Bakalauro dailės (BFA) laipsnį kino ir medijų meno

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kompasas kolegija kino menų siūlo Dailės (BFA) laipsnį kino ir medijos meno bakalauro, derinant intensyvus, taikomas studiją kino ir medijų meno kūrimo proceso su keturių koncentracijų: vykdomosios gaminti, rašyti, po gamybos ir veikiantis. Ši programa yra skirta studentams, kurie nori dirbti didžiąją studiją, pavyzdžiui, "Warner Brothers", "Disney", "Pixar" ar "Paramount, kur bakalauro laipsnį reikalaujama. Tai taip pat puikus pasirinkimas, jei esate verslininkas nori statyti savo gamybos įmonę arba daugiaformatį verslą, ar dirbti įmonių rinkodaros ar multimedijos agentūrų.

Dailės programos bakalauras yra 120 kredito valandos minimalus ir pradeda iš karto parengti studentus kino ir medijų meno gamybai. Jūs pradėsite nuo pat pirmos dienos mokymosi pasakojimo pasakojimo ir kaip meną perduoti šį įgūdį į scenarijaus ar kitokia. Sužinosite, gaminančių, įranga, apšvietimo ir kino estetika. Iš ten, jūs judėti į klases orientuota į ikimokyklinio gamybos, postprodukcijos, kinematografija ir režisūros.

Jei nuspręsite dalyvauti veikiančio trasoje, taip pat gausite teisę dirbti studijuojant įvairius vaidybos metodus ir tobulinant savo natūralų įgūdžių klasių, pavyzdžiui, balso ir judėjimo ir veikdami už kameros. Be to, gausite valandas dėl fotoaparato patirties, kaip jums elgtis daugelio kino projektų metu sukurtų kiekvieną semestrą!

Tuo semestro pabaigos, jūs ir jūsų kolegos klasiokai varžysis statytis istoriją su mokyklos studiją Capstone projektą. Jums sukurti scenarijus ir padaryti pasiūlymus dėl pozicijų dėl projekto rinkinys. Tada jis tyliai ant rinkinys, o geriausios istorijos get padarė į filmą. Tiesiog kaip tai daroma ir realiame pasaulyje - Nekilnojamasis biudžetai, liejimo skambučius ir vietos paieškas. Po galutinio plėvele, jums patirti savo darbą viešojo kino premjera atveju, jeigu visi projektai yra peržiūrimi ir kritikuoti.

Ir tai tik pirmieji metai, BPP programą.

Per ateinančius dvejus metus, jums praleisti nesuskaičiuojamų valandų kino rinkinių, mokymosi ir praktikuojančių didžiojo pasakojimo amatų. Priklausomai nuo jūsų interesus ir koncentracijos tyrimo, jums judėti į gilesnius takelius istorija, gamybos ar post-produkcija. Jūs sugers theHow kreiptis? FAQsProgram Tikslai Naujausia informacija apie būdų pasiekti savo auditoriją per raštu, rinkodaros ir kitų lyginamųjų verslo praktika, o dar prijungtas prie kino projektus universitete. Jūsų praktinis mokymas ir toliau, todėl savo įgūdžius ir talentus vertingų bet vizualiai žiniasklaidos kanalui.

Programa apsiaustas su stažuotės. Ir tada ... atėjo laikas pradėti savo naują kelionę kaip gerbiamas Compass koledžo kino meno absolventas. Jūs uždirbo ją.

Programos tikslai: BFA studijų

Kompasas kolegijos pradinio ugdymo tikslas yra mokyti studentus, filmavimo ir medijų meno, suteikiant jiems kūrybinių įrankių, reikalingų sėkmingai pramogų industrijos. CCCA istorija orientuotas mokymo ir mokymą yra integruota, projektų orientuota ir hands-on ". Per šį visapusišką požiūrį, studentai mokytis ir taikyti raštu ir gamybos bei elementų, reikalingų būti sėkmingas kino ir medijų meno pramonei procesui. Norėdami atlikti šį, CCCA suteikia programos tikslus mūsų studentų įvairovė.

