Bakalauro chemijos ir technologijų (specializacija maisto ir biocheminių technologijos)

University of Chemistry and Technology, Prague

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro chemijos ir technologijų (specializacija maisto ir biocheminių technologijos)

University of Chemistry and Technology, Prague

Bakalauro studijų programa "Chemija ir technologijos " suprojektuota pirmiausia užsienio pareiškėjams; ty mokiniai, mokantys mokslą. Visi kursai vyksta anglų kalba.

Programos absolventai įgyja pagrindinių žinių ir įgūdžių, matematikos; fizika; neorganinė, organinė, fizinė ir analizinė chemija; biologija; ir biochemija.

Teorinis mokymas papildo platų hands-on laboratorinių galimybių, kurios plėtoja ir stiprina kiekvieno studento praktinius gebėjimus.

Visą programą, pagrindinės privalomojo dalykai papildo nurodymą privalomų-pasirenkamų ir neprivalomi tyrimas specializacijos dalykus, kuriuos pateikė įvairių UCT Praha fakultetų.

Studijų programa akredituota Čekijos Švietimo ministerija, Jaunimo ir sporto ir atitinka reikalavimus Bolonijos proceso - Europos aukštojo mokslo erdvėje.

Absolventai

Pagrindiniai tikslai yra studijų programos parengti absolventus-visi jie įgyti puikią teorines žinias, praktinius įgūdžius ir patirtį pagrindinių gamtos mokslų disciplinų-for tęsia savo studijas magistro lygiu ir / arba joms paruošti profesinės pozicijas chemijos , maisto ir farmacijos pramonėje, ne mokslinių tyrimų įstaigų arba viešajam sektoriui.

Chemija ir technologijos (specializacija Maisto ir Biochemical technologijos)

Apžvalga

Bakalauro studijų programa " Chemija ir technologijos" siekiama baigti ir išplėsti pagrindines žinias ir įgūdžius matematikos, fizikos ir chemijos srityse. Tyrimas paprogramę siūlo platų laboratorinių darbų, kurie stiprina praktinių įgūdžių ir tinkamai užbaigia ir tęsiasi teorines žinias. Studentai mokomi bendrų privalomų dalykų, kurie vėliau baigė specializuotų privalomų-pasirenkamų ir pasirenkami dalykai atskirų fakultetų. Maisto ir biocheminių technologijų fakultete studentai gali nukreipti savo studijas pirmiausia į biochemiją, mikrobiologiją ir biotechnologiją iš vienos pusės arba daugiausia į maisto chemiją, maisto analizę, mitybą ir maisto technologijas, kita vertus, tinkamai pasirenkant pasirinktinius kursus. Bachelor's studijų programa yra akredituota Švietimo, jaunimo ir sporto reikalų ministerijos, ir laikantis Europos švietimo reikalavimus, remiantis Bolonijos procesu.

Karjera

Pagrindinis tikslas studijų programos tikslas yra parengti absolventus į toliau Antrosios pakopos studijų programos susijusias šakas tuo UCT Prahoje, arba būti pasirengęs įsigyti kvalifikuotus pozicijas specializuotų darbo vietoje. Absolventai turi puikias teorines žinias, praktinius įgūdžius ir patirtį pagrindinių gamtos mokslo disciplinų ir gali arba tęsti tolesnius tyrimus arba siekia rasti specializuotų darbą susijusioje srityje inžinerijos jie studijavo. Absolventai yra pasirengę atlikti kvalifikuotas darbo vietas biotechnologinių ir maisto pramonės įmonių, mitybos orientuotos filialus, aplinkos apsaugos institucijų ir sveikatos priežiūros ir farmacijos įmonėms. Jie taip pat gali rasti darbą įmonėje laboratorijos, priežiūros ir stebėsenos agentūros, prekybai ir administracijai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta December 25, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Price
Kaina
2,100 EUR
Locations
Čekija - Prague, Prague
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Čekija - Prague, Prague
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla