Bakalauro biochemija

Ohio Northern University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro biochemija

Ohio Northern University

Eiti teigiama reakcija

Su chemija ar biochemija laipsnį iš mūsų Amerikos chemikų draugijos akredituotos departamentas, jums gali baigtis dirba vėžio gydymas; ozono sluoksnį, kuris apsaugo mus nuo saulės stebėseną; tiriant aukščiausios energijos sprendimus (ty, akumuliatorių technologija arba saulės kolektorių); kurti naujus tekstilės, kosmetikos ar farmacijos produktais; ar sprendžiant vandens užterštumo problemas.

Mūsų programa apjungia griežtą akademikai su plačias galimybes mokslinių tyrimų ir dirbti laboratorijoje. Gausite tvirtą pagrindą matematikos ir fizinių mokslų kuriant savo kritinį mąstymą, problemų sprendimo, komandinio darbo ir vadovavimo įgūdžius. Šie įgūdžiai yra paklausa šiandieninėje darbo jėgos.

Stambios įstaigos tiesiog negali teikti individualizuotas dėmesį Čia jūs rasite. Net kaip pirmakursis, turėsite galimybę būti laboratorijoje darbo su nekilnojamojo profesorių - ne pakopos padėjėjų ar lab instruktoriai. Per savo ketverių metų, jūs turite galimybę kurti ir atlikti savo eksperimentus, dirbti nepriklausomų projektų, padeda profesoriai su dotacijos finansuojamos mokslinių tyrimų, pateikti savo tyrimus regionų ir / arba nacionalinių konferencijų, ir galbūt net bendraautorius straipsnis tarptautinės chemijos žurnale. Atsiveriančias galimybes jums tikrai neįtikėtina!

Čia jums ne prarasti minios. Jūs būsite elito chemija / biochemija studentui - dalis mūsų šeimos. Jums patiks mažos klasės dydžių ir nuostabios draugystes. Mūsų pasiaukojanti profesoriai gausite žinoti. Jie padės Jums savo kursinių, mokslinių tyrimų, stažuotės, kooperatyvų ir podiplominių ar karjeros preparatų. Jie taps asmeniškai investavo į savo sėkmės - kolegijoje ir už jos ribų.

Po universiteto baigimo, jūs būsite pasiruošęs priimti svarbius mokslinius įmokas. Jūs būsite ginkluoti žinių, praktinės patirties ir kritinis mąstymas įgūdžių, reikalingų sėkmei - nesvarbu, kur jūsų kelias veda jus.

GALIMYBĖ gausu

TYRIMAI mano centre

Devyniasdešimt penki procentai mūsų chemija / biochemija studentams dirbti side-by-side su ONU profesorių svarbiais mokslinių tyrimų projektus. Finansavimą šiems projektams ateina iš įvairių šaltinių masyvas, įskaitant Nacionalinio mokslo fondo, Ohajas jūros suteikiate JAV geologijos tarnyba, Amerikos chemijos draugijos ir, žinoma, ONU.

Įsijunk

Prisijunkite profesinę organizaciją, ir jūs išmoksite apie galimybes savo srityje ir sutikti naujų žmonių. Studentai onu anketa skyriuje Amerikos chemikų draugijos, pavyzdžiui, planuoti susibūrimui, rėmėjas lektorių ir dalyvauti karjeros mugėse. Be to, Departamentas taip pat remia skyrius gama "Sigma Epsilon chemija garbės, kuri padeda skatinti akademinę kompetenciją ir bakalauro mokslinių tyrimų stipendiją chemijos. Būdamas dalis šių organizacijų padeda jums sukurti savo profesinę tinklo kolegomis.

Mokslininkai HOUSE

Kiekvienais metais mes suteikiame žinomų mokslo mokslininkus miesteliu pasidalinti savo atradimais - ir savo keliones - su studentais. Kritzler stytojai chemijos, pavyzdžiui, atneša pasižymėjusių chemikai į kampusie kasmet pateikti svarbiausius naujus pokyčius savo srityje. Jūs gausite galimybę susitikti ir bendrauti vieniems su garsiakalbio.

THINK SĖKMĘ

ALLISON WILLIAMSON LST su pagrindinių chemijos "13

"Vienas iš paprasčiausių PRIEMONIŲ sėkmės yra galėti pasakyti, kad jums patinka jūsų darbą ir tikimės, kad vyksta į darbą ryte. Kai kurie žmonės negali pasakyti, kad, bet galiu su pilna nuoširdumo. Aš negaliu padėkoti savo onu profesorių pakankamai, kaip gerai jie paruošei man būtų sėkminga jėgos. Jie praėjo ŽINIŲ, patarimai, taip pat praktinių įgūdžių, pavyzdžiui, kaip dirbti efektyviai ir saugiai Lab. "Vidurinėje mokykloje, Allison Williamson įvaldęs chemijos. Jos dėdė, biochemikas vėžio mokslinių tyrimų parodė, jai, kad mokslas turi potencialo pagerinti gyvenimo kokybę. Allison nusprendė padaryti chemija jos karjeros kelią. Tuo jis, ji tapo iš įkūrėjų chemija garbės Gama "Sigma Epsilon. Ji taip pat buvo aktyvi onu anketa skyriaus studentas nariams Amerikos chemikų draugijos (SMACS). Ši grupė suteikė jai įdomus galimybes, kaip ir drožyba visą periodinę lentelę moliūgų ir priėmimo ledų naudojant skystą azotą. SMACS taip pat finansavo savo dalyvavimą nacionalinėje konferencijoje Amerikos chemikų draugijos, kurioje ji pristatė tyrimus. Šiandien Allison yra mokslinių tyrimų chemikas už Lubrizol Corporation Wickliffe, Ohajas, specialybės kompanija, kuri gamina priedų, skirtų naudoti variklių alyvos, perdavimo skysčių, hidraulinių skysčių, pavarų aliejų ir dar daugiau. Ji nacionaliniu ir tarptautiniu keliauja į bendrovės gamyklose, kur ji troubleshoots problemas ir teikia paramą.

REZULTATAI IR KURSAI

SOLID REZULTATAI

 • Per pastaruosius penkerius metus, kurio 95 procentų mūsų chemija / biochemija didžiųjų vidutiniškai dirbo pilnu etatu ar mokosi profesinės ar aukštosios mokyklos per šešis mėnesius nuo baigimo.
 • Mūsų chemijos studentai nuosekliai gauti įspūdingas stažuotes ir mokslinių tyrimų patirtis dėl studentams (REU) pozicijų vasarą.
 • Mūsų absolventai gauti priimta į geriausios Aukštųjų mokyklų, įskaitant Cincinnati medicinos mokyklos Kornelio universiteto MIT, Čikagos universiteto, Northwestern University, Kalifornijos universiteto Berkeley, Ohajo valstijos universiteto (dantų ir optometrijos programos) Mičigano universiteto valstybinis universitetas ir Jeilio universitetas.

KURSAI

Jūs galite uždirbti bakalauro, biochemijos ir chemijos su pasirenkamu ACS-akredituota koncentracijos arba dailės bakalauro chemijos. Be to, galite būti iš anksto medicinos studentas su bet kuriuo iš šių laipsnių, arba galite dirbti mokytojų ia chemija.

Štai keletas kursų galite imtis, kaip chemijos ar biochemijos Specialybė:

 • Organinė chemija
 • fizinė chemija
 • Vaistinis Chemija
 • Analitinė chemija
 • neorganinė chemija
 • polimerų chemija
 • Ekologiški sintezė
 • BIOCHEMIJOS
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Columbus, Ohio
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Columbus, Ohio
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla