Politechnikos institutas Tomar cheminių ir biocheminių inžinerijos

Bakalauras Chemijos ir biocheminės inžinerijos

Tikslai

Cheminės ir biocheminės programa yra bakalauro laipsnį sukurta siekiant suteikti aukštojo mokslo mokymą konkrečioje srityje chemijos. Jis sukurtas taip, kad būtų galima lengvai patekti į darbo rinką, nes ji skiriama daug dėmesio naujose srityse šiame žinių srityje. Gebėti prisitaikyti prie naujų procesų ir metodų, taip pat sprendžiant konkrečias problemas, yra pagrindiniai tikslai turi būti pasiektas su šia programa.

Programa nuolat siekia užmegzti ryšius su ekonominės veiklos per konkrečius projektus.

Taigi ir siekiant stiprinti šiuos ryšius ir integruotis absolventams darbo rinkoje, laipsnis apima galutinį projektą jau trečius metus, kad būtų plėtojama bendradarbiaujant su įmonėmis ar organizacijomis sektoriaus teikiančios studentus su galimybe faktiškai susisiekti su pramone ir paslaugos.

Laipsnis universalumas leidžia mokinių integraciją keliose pramonės sektoriuose būtent celiuliozės ir popieriaus, chemijos, medienos plaušo plokščių, pakuotė, žemės ūkio ir maisto, rašalo pramonės ir kt. Kursas Mokymo programa yra organizuojamas taip, kad būtų galima tokios veiklos kaip proceso kontrolės ir stebėsenos, kokybės kontrolės ir audito, mokymo ir mokslinių tyrimų rezultatus.

profesinius tikslus

Ugdymo struktūra leidžia iš šių kompetencijų ir profesinių profilių pasirinkimą:

  • Cheminiai procesai
  • Celiuliozės ir popieriaus
  • biotechnologijos
  • Žemės ūkio maisto produktų

kurios gali būti išplėtotos pramonės šakose ir paslaugų srityse, kaip antai: chemijos, naftos chemijos, celiuliozės ir popieriaus, grafikos, žemės ūkio maisto produktų, odos, farmacijos, biotechnologijų, polimerų, cemento ir keramikos, konsultavimo kokybę ir kontrolę.

... Ir viešojo administravimo: laboratorijos, mokymo ir mokslinių tyrimų, sertifikavimas ir auditas, reguliavimo institucijų.

Mokymosi rezultatai

Pagrindiniai tikslai cheminių ir biocheminių laipsnis yra:

  • pristatyti aukštesnio lygio kvalifikuotų techninių darbuotojų atlikti funkcijas, pramonės, paslaugų ir viešojo administravimo;
  • sukurti kompetencijas veiklos, susijusios su projekto plėtrą ir mokslinius tyrimus.
Programa mokoma:
  • Portuguese (Portugal)

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Polytechnic Institute of Tomar »

Šis kursas yra Campus based
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas