Bakalauro biologijos

The State University of New York at Geneseo

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro biologijos

The State University of New York at Geneseo

Geneseo siūlo griežtas Biologija programą su garsūs profesoriai, įvairių kursų pasiūla ir daugybė galimybių tyrimus. Biologijos skyrius siekia suteikti studentams su plataus fone biologijos mokslų, kuri gali būti naudojama kaip iš įvairių profesijų pagrindas. Studentai šią programą įgis genetikos, ekologijos, evoliucijos, ląstelių biologijos, anatomijos ir fiziologijos principus supratimą. Studentai taip pat įgyti įgūdžių mokslinių sprendimų priėmimo, ir pateikdama mokslinius tyrimus žodžiu ir raštu formatais. Mes tikime, kad mūsų programa atskleidžia studentus biologijos pločio ir analizės įgūdžius svarbu būti sėkmingas biologas.

Kiekvienais metais, Geneseo funkcijos studentų tyrimo metu universiteto mastu atveju vadinamas didžiu diena (Geneseo pripažįstama kompetencija, pasiekimų ir talentų). Biologija studentai sudaro didžiausią procentą iškiliems tyrinėtojams šiam renginiui, pristatyti savo išvadas per tiek plakato ir žodinius pristatymus.

Jūs taip pat gali būti suinteresuotos žinoti, kad biologijos katedros ir chemija Geneseo pasiūlyti LST studijų programos biochemijos. Platus laboratorija patirtis, pasinaudojant šiuolaikinių prietaisų tiek biologijos ir chemijos departamentų, yra neatskiriama programos dalis. Absolventai bus gerai pasirengę darbo biochemijos, ląstelės biologijos, molekulinės biologijos ir aukštosios mokyklos.

Mes tikimės, kad aptarti mūsų universitetą išsamiau su jumis artimiausiomis savaitėmis ir prijungti mūsų Tarptautinė Studentų paraiškos formą savo naudojimui.

Nuoširdžiausi linkėjimai, valstybinis universitetas Niujorke Geneseo

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Price
Kaina
32,540 USD
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Geneseo, New York
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Jungtinės Amerikos Valstijos - Geneseo, New York
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla