Bakalauro biologijos

Cabrini University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro biologijos

Cabrini University

Biologijos mokslų bakalauro laipsnis - tai daugialypė programa, apimanti griežtus biologijos, chemijos ir fizikos pagrindus.

Biologijos programa skirta parengti studentus karjeros srityse tarpusavyje susijusių sveikatos sričių, įskaitant fizikinę terapiją, profesinę terapiją ir farmaciją, pradinio lygio įdarbinimą farmacijos ir biomedicinos mokslinių tyrimų laboratorijose, priėmimo į aukštesniojo išsilavinimo, medicinos ir profesinių mokyklų ir mokymo.

Pagrindinė programa suteikia visiems biologijos studentams pagrindinį kursų rinkinį, kuriame pateikiamos pagrindinės gyvenimo mokslo koncepcijos ir gilinamasis įvadas į biologinių procesų pagrindus ir organizmų įvairovę. Vėliau kursų serija suteikia platų biologinį pagrindą pažangiam darbui tam tikrose koncentracijos srityse.

Programa daug dėmesio skiria metodikai, pasitelkiant laboratorijų patirtį, suteikiančią studentams naujausius laboratorinius įgūdžius.

Studentas baigs stažuotę, mokslinių tyrimų projektą su fakulteto mentoriumi arba dalyvaus mokinių mokymuose, kuriuose bus įgyta patirties mokslinių tyrimų, giminystės sveikatos ar mokymo aplinkoje.

Biologijos studentai taip pat dalyvauja vyresniojo seminiaro kursuose, kuriuose trumpas disertacija parašyta remiantis laboratoriniais ar bibliotekos tyrimais.

Atkreipkite dėmesį, kad studentai turėtų pradėti kursines studijas biologijos magistro, biologijos mokslo ar sveikatos mokslų ar biologijos srities specialistams ne vėliau kaip per pirmąjį pusmetį jų antrojo mokslo metų.

Studentai, svarstydami biologijos magistro laipsnį, kūriniai molekulinės biologijos ir biotechnologijos, ikimokyklinio ir pre-odontologijos srityje, turėtų pradėti kursinį darbą per pirmąjį kolegijos studijų semestrą. Nepavykus tai padaryti, jie gali neleisti jiems įvykdyti reikiamų reikalavimų arba reikalauti, kad mokiniai vasarą atliktų kursinius darbus.

Studentai, baigę Kalifornijos universiteto Biologijos bakalauro laipsnį, privalo užpildyti "Biologijos branduolio" kursus be kursų, reikalingų trasoje.

Mokymosi rezultatai

Biologijos specialistai:

  • suprasti pagrindines biologines, chemines ir fizines mokslo koncepcijas, kaip pabrėžta pagrindiniuose mokslo kursuose
  • įrodyti gebėjimą taikyti mokslinį metodą ir turės problemų sprendimo įgūdžius, reikalingus eksperimentams kurti, atlikti ir pašalinti problemas bei išbandyti hipotezes
  • įgyti kritinio mąstymo gebėjimų, analitinių ir kiekybinių įgūdžių, reikalingų skaityti, suprasti ir kritiškai peržiūrėti mokslo straipsnius, interpretuoti ir analizuoti įvairių formų pateiktus duomenis (pvz., grafikus, lenteles, pasakojimus)
  • plėtoti rašytinių ir žodinių bendravimo įgūdžių, reikalingų pristatyti mokslines idėjas daugeliui auditorijų, naudojant priimtiną disciplinos formatą
  • įgyti pagrindinių įgūdžių skaičiavimo įgūdžius, laboratorijų technologijas ir technologijų, reikalingų patekti į mokslo darbo vietą ir (arba) aukštąjį išsilavinimą / profesines mokyklas, naudojimą
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Cabrini University
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Radnor, Pennsylvania
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Radnor, Pennsylvania
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla