Chemija Laidos metu EPS

EMU chemijos ir biochemijos programos teikia tvirtą pagrindą keturių pagrindinių sričių Chemija: organinės, analitinė, fizinių ir biologinių chemija.

Pavyzdžiai mokslinių tyrimų projektų Chemijos studentų ir fakulteto EPS yra skirtingi, bet turi du dalykus bendra: sukurti priežiūros ir chemija bendram labui. Studentai, kurie dirba prie projekto daugiau nei vieną vasarą paprastai pamatyti jį iki pabaigos ir pasidalinti savo išvadas moksliniuose žurnaluose.

Per pastaruosius 10 metų, daugiau nei 90% EPS studentams, kurie baigė EPS anksto medicinos programa buvo priimta į medicinos mokyklą, palyginti su šalies vidurkiu 49%.

Visame pasaulyje žino mokslininkai

Mūsų nedidelė krikščionių laisvųjų menų kolegijoje moko studentus tarnauti ir švino pasauliniame kontekste, pabrėžiant tvarumą, taikos stiprinimą bei bendruomenę. Visi EPS studentai dalyvauja įvairių kultūrų tyrimo, ar tai būtų semestrą užsienyje, trijų savaičių vasaros patirtis, arba stažuotė mūsų Washington Bendrijos mokslininkų "centras DC visuotinį informuotumą yra lemiamas sėkmės versle, medicinos praktiką, ir pramonės ,

EPS misija yra rengti mokslininkus darbui misijų, visuomenės ar bendruomenės sveikatos, sveikatos priežiūros ir švietimo besivystančiose šalyse ir nepakankamai aptarnaujamose srityse Šiaurės Amerikoje.

EMUchem

State-of-the-art įrenginių

Chemijos fakultetas siūlo platų dabartinę prietaisų, įskaitant:

 • Atominės absorbcijos Spectrocopy
 • Branduolinio magnetinio rezonanso spektroskopija (BMR)
 • Didelio slėgio skysčių chromatografija (HPLC),
 • Dujų ir skysčių chromatografijai
 • Infraraudonųjų spindulių spektroskopija (Furjė transformacija) (FTIR)
 • Ultravioletiniai-Matoma spektroskopija
 • fluorescencijos spektroskopijos
 • Dujų chromatografijos-masių spektroskopijos

PROGRAMOS

Chemija majoras

EPS chemija mokymo programa yra sukurta siekiant suteikti tvirtą pagrindą pagrindinių sričių Chemija - organinės, neorganinės, analitinė, fizinių ir biologinių chemija.

Papildomas tikslas yra teikti moksliniams tyrimams patirties studentas kryptys chemija galimybę.

Taigi, EPS chemija siūlo platų cheminį fonas tinka įsigaliojimo įvairių karjeros Options- iš pramoninio plastiko chemikas farmacijos technician- ir tvirtą ruošiantis studijuoti antrosios pakopos chemijos, biochemijos, ar susijusios srities.

Chemija Švietimas

Antrinės mokslas pedagogai yra kai kurie iš labiausiai ieškoma po specialistų darbo rinkoje šiandien. EPS programa chemija su vidurinio ugdymo ia ruošia studentus būti tiek gerai paruošti chemikai ir neįvykdytus pedagogai.

EPS Švietimo departamentas yra labai gerbiamas kaip vienas iš valstybės viršuje.

Studentai šią programą priimti visus reikalavimus reikalingus reguliariai chemijos dur, taip pat imtis keletą klasių išsilavinimą. Jų vyresnysis metus, studentai atlikti pilną semestro studentų mokymo vienoje iš netoliese esančių mokyklų rajonuose.

BIOCHEMIJOS

Kai kurie iš labiausiai dramatiškų mokslo pažangą pastaraisiais metais buvę mūsų supratimą apie gyvų organizmų biochemijos. Pavyzdžiui, fenomenalus pažanga molekulinės biologijos atvėrė duris į platų biomedicinos ir žemės ūkio programų, kurios nebuvo įsivaizduojamos prieš kelis dešimtmečius, o tuo pačiu metu pristato bioetikos problemų spektrą.

Chemijos ir biologijos skyriai bendradarbiauja siūlo studentams koncentravimo savo tyrimus šioje dinamiškoje srityje kryptys biochemijos parinktį. Šis griežtas programa yra orientuota į suteikiant studentams pagrindinių žinių į molekulinius biologinių procesų.

Mokiniai kursinių ištikusio Chemijos ir biologijos kursų derinys, baigiant dviejų semestrą Išplėstinė biochemijos serijos, ir įskaitant tyrimų laboratorija patirtį.

Naujausi absolventai EMU biochemijos programą mokosi medicinos mokyklose ar studijų programų, ar dirbate farmacijos pramonėje.

Karjeros galimybės

EPS siūlo platų prielaidas įvairių karjeros galimybes atvirų chemijos ar biochemijos dur ir tvirtą ruošiantis studijuoti magistrantūros lygio.

EPS chemijos ir biochemijos absolventai dabar dalyvauja įvairiose veiklose:

 • Neurochemija tyrimai
 • Mokymas aukštasis mokslas
 • Atidarymas medicinos praktika
 • Bendrijos sveikatos darbuotojas Centrinėje Amerikoje
 • Farmacijos
 • Aplinkos kokybės valdymas
 • Maliarija tyrimai Tanzanija
 • biotechnologijos

Studentai, kurie domisi chemija ir karjeros sveikatos priežiūros paslaugos gali Major arba chemijos arba biochemijos ir stoti į iš anksto profesinės sveikatos mokslų programos. Pagrindinis chemijos ar biochemijos gali pradėti savo karjerą įvairiomis kryptimis. Nors kai kurie iš šių karjeros galimybes, taip pat reikalauja, kad studijuojant, daugelis iš karto galima baigęs EPS.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Eastern Mennonite University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date