Studijos biologijos EPS

Jei jus domina biologija, jus domina gyvenime. Žmonėms, gyvūnams, miškai, upeliai ir dirvožemio ... tai yra dalykai rūpi ir susižavėjimas.

Tuo EPS jums dirbti petys į petį su kitais, kurie dalijasi savo interesus, kaip jums atlikti eksperimentus, analizuoti duomenis, studijų diagramas, diskusijos problemas ir imtis išvykas. Biologija studentai turi galimybę dirbti su fakulteto mokslinių tyrimų projektų biologijos privilegija.

Naujausi pavyzdžiai studentų mokslinių tyrimų apima projektus dėl senėjimo genetikos, iš aukšto druskos dietos įtaką hipertenzijos, ekologinės gamybos ir mėlynės ir stebėjimo metodai kokoso raganosis poveikis elniaragiai jų veisimosi vietų.

Pagrindinis tikslas biologijos katedros yra pateikti reikalingus studentai uždirba BA arba BS laipsnių, ypač tiems, kryptys biologijos kursus ir įgūdžių mokymą. Be to, ji pabrėžia, parengti studentus aukštosios mokymo medicinoje, DEN tistry, veterinarijos mokslų, klinikinių laboratorinių mokslo ir giminingų sveikatos srityse; mokyti biologijos vidurinėse mokyklose; tvarus žemės ūkis; aplinkos mokslas; ir baigusius valgė darbą kitose srityse biologija.

EMUbio

Specialybių:

 • biologija
 • BIOCHEMIJOS
 • Klinikinė laboratorija Mokslas
 • Aplinkos tvarumas, kurių koncentracijos:
  • aplinkos mokslas
  • Aplinkos ir socialinį tvarumą

nepilnamečiai:

 • Aplinkos tvarumas
 • biologija

Karjera biologijos įtraukti į gydytoją technologas, gydytojas, stomatologas, fizioterapeutą, aplinkos konsultanto, genetinių patarėju, veterinarijos gydytojas, biotechnologist, epidemiologas, patologas, gyvūnijos biologas, tarptautinio žemės ūkio konsultantas, imunologo, ir viduryje arba vidurinės mokyklos mokytojas.

Pasirengimo Profesionalus sveikatos mokslų programa (PPHS)

Biologija didžiųjų besidomintys biomedicinos stoti į PPHS, kuri yra skirta studentams, labai nekantriai laukia įėjimą į profesinę sveikatos mokslų mokyklos, pavyzdžiui, medicinos, stomatologijos, veterinarijos, kineziterapijos, pratybų fiziologijos, ergoterapijos, optometrijos, podiatrija, osteopatija, ar absolventas švietimo ir tyrimai bet biomedicinos srityje.

Kadangi dauguma šios programos studentų yra biologija didžiųjų, tai už- stambių chemijos, matematikos ar kitą laisvųjų menų srityje ir sėkmingai programą, jei reikiami kursai užbaigiami per kitas svarbus. Nuo kurso reikalavimai ne biologijos didžiųjų skiriasi, studentai turėtų patikrinti su savo pagrindinių universalinių konkrečių detalių. Kadangi Aukštųjų mokyklų vertiname platų išsilavinimą, A ne mokslo interesų sritį nepilnamečiui siūlė.

Major Biologijos Mokymas patvirtinimu 6-12

Ši programa bus parengti studentus mokyti biologijos iki moko juos į Nacionalinės mokslų mokytojų asociacijos (NSTA) .Sriegines išvardytų biologijos dur ir vidurinio ugdymo kursus kursų standartus sudaro programą mokytojų ia, 6-12 klasėse.

Major aplinkos tvarumo

Aplinkos tvarumo pagrindinis dėmesys skiriamas tarpdisciplininio požiūrio siekiant išlaikyti mūsų gamtos pasaulio kokybę, kurioje daugiausiai dėmesio skiriama tarptautinių santykių tarp gamtos pasaulio ir žmonijos. Aplinkos vei- tainability pagrindinis ne EPS yra sukurta aplink suprasti, kad efektyviai neatidėliotinų aplinkos problemų mūsų laikų reikalauja įvairiapusio požiūrio, kad reikia tiek gylį kurio dėmesio srityje, o plotis suprasti įvairių disciplinų perspektyvos. Studentai įgyja gylį pasirenkant sutelkti dėmesį į vieną gamtos mokslų arba socialinių mokslų aspektais aplinkos tvarumo. Studentai įgyja plotis per kursinių, kuri sujungia pagrindinius elementus iš socialinių mokslų ir iš gamtos mokslų, kad holistinį ir integruotą požiūrį į susijusius su tvarumu sudėtingų socialinių ir aplinkosaugos klausimais.

