Bakalauro Biomedicinos inžinerijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauras Biomedicininės inžinerijos

Biomedicinos inžinerijos sujungia žinias iš visų pagrindinių mokslo šakų: matematika, chemija, fizika, biologija ir taip pat inžinerijos mokslai. Dėl šios tarpdisciplininiu ir tarpdisciplininio pobūdžio dalyko ir sparčiai besivystantį žinių medicinos srityje, už biomedicinos inžinierius mokymo, taip pat turi būti pritaikomi ir suspėti su dabartinėmis pažanga. Norėdami įtraukti šiuos aspektus į biomedicinos programą, ne Trine kursinių darbų yra ne tik pagrįstas tradicinių mokslų, bet taip pat yra pakankamai lanksčios, kad tiek Savarankiškas studento interesai ir keičiant kraštovaizdžio srityje.

Patirtis

Į Allen mokyklos Inžinerija ir Technologijos programa yra pastatytas ant daugiau nei inžinerinės kompetencijos amžiuje. Jis apima inžineriją su sveikatos mokslais. Be to, state-of-the-art inžinerijos laboratorijų prieinamumą, jūs turėsite prieigą prie įvairių laboratorijose sveikatos mokslų mokyklos ir Jannen mokyklos menų ir mokslų.

Programa buvo sukurta siekiant suteikti studentams platų pagrindą, po vieną inžinerijos disciplina ir aktyviau įtraukti pagrindinius ir sveikatos priežiūros mokslus, o pastatas ant mūsų "Hands-on" " dizainas požiūris į biomedicininės inžinerijos. Be įgyti tvirtą inžinerinį išsilavinimą, jums bus apmokyti spręsti tarpdalykines problemas su kuriomis susiduria biomedicinos inžinierių. Priklausomai nuo jūsų interesus, galite pasirinkti sutelkti dėmesį į vieną ar daugiau trys koncentracijos sritysChemijos inžinerija, elektrotechnika ir Mechanikos inžinerijos.

Rezultatai

Programa suteikia pagrindą studentams patekti pramonės arba tęsti studijas. Studentai dirba įmonėse, kurios yra bandymų ir artėdami žmonijos žinių ir technologijų ribas. Pramonė užimtumas svyruoja nuo medicinos prietaisų kompanijų nacionalinių mokslinių tyrimų institutų. Metiniai darbo užmokesčio Biomedicininių inžinierių požiūris 60.000 $.

Karjera

Dizainas, gamyba, kokybės kontrolė, bandymai vertinimas, tyrimai ir plėtra yra vieni iš galimų pasirinkimų galimų karjeros pasirinkimų biomedicinos absolventai. Kai kurioms įmonėms, kurios gali įdarbinti mūsų absolventai yra:

 • "Bio" Met
 • DEPUY Ortopedija
 • Eli Lilly
 • "GE Medicinos
 • Paragon Medicinos
 • Smith & sūnėnas
 • Stryker Howmedica Osteonics (Stryker Ortopedija)
 • Simetrija Medicinos
 • Zimmer

Dėl Mokslo laipsnis Biomedicininės inžinerijos bakalauro absolventas jūs galėsite:

 • Darbas profesionaliai taikant inžinerinius metodus problemoms spręsti medicinos ir / ar biologija.
 • Dizainas, analizuoti ir išbandyti eksperimentinius procesus ir produktus, stebėti ir atrasti svarbius struktūrinius ir elgesio savybes fiziologinių sistemų, biologinių medžiagų, arba biomedžiagų.
 • Dizainas, analizuoti ir bandymo procesai ir produktai nukreipta į žalos, ligų prevenciją, siekiant pagerinti gydymo ir / arba pagerinti sveikatos priežiūros paslaugų kokybę.
 • Aišku, ir veiksmingai bendrauti dizaino idėjas ir tyrimų rezultatus.
 • Įvertinti ir įgyvendinti inžinerija orientuota mokslinius tyrimus ir plėtrą biomedicinos mokslų.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

It’s easy to talk about excellence. But it’s another thing altogether to truly commit yourself to it each and every day. To live it. To inspire it in everything around you. At Trine University, this c ... Skaityti daugiau

It’s easy to talk about excellence. But it’s another thing altogether to truly commit yourself to it each and every day. To live it. To inspire it in everything around you. At Trine University, this commitment to excellence has formed the bedrock of our experience for well over a century. Skaityti mažiau
Angoloje , Fort Veinas , Avonas + 2 Daugiau Mažiau