Bakalauro chemijos ir biocheminės inžinerijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Politechnikos institutas Tomar cheminių ir biocheminių inžinerijos

Bakalauras Chemijos ir biocheminės inžinerijos

Tikslai

Cheminės ir biocheminės programa yra bakalauro laipsnį sukurta siekiant suteikti aukštojo mokslo mokymą konkrečioje srityje chemijos. Jis sukurtas taip, kad būtų galima lengvai patekti į darbo rinką, nes ji skiriama daug dėmesio naujose srityse šiame žinių srityje. Gebėti prisitaikyti prie naujų procesų ir metodų, taip pat sprendžiant konkrečias problemas, yra pagrindiniai tikslai turi būti pasiektas su šia programa.

Programa nuolat siekia užmegzti ryšius su ekonominės veiklos per konkrečius projektus.

Taigi ir siekiant stiprinti šiuos ryšius ir integruotis absolventams darbo rinkoje, laipsnis apima galutinį projektą jau trečius metus, kad būtų plėtojama bendradarbiaujant su įmonėmis ar organizacijomis sektoriaus teikiančios studentus su galimybe faktiškai susisiekti su pramone ir paslaugos.

Laipsnis universalumas leidžia mokinių integraciją keliose pramonės sektoriuose būtent celiuliozės ir popieriaus, chemijos, medienos plaušo plokščių, pakuotė, žemės ūkio ir maisto, rašalo pramonės ir kt. Kursas Mokymo programa yra organizuojamas taip, kad būtų galima tokios veiklos kaip proceso kontrolės ir stebėsenos, kokybės kontrolės ir audito, mokymo ir mokslinių tyrimų rezultatus.

profesinius tikslus

Ugdymo struktūra leidžia iš šių kompetencijų ir profesinių profilių pasirinkimą:

  • Cheminiai procesai
  • Celiuliozės ir popieriaus
  • biotechnologijos
  • Žemės ūkio maisto produktų

kurios gali būti išplėtotos pramonės šakose ir paslaugų srityse, kaip antai: chemijos, naftos chemijos, celiuliozės ir popieriaus, grafikos, žemės ūkio maisto produktų, odos, farmacijos, biotechnologijų, polimerų, cemento ir keramikos, konsultavimo kokybę ir kontrolę.

... Ir viešojo administravimo: laboratorijos, mokymo ir mokslinių tyrimų, sertifikavimas ir auditas, reguliavimo institucijų.

Mokymosi rezultatai

Pagrindiniai tikslai cheminių ir biocheminių laipsnis yra:

  • pristatyti aukštesnio lygio kvalifikuotų techninių darbuotojų atlikti funkcijas, pramonės, paslaugų ir viešojo administravimo;
  • sukurti kompetencijas veiklos, susijusios su projekto plėtrą ir mokslinius tyrimus.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Institute is an polytechnic institution of higher education in the European area of higher education, provided of skills in the areas of science, technology, arts and humanities, from the outset, ... Skaityti daugiau

The Institute is an polytechnic institution of higher education in the European area of higher education, provided of skills in the areas of science, technology, arts and humanities, from the outset, compete complementarily for higher education of their students, producing useful knowledge, skills, competencies and skills, preparing them for the labor market and for the exercise of active citizenship in a democratic society. Skaityti mažiau