Be to, aplinkos tvarumas mokymo pripažįsta pusiausvyrą techninį mokymą ir plačiąja švietimo liberalios menų filosofija. Užbaigimas aplinkos tvarumo dur suteikiančias studentus dirbti laukų apsaugos, aplinkos monitoringo, žemės ūkio, tarptautinės plėtros, alternatyvios energijos plėtros ir skatinimo, tvaraus vystymosi, žemės ūkio pratęsimo, aplinkos propagavimą ir švietimą aplinkosaugos klausimais. Be to, mokymo programa rengia studentų studijų dirbti daugelyje sričių, susijusių su tvarumu.

Už aplinkos tvarumo mokymo programa yra suvokiami kaip trimis etapais. Studentai iš abiejų koncentracijos pradėti savo kursinių kartu dviem įvadinius kursus kurie nustato tolesnio darbo pagrindą. Studentai tada imtis reikalingų ir pasirenkamųjų kursų rinkinį savo pasirinktoje koncentracijos, kuri suteikia gylis toje srityje dėmesio, plius pasirenkamąjį kursinių alternatyvaus koncentracija, kuri suteikia plotis jų supratimą apie tvarumo. Galiausiai, studentai iš abiejų koncentracijos grįžti kartu tris kursus, kurie tarnauja integruoti gamtos mokslų ir socialinių mokslų perspektyvos tvarumo serijos.

Major klinikinė laboratorija Mokslas

Pagrindinis klinikinėje laboratorinio mokslo susideda iš 37 SH, išvardytų žemiau, po baigimo klinikinės programos (paprastai vieneriems metams) patvirtintoje mokyklos klinikiniam laboratoriniam Mokslas / medicinos technologijų. Šioje programoje studentas baigia tris studijų metus (iš 96 SH minimalų), esant Rytų menonitų universiteto ir ketvirtus metus ne iš klinikiniam laboratoriniam Mokslas / medicinos technologijų mokykloje. EPS turi sąnariams sutartis su klinikiniam laboratoriniam mokslo programų Sentara RMH medicinos centras, Augusta sveikatos centras, ir Virginia Commonwealth University. Arba studentas gali pasirinkti baigti biologijos pagrindinis ir įrašykite klinikinės programos gavus bakalaureato laipsniu.

Mažosios Biologijos

Ne biologija pagrindinė gali uždirbti biologijos nepilnametis, atsižvelgiant bent 18 SH biologijos kursus. Kadangi studentai kitų didžiųjų turės priežasčių norinti biologijos nepilnametį įvairovė, fiksuotas seka kursai nenurodomas. Tačiau du kursai turi būti ne 300 ar 400 lygio ir iki dviejų kursai gali būti ženklinami kaip ENVS ar bioch. Studentai raginami pasikonsultuoti su biologijos fakulteto nario kuriame nepilnametį.

Profesoriai Kas yra Mentoriai

Mūsų mokyklos Mažas dydis reiškia tiesioginės prieigos prie įrangos ir individualiai instrukcija. Profesoriai, kurie mentoriai padės jums plėtoti įgūdžius, mokslo aiškinimo ir etinių problemų, kurios supa mokslo žinios. Jie pabrėžia, kad tarp gamtos pasaulio ir Dievo Žodžio harmoniją.

Biologija yra vienas iš didžiausių programų EPS, nes mes turime puikią reputaciją. Mūsų absolventai ieškoma tiek Aukštųjų mokyklų ir darbdavių - jie žino, EPS biologija Grads yra gerai paruošti kritiškai mąstyti su realaus pasaulio patirtį.

Fakultetas ir Studentų tyrimų

Tuo EPS mes tikime, kad dalyvavimas originalių mokslinių tyrimų projektų yra svarbi priemonė mokyti mokslinį procesą ir kritinio mąstymo įgūdžius.

Biologija didžiųjų dalyvauti fakulteto vadovaujamos tyrimų projektams kaip mokymosi darant priemonėmis. Dažnai studentai pasirinkti konkretų projektą, kuris patenka į didesnės, vykdomi mokslinių tyrimų projektui fakulteto narys laboratorijoje. Studentai patenkinti reguliariai su fakulteto aptarti pažangą, o kartais gauti kartu su kitomis mokslinių tyrimų grupių, keistis idėjomis. Kai kuriais atvejais, mokslinių tyrimų rezultatai leidžia pristatymus nacionalinių mokslinių susitikimų ar publikacijų moksliniuose žurnaluose.

Biologija dėstytojai, taip pat glaudžiai bendradarbiauja su mokslinių tyrimų projektų chemija.

Stažuotės ir praktikumai

Norėdami sužinoti daugiau apie savo kamieninių susiję karjeros ir įgyti vertingos patirties, o siekti savo bakalauro laipsnį, ištirti atlieku praktiką. Stažuotės iššūkis jums:

 • įgyti naujų įgūdžių
 • įgyti patirties dirbant kamieninių susijusiose srityse
 • bendradarbiauti komandoje
 • užmegzti santykius su potencialiais darbdaviais
 • sužinoti daugiau apie tai, ką jūs norite daryti su savo STEM karjerą
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Eastern Mennonite University »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą