Oficialus aprašymas

Mokslų bakalauras Biologijos

Mokslų bakalauro laipsnį biologijos yra labiausiai universalus visų biologijos departamento didžiųjų, leidžianti studentams pritaikyti savo studijas beveik bet kuriame jų karjeros kelią. Šis griežtas programa suteikia kursinį darbą ir įgūdžius, kad mokiniai turi parengti dėl priėmimo į profesines sveikatos studijų programų ir aukštosios mokyklos ar karjeros labai specializuotų sričių gamtos mokslų. Ji turi daugiau išsamių matematikos, chemijos, fizikos ir kurso reikalavimus, paliekant mažiau vietos studentams imtis biologija pasirenkant ar kitus kursus ne pagrindinis, nei veikia dailės bakalauro biologijos.

LST Biologija studentų tikimasi specializuotis tam tikroje srityje tyrimą, ar "koncentracija", kuris labiausiai atitinka jų planuojamą karjerą. Keturi koncentracija yra per šį dur.

Bendroji biologija KONCENTRACIJOS

Ši programa suteikia studentams su labiausiai lankstumo. Studentai įsisavinti žinias įvairiomis temomis gamtos ir fizinius mokslus, bet taip pat gali sureguliuoti jų laipsnį išmokti sąvokas ir įgyti įgūdžių rinkinių, kurie taikomi beveik bet konkretaus karjeros kelią. Tai pasirinkimas studentams, siekiantiems patekti į profesionalių programų, studijų programų, ar darbo srityse, kurios nėra konkrečiai nurodyta pagal kitus tris Biologija BS koncentracija koncentracija.

BIOLOGIJA-PRE-PROFESINĖ KONCENTRACIJOS

Tarp mūsų populiariausių studijų programų, ši koncentracija daro iš kursinių biologijos, chemijos, fizikos ir matematikos suteikti studentams su visais kursinių ir žinias, reikalingas sėkmingai sveikata susijusiose srityse. Tai dėmesio, griežta programa yra specialiai sukurta siekiant parengti studentus atvykti į medicinos, veterinarijos, odontologijos, optometrijos ir kitų pažangių laipsnių medikai.

Molekulinė biologija KONCENTRACIJOS

Šios programos dėmesys skiriamas kursinį darbą, kuris padės parengti studentus karjeros, kur molekulinės biologijos sąvokos ir metodai yra pagrindinis dėmesys. Ši programa bus parengti studentus karjeros ir pažangių laipsnių molekulinės genetikos, imunologijos, biotechnologijos, teismo medicinos ir biomedicinos mokslinių tyrimų srityje.

BIOLOGIJA-sektoriaus koncentraciją

Ši programa mišiniai šiuolaikinę biologinę žinias su pagrindiniais principais, ekonomikos ir verslo. Jis sukurtas specialiai studentams, kurie domisi siekti karjeros biomedicinos, žemės ūkio, biotechnikos, aplinkos ir kitų taikomųjų sričių, kur pardavimų, rinkodaros, vadybos ir apskaitos įgūdžių, reikalingų.

Dailės bakalauras Biologijos laipsnis

Dailės bakalauras Biologijos laipsnis suteikia biologijos studentams labiau liberalios švietimo keliu, ir tinka studentams, norintiems specializuotis biologijos srityje, kuri yra mažesnė priklauso nuo užtikrinimo mokslų, pavyzdžiui, chemijos ir fizikos, ar studentai, kurie taip pat turi interesų, kurie nepatenka biologija. Šioje programoje dėmesys yra gauti platų, septyni laisvieji menai įsišaknijusi įvairovės, sudėtingumo, ir evoliucija gyvenimo tyrimas.

Biologija BA studentų tikimasi specializuotis tam tikroje srityje tyrimą, ar "koncentracija", kuris labiausiai atitinka numatomą savo karjeros trajektoriją. Du koncentracija yra per šį dur. Abu yra gana bendro pobūdžio ir kursinių gali būti pritaikyta, kad tilptų beveik bet karjeros kelią, nuo labai paprastas ir teorinis, labiausiai taikomas, realaus pasaulio studijų srityse.

Bendroji biologija KONCENTRACIJOS

Tai labiausiai lankstus studijų programa siūloma Biologijos katedroje. Per šios koncentracijos, studentai gali specializuotis vienoje iš trijų studijų srityse, atsižvelgiant į jų konkrečius interesus, arba vykdyti plačią mokymuose kelis kursus iš visų trijų kategorijų nebaigė. Trys "kursą platinimo kategorijos" apima ekologija / aplinkos biologija, organismal / evoliucinės biologijos ir ląstelių / molekulinę biologiją. Su šiuo laipsnį, studentai gali siekti karjeros galimybes, pradedant nuo pagrindinio teorinio ir mokslinių tyrimų srityse taikomų centruotas sprendžiant realaus pasaulio problemas.

ORGANISMAL IR evoliucinės biologijos KONCENTRACIJOS

Ši programa atitinka studentams domina karjeros kelių susijusių su evoliucija, vystymasis, fiziologija, elgsena, ekologija, bei išsaugojimą organizmų įvairovė reikalavimus. Ši koncentracija yra puikus studentams, besidomintiems siekti karjeros evoliucinės biologijos, gamtos istorijos, sistematikos ir taksonomijos, konservavimo, ir daugelis kitų teorinių ir taikomųjų sričių. Jis jungia istorinę perspektyvą raidos ir įvairovės su naujoviškų ir technologinius aspektus naujų sričių, pavyzdžiui, biomechaninio modeliavimas ir geografinių informacinių sistemų.

Biologija Stažuotės

Biologijos katedra siūlo stažuotės programa, kuri suteikia praktinę darbo patirtį didžiųjų biologijos, aplinkos mokslo ir jūrų Mokslas / biologiją.
Per stažuotes privataus sektoriaus, ne pelno organizacijos ir vyriausybės agentūrų, studentai įgyja on-the-darbo patirtį tokiose srityse kaip biomedicininių tyrimų, žuvininkystės biologija, veterinarijos, aplinkosaugos biologijos ir marikultūroje.

Vienas iš pavyzdžių stažuotės, kurioje dažnai dalyvauja UT studentai yra priežiūros ir reabilitacijos programa vyksta tuo metu pasaulyje garsaus Lamantinai programos prie Lowry Park Zoo. Čia studentai padėti priežiūros ir reabilitacijos vienos Floridos labiausiai nykstančių rūšių, Vakarų Indijos Manatee. Jie taip pat dirbame tiesiogiai su įvairių gyvūnų ir dalyvauti programose, kad mokyti studentus valstybinėse mokyklose ir plačiajai visuomenei.

Bakalauro Tarptautinės Priėmimo

Su studentai iš daugiau nei 100 šalių, UT išdidžiai mano, studentus iš viso už pirmakursis arba perdavimo priėmimo pasaulyje. Įrodymas anglų kalbos nereikia. (Tai yra netaikomas tarptautiniams studentams iš Sandraugos Karibuose, Bermudų salos, Kanada, Jungtinė Karalystė, Airija, Australija ir Naujoji Zelandija).

Studentai turėtų būti taikoma per UT internetinėje taikymo. Norint peržiūrėti studento prašymą, universitetas turi gauti taip:

 • Oficialius protokolus iš visų vidurinių mokyklų kursinių ir klasių išverstų anglų kalba ("pareigūnas" reiškia, kad jūs turite paprašyti savo mokyklą siųsti nuorašai tiesiai į UT priėmimo biure. Jei tai neįmanoma, kopijas, kurie buvo sertifikuoti savo mokykloje, nes "kopija tikra" originalų, kai jie yra nukopijuoti. Savo mokyklos pareigūnas turėtų pasirašyti dokumentą kaip "kopijos originalių").
 • Esė anglų kalba
 • Rekomendacija parašė patarėju, mokytoju ar mokyklos direktoriaus.

Pareiškėjai turi pateikti vieną iš šių veiksmų:

 • TOEFL: mažiausias priimtinas rezultatas yra 550 arba 213 (kompiuterinis) arba 79 (interneto pagrindu) egzaminą.
 • IELTS: Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema - minimalus klasė 6,5.
 • EP: sertifikatas anglų kalbos mokėjimą - klasių "C" ar geriau
 • Pearsono bandymas anglų (PTE): mažiausias balas iš 58.
 • Sėkmingas anglų 112 sertifikatą siūlo ELS kalbų centrų lydi rekomendacinį laišką iš administratoriaus ir 500 žodžių anglų rašymo mėginyje.

Tarptautiniai studentai, kurie atitinka priėmimo reikalavimus, tačiau reikia papildomų anglų kalbos mokymą, prieš įvažiuojant kaip dieninių studijų studentas gali stoti į vieną iš kelių ESL programas.

Tarptautiniai studentai taip pat privalo įrodyti turimų lėšų padengti savo pirmųjų metų studijų ir kiekvienais paskesniais metais. Išskirtinės naujos įvežamų studentai su puikiu akademinių pasiekimų gauna dalines stipendijas ($ 4,000- $ 7,000 per mokslo metus), kuri apima tik nedidelę dalį visų išlaidų. Studentai gali dirbti universiteto iki 20 valandų per savaitę.

Po priėmimo į universitetą ir patenkinamai užbaigus finansinę ataskaitą, I-20 forma bus išsiųsta pareiškėjams iš UT anketa priėmimo biure. Pareiškėjai privalo imtis I-20 formą, jų priėmimo raštu ir finansinės atskaitomybės kopiją į artimiausią JAV ambasadą ar konsulatą. Po interviu, ambasada ar konsulatas nuspręs, ar F-1 Studentų vizos gali būti išduotas. Norėdami įvesti į Jungtines Valstijas, studentai turi šia viza pase ir I-20 formą. Studentai negali patekti į šalį su turistine viza, su ketinimą studijuoti JAV

Į tarptautinių programų Tarnybos darbuotojai padeda studentams iš anksto atvykimo informavimo, orientavimo ir konsultavimo apie akademinių, socialinių, kultūrinių ir darbo teisės klausimais.

Vidutinė kaina už dieninių bakalauro studijų studentai už 2013-2014 mokslo metus (rudenį ir pavasarį).

 • Mokestis (12-18 kredito valandos per semestrą): $ 23,990
 • Privalomi Mokesčiai (privaloma): $ 1782
 • Kambarių ir valdybos (dvivietis kambarys, 15 kartus per savaitę): $ 9388
 • Iš viso: $ 35,160
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų University of Tampa College of Natural and Health Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
35,160 USD
per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date