Geneseo siūlo griežtas Biologija programą su garsūs profesoriai, įvairių kursų pasiūla ir daugybė galimybių tyrimus. Biologijos skyrius siekia suteikti studentams su plataus fone biologijos mokslų, kuri gali būti naudojama kaip iš įvairių profesijų pagrindas. Studentai šią programą įgis genetikos, ekologijos, evoliucijos, ląstelių biologijos, anatomijos ir fiziologijos principus supratimą. Studentai taip pat įgyti įgūdžių mokslinių sprendimų priėmimo, ir pateikdama mokslinius tyrimus žodžiu ir raštu formatais. Mes tikime, kad mūsų programa atskleidžia studentus biologijos pločio ir analizės įgūdžius svarbu būti sėkmingas biologas.

Kiekvienais metais, Geneseo funkcijos studentų tyrimo metu universiteto mastu atveju vadinamas didžiu diena (Geneseo pripažįstama kompetencija, pasiekimų ir talentų). Biologija studentai sudaro didžiausią procentą iškiliems tyrinėtojams šiam renginiui, pristatyti savo išvadas per tiek plakato ir žodinius pristatymus.

Jūs taip pat gali būti suinteresuotos žinoti, kad biologijos katedros ir chemija Geneseo pasiūlyti LST studijų programos biochemijos. Platus laboratorija patirtis, pasinaudojant šiuolaikinių prietaisų tiek biologijos ir chemijos departamentų, yra neatskiriama programos dalis. Absolventai bus gerai pasirengę darbo biochemijos, ląstelės biologijos, molekulinės biologijos ir aukštosios mokyklos.

Mes tikimės, kad aptarti mūsų universitetą išsamiau su jumis artimiausiomis savaitėmis ir prijungti mūsų Tarptautinė Studentų paraiškos formą savo naudojimui.

Nuoširdžiausi linkėjimai, valstybinis universitetas Niujorke Geneseo

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų The State University of New York at Geneseo »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
4 metų
Dieninės
Price
32,540 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date