Kompasas kolegijos BFA programa suteikia studentams būtinų kompetencijų užimtumo, pirma, suprasti kino ir medijų gamybos elementus, antra, užsiima pagilintas aplink konkretaus takelio tyrimo (vykdomosios gaminti, po gamybos, arba istorija), ir trečia, praktikuojančių elementus per hands-on mokymo. Kai kurie iš įgūdžių Studentai mokysis šioje programoje yra galimybė - sukurti filmą nuo idėjos iki vietas ir pateikti patikrą šeima, draugais ir visuomene.

 • Funkcija, kaip prisidedančios nario gamybos komanda.
 • Suprasti kino kūrimo komunikacijos ir kultūros santykį.
 • Build pagrindinius santykius su klasės nariais, absolventai, ir profesionalams.
 • Suprasti pagrindinius reikalavimus kiekvienos pirminės filmas katedros vedėjas: rašytojas, prodiuseris, vienetai Gamybos direktorius, 1. direktoriaus pavaduotojas, direktorius fotografija, tėvukas, lauko garsu, meno vadovas ir raktas rankena.
 • Kurti ir praktikos įgūdžių rinkinių, reikalingų užimtumui ir toliau akademinio mokymosi, kaip antai: - Bendrauti ir tinklų profesinėje aplinkoje - problemų sprendimo - aiškiai Išreikšti kūrybines idėjas - Bendradarbiavimas su ir / arba ketinama komandos narius atliekant konkrečias užduotis - Gebėjimas tyrimų ir patvirtinkite temas ir idėjas - nustatant tikslus - tiek asmeninių ir profesinių - suvokti idėjas ir nuomones prisidėjo asmenų.
 • Kritiškai išanalizuoti vaizdo žiniasklaidą ir kitas meno formas ir susieti juos su jų gyvenimu ir darbu.
 • Bendrauti aiškiai, profesionaliai ir glaustai.
 • Išnagrinėti vidaus ir pasaulio kultūras iš skirtingų perspektyvų, pavyzdžiui, prekybos ir religijos.
 • Pakelkite savo įgūdžių lygį pasirinktoje specialybės (vykdomosios gaminti, postprodukcijos, istorija).
 • kurti ir praktika įgūdžių rinkinių, reikalingų užimtumui ir toliau akademinio mokymosi, kaip antai: - Parengti profesionalų demo reel ir / arba portfolio darbai - sintetinti informaciją į kūrybinių idėjų komandoje aplinkoje - Pasiekti tikslus realistiniu laiko juostoje

Dažnai užduodami klausimai: BFA laipsnis

Kas laipsnis Turiu baigusi dailės programos baigiamasis?

Gausite dailės (BFA) laipsnį kino ir medijos meno bakalauro.

Kodėl turėčiau užsiimti BPP laipsnį?

Ne tik naudos BFA laipsnį Compass kolegijos suteikti jums gilesnį žinių, įgūdžių ir patirties šioje srityje, kurį norite įvesti, jis atvers daugiau galimybių įsidarbinti ir karjeros augimui.

Kokios klases man bus vartoti?

BPP programa suteikia jums su platesne žinių bazę ir galimybę specializuotis tam tikroje disciplinos. Galite rinktis tarp vykdomosios gamybos, postprodukcijos, istorija (rašymo), ir veikia. Kiekvienas koncentracija turi specifinių plečiant savo žinias tam tikroje srityje kursų rinkinį. Priklausomai nuo koncentracijos pasirinksite, jums suplanuoti gali turėti kambarį keletą pasirenkant, kur Jūs galite pasirinkti imtis klases iš skirtingų koncentracijos, kuri jus domina. Dėl išsamesnės informacijos ir kursų aprašymus, prašome apsilankyti mūsų Aukštesnysis kataloge.

Jūs nuolat paminėti šiuos skirtingus "koncentracijos". Kaip man sužinoti daugiau apie mano pasirinkimo? Kaip minėta, į BPP programą, jums bus suteikta galimybė pasirinkti konkretų koncentracijos plotas: Executive gamybos, postprodukcijos, istorija, ar veikia. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite mūsų Aukštesnysis kataloge. Kursų aprašymai BPP koncentracija prasideda 15 psl.

Kiek kreditų man reikia užbaigti siekiant pereiti su BPP laipsnį? Studentai bus baigti 60 kredito valandos per jų pirmųjų metų studijas Compass koledžo (pirmakursis / antrakursis metus - paprastai trunka dvejus metus bet kuriuo kitu kolegijoje). Per paskutinius dvejus metus dar 60 kreditai reikalingi, iš viso 120 kreditų bendra.

Kiek kreditų paimsiu kiekvieną semestrą?

Dieninės, pagreitinto studentas užtruks 60 kreditų per pirmuosius metus, yra lygus maždaug 22 kreditų pirmosios kadencijos, 24 kreditų antrosios kadencijos ir 16 kreditų trečiai kadencijai. Per antruosius ir trečiuosius metus, visą laiką studentas užtruks 12-16 kreditų per semestrą. Klasės taip pat yra a la carte.

Kiek laiko tai užtruks užbaigti programą?

Tai priklauso nuo to, ar jūs užbaigti pirmus metus (60 kreditų) per 12 mėnesių kelyje arba jei išplėsti, kad 24 mėnesių kelyje. Baigę pirmąjį metus (arba 12 arba 24 mėnesių), tai užtruks maždaug penkių papildomą semestrą dieninių tempu užbaigti BPP programos dalį.

Ar Kompasas kolegija sutinka perkelti kreditus iš kitų kolegijų?

Taip, kiekvienu atveju atskirai, atveju. Jei anksčiau dalyvavo kitą kolegiją, prašome turėti savo nuorašai siunčiami Compass koledžo ir užpildyti ir grąžinti šią formą CCCA metrikacijos biuro. Jei turite kitų klausimų, prašome skambinti į mūsų metrikacijos biuro adresu 616.988.1000.

Ar Kompasas kolegija sutinka Išankstinis paskirties vieta (AP) klasės kreditus, kad aš paėmė per aukšto mokykloje?

Kompasas kolegija suteiks kreditą dešimtys 3, 4 arba 5 d AP bandymus. Norint gauti kreditą, studentas privalo pareikalauti, kad kolegija diskusijų siųsti balas ataskaitas Compass College biuro Priėmimo. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip taikomi kreditai, mes rekomenduojame jums peržiūrėti mūsų AP ekvivalentiškumo Chart. Jei turite kitų klausimų, prašome skambinti į mūsų metrikacijos biuro adresu 616.988.1000.

Kas yra už BPP programos mokslą?

Kaina už mokslą rasite mūsų finansinės pagalbos puslapyje arba paskambinus finansinės paramos biuru 616.988.1000.

Ar Finansinė pagalba prieinama?

Taip, finansinė pagalba yra prieinama. Jums reikės užpildyti FAFSA (galima sausio artėjančiam mokslo metų), siekiant leisti Finansinė pagalba Biuro sudėti apdovanojimų paketas Jums.

Ar aš galiu atlikti stažuotę, kaip programos dalį? Taip. Capstone į BPP programos stažuotės kursą. Jums bus reikalaujama užbaigti 135 laikrodis valandas minimum stažuotės, taip pat dalyvauti grupės posėdžiuose ir kita rašytine kursinį darbą.

