Oficialus aprašymas

Meno teorija, mokslinių tyrimų ir eksperimentavimo visi vaidina svarbų vaidmenį per savo studijų programos

Menas egzistuoja per kryžmines nuorodas tinkle: menininkas apmąstė pasaulyje apskritai. Per dailės studijų programą, jums bus mokytis apibrėžti ir naujo, kas yra menas - arba gali būti - atsižvelgiant į visuomenėje. Jums bus plėtoti savo meninius talentus per universalus mokymo visose profesijos aspektus: taikyti meninius tyrimus, koncepcijos vystymo, "priėmimo įgūdžius, komunikacijos ir prezentacijos savo darbą, taip pat verslumo įgūdžius specialiai susijusią su meno srities , Tokiu būdu jūs tapsite kurti pionierius, dirba savo savarankiškai nukreiptas vaizdo mokslinių tyrimų projektus.

Jūs pasinerti į meno teorijos ir istorijos, susijusios su dabartinių diskursų per meno, tyrimų ir meninės praktikos, mokymosi ir eksperimentuoti su įvairių "priėmimo = galvoju 'įgūdžius, rašymo, kaip (vizualiai) terpę, kurti ir pristatyti savo idėjas, bendradarbiaujančius su kolegomis meno ir dizaino studentai.

Baigęs jums bus kvalifikuotas dirbti per socialinius, komercinius ar autonominių šiuolaikinio meno platformų; tapti virimo aparatas ir / arba tarpininkas meno; kuratorė ar kultūros organizatorius; socialinis tyrinėtojas naudojant menines priemones ir metodus; arba kapitonas lygio studentas dailės, žiniasklaidos technologijų, kultūros vadybos ar meno tyrimus.

Jūsų asmeninis meno planas

Jūs kuriate savo meno talentą, naudodamiesi įvairiapusiais mokymais visose profesijos srityse: taikomosios meno studijos, koncepcijos kūrimas, techniniai įgūdžiai, taip pat komunikacijos, pristatymo ir verslumo gebėjimai, būdingi meno sričiai. Meno teorija, mokslinių tyrimų ir eksperimentavimo visi vaidina svarbų vaidmenį per savo studijų programą.

Jūs taip pat išmokti dirbti bendradarbiaujant ir organizuoti ir dokumentuoti savo veiklą ketvirtį projektus, spręsti visus šios profesijos matmenis. Jums bus darbo formuluojant asmeninę meninę planą kartu su savo kuratorių. Jums bus sutelkti dėmesį į tarptautinio pusėje profesijos, savo dabartinės meninės praktikos, arba tęsti savo studijas magistro lygiu. Jūs taip pat gali įgyti tolesnį tarptautinį (Darbo ir mokymąsi) Patirtis per mainų programą su vienu iš mūsų partnerių institutai miestų, tokių kaip Berlynas, Marselyje ar Vankuveryje.

Jūs pasirinkote reiklus profesiją: be talento, ji taip pat reikalauja daug giminystės su vizualiųjų menų ir tvirtą jausmą tradicija kartu su valios eksperimentuoti. Baigęs studijas, taip pat turi galimybę tęsti savo studijas magistro lygio, pavyzdžiui, tuo WdKA anketa Piet Zwart instituto parinktį.

img

Karjeros galimybės

  • Atlikėjas / atlikėjas / rašytojas / tyrėjas
  • kuratorius
  • Tarpininkas menų
  • Socialinė tyrėjas naudojant menines priemones ir metodus
  • kultūros organizatorius

Portfelio kontrolinis sąrašas

Ar jums ...

  • talentingas vizualiųjų menų?
  • nepriklausomas ir atsakingas?
  • skirta ir motyvuoja?
  • verslumo?

Tada aplankyti vieną iš mūsų atvirų durų dienose arba atidaryti vakarą - ir pareikšti savo portfelį! - Ir kreiptis dėl priėmimo.

10-15 darbų atranka, kuri prieš buvo pagal kūrybinio proceso

Pavyzdžiui: projektuoja, objektai, fotografijos, filmai, žaidimai, animacija, mados (priedas), baldai, modeliai, brėžiniai, plakatai, akcijos, paveikslai, tinkamos naudoti daiktai ir skulptūros. Galite skelbti ir pateikti visa tai tvarkingas tradicinis portfelio aplanko, bet jūs taip pat galite naudoti skirtingus metodus: 3D darbas gali būti pareikštas (kartono) box, skaitmeninis darbai gali būti pateikiami ant nešiojamojo ar tabletę.

Atkreipkite dėmesį: Be šių darbų, prašome mums parodyti kai kurių kitų dalykų, kuriuos kūrė. Padaryti atidžiai rinktis tarp šių dviejų. Tokiu būdu, mes galime įvertinti, kiek jūs turite jūsų pačių savybių ir savo darbą pažvelgti.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 10 daugiau kursų Willem de Kooning Academy »

Šis kursas yra Campus based
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date