Bakalauro civilinės inžinerijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

už visuomenės plėtros infrastruktūros kūrimas yra darbas, kuris peržengia skaičių ir skaičiavimų. Būkite inžinierius yra kontroliuoti jėgas, apskaičiuojant vėjo poveikį, įvertinti temperatūros pokyčius ir medžiagų stiprumo, užtikrinant darbo saugą ir skatinti žmonių gerovę.

O inžinierius statybininkas Ji yra atsakinga už projektų ir skaičiavimų, susijusių su pastatų, tiltų ir didelių konstrukcijų paruošimo.

Darbo rinka

Nekilnojamojo turto rinkos augimas yra pastovus. Vis dėlto, būsto deficitas bus 6 mln namus. Projektai federalinės vyriausybės, kaip ir mano namai, mano gyvenimas ir augimo spartinimo programa - AAM ir nekilnojamojo turto kredito politiką yra faktai, kurie patvirtina, kad darbo rinkoje atsiranda už civilinės inžinerijos. Tiek viešojo sektoriaus ir privataus turi galimybes įsidarbinti. Statybos, statybos projektavimo biurus, konsultavimo ir konsultavimo paslaugos rinkos erdvę savo veiklai.

Nors studijuoja FACIPE nuo pirmojo pusmečio galima kaupti patirtį per mokamų stažuočių stipendijas tarp 400 R $ ir R $ 724, siūlomų institucijos ir valstybės įmonių per Facipe karjerą. Baigęs Baigiu prasidedančios atlyginimai viršija R $ 4000. Per karjerą vidutinis atlyginimas viršija R $ 14.000.

laukas

Dizaino scenarijai šiuolaikiniame pasaulyje, per struktūras, kurios leidžia komfortą ir gyvenimo kokybę yra darbas, kuris reikalauja skaičiavimų ir tyrimų daug. Statybos inžinieriaus dalyvauti projektuojant, planuojant ir vykdant būtiną infrastruktūrą visuomenės vystymuisi. Pastatai, tiltai, tuneliai, fabrikai, uostai, užtvankos, keliai ir sanitarijos sistemų projektai Užsakant inžinerinių efektyvumą ir statybų aikštelėse bus dalis jų kasdieniame gyvenime. Profesinis mokymas Facipe taip pat leidžia keliose srityse rezultatus, iš statybos valdymo pasiūlyti metodus ir efektyviau statybų metodus, atsižvelgiant į gamtinės aplinkos išsaugojimą. Jūs taip pat galite sekti akademinę karjerą, kada nors galvojote apie tai buvo mokslininkas ar mokytojas? Teritorija yra labai plati ir choice is yours!

Bendrasis tikslas

Pateikite būsimą Statybos inžinerijos bakalauras, ar būtinos sąlygos dėl kieto mokymo teorinių ir praktinių žinių, plėtoti kritinio mąstymo, socialinės ir aplinkosauginės atsakomybės, kuri yra atspindinti ir humanistas, treniravosi su universaliais ir sugebėti sukurti viziją, vykdyti ir analizuoti techninius projektus ir mokslo civilinės inžinerijos, po savo technologinius pokyčius ir prisidėti prie socialinės plėtros regione.

konkretūs tikslai

 • Pateikite inžinerinių generalist ir konkrečią nuomonę apie svarbias koncepcijas profesijos studentas.
 • Suprasti darbo rinkos ir profesinės etikos svarbą;
 • Išplėsti tarpasmeninio bendravimo gebėjimus;
 • Plėtoti bendravimo įgūdžius, žodžiu ir raštu, analizės ir sintezės.
 • Atpažinti ir paaiškinti savo profesija paleidimo ašių svarbą, atsižvelgiant į profesionalią ir etišką elgesį piliečiams;
 • Skatinti intelektinės sugebėjimus organizavimo ir studijų laiko planavimą.
 • Pateikite studentą su pagrindinių sąvokų, reikalingų sutelkti dėmesį į įvairius aspektus statybos, teikiant dotacijas būtiną patirtį sujungti visas ašis, kurie sudaro profesionalų ašį supratimą.
 • Skatinti teorinį ir praktinį įžeminimo būtina suprasti fizinę ir mechaninę elgseną dirvose projektavimo ir atlikimo darbų padedant ašių struktūrą ir transportą akto metu.
 • Mokyti studentus projektavimo ir analizės struktūrų projektų, pabrėžiant ekonomiką ir saugumą elementų, kurie sudaro struktūras organizacijoje, po normatyvinius principus šioje veiklos srityje reglamentuojančias taisykles.
 • Įjungti pasitraukimas suprasti vandens išteklių dinamiką dėl surinkimo, apdorojimo, tiekimo, vartojimo ir laidoti, atsižvelgiant į aplinkos ir tvarumo aspektus į užduotis.
 • Teikti techninę ekspertizę dėl plėtros ir įgyvendinimo topografinių projektus, žemės darbų ir kelių tiesimo kelių, integruojant juos kitoms kryptims.
Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2016

Apie mokyklą

Developing the society through quality services related to education and culture.

Developing the society through quality services related to education and culture. Skaityti mažiau