Taikymo reikalavimai

Kompasas kolegija kino meno priima paraiškas iš studentų, kurie nori išmokti kino procesą ir kurie vairuoti įgyvendinti įgūdžius jie sukurti. Priėmimo vyksta etapais, kol visi kohortos sėdynės užpildyti. Tačiau prioritetas dėmesys bus skiriamas pareiškėjams, kurie baigė savo portfelį ir paraišką iki balandžio 1 d. gauti po balandžio 1 Prašymai bus svarstomi, jei yra laisvos vietos. Kviečiame skambinti ir patikrinti prieinamumą bet kuriuo metu.

Šiuo metu mes siūlome vieną pradžios datą per metus - rugsėjo - bet nėra laukti taikyti jausmas! Jei esate aukštosios mokyklos vyresnysis arba už jos ribų, nereikia laukti! Jei filmavimui yra jūsų aistra ir jį žinote, tai niekada anksti pateikti savo prašymą dėl peržiūros. Programos yra prieinami atsisiųsti dabar.

Pilnas paraiška apima: 1. Paraiškos forma pildo ir pasirašo studentas 2. Negrąžinamas $ 25 mokestis už paraišką 3. Oficialus vidurinės mokyklos stenograma (su baigimo datą) arba įrodymo apie Ged 4 d. Kolegija stenograma (-ai) iš anksčiau dalyvavo kolegijose arba universitetuose (Studentai turi užpildyti šią formą, jeigu jie nori perkelti kreditus iš kitą įstaigą) 5. ACT arba SAT testo rezultatai (CCCA anketa AKTAS kodas yra 6098 ir atsisėdo kodas yra 5933) 6. Du esė (250 + žodžiai kiekvienas) 7. Akademinė rekomendacija Forma 8. Simbolių rekomendacija Forma 9. Darbai kūrybiniam darbui susiję su kino ir ne kino darbas 10. In-asmens ar telefono interviu su CCCA Priėmimo atstovo Kai visi Priėmimo reikalavimai buvo įvykdyti, pareiškėjai gaus rašytinį pranešimą apie jų programą priėmimo statusą. Priėmimo komitetas Atsiliepimai programas, o pareiškėjas yra informuojamas apie jo ar jos priėmimo būseną per keturias savaites nuo paraiškos reikalavimų įvykdymą. CCCA pasilieka teisę atsitiktinumui paraiškos minimum ir reikalavimus bet kuriuo metu.

Anketos reikalavimai

Portfelio tikslas yra leisti darbuotojams ir fakulteto Compass kolegijos gauti, kas esate jausmą ir ten, kur esate savo kelionę, kaip menininko. Jis skirtas parodyti mums savo kūrybinius ir meninius talentus ir dalintis savo patirtimi su mumis. Do not be shy. Dabar pats laikas parodyti savo geriausią darbą!

Pilnas portfelis turėtų apimti šiuos veiksmus: 1. Iš dviejų kino elementų, susijusių su minimalios. Tai gali apimti jokių filmų, scenarijus, procedūros, dokumentika, video, muzika, gamybos eskizus ir / arba maketų ir tt

 1. Iš dviejų ne filmas minimalus susiję, kūrybinės daiktai: Tai gali būti fotografija, tapyba, skulptūra, poezija, kūrybinio rašymo, pastatai, muzika, ar kitą kūrybinį įmonę.

Prašome nurodyti pastabas dėl pozicijos laikėte į kiekvieno projekto (ty rašytojas, redaktorius, aktorius, fotografas, režisierius, ir tt). Kiekvienas savo portfelį punktas taip pat turėtų būti ženklinami su savo pavadinimu. Priėmimo peržiūros komitetas daro atsižvelgti į portfelio pristatymą (ranka vs atspausdintos, Loose dokumentai vs rišamosios medžiagos / aplanko, ir tt).

Pastaba: Prašome neapima Flash diskai, originalus meno kūrinių, ar fotografijos ir tt kad tu nori, kad grįžo į jus, kaip mes negali būti atsakinga už originalių medžiagų. Vietoj originalių gabalų, kviečiame pareiškėjo pateikti kino darbą, susijusį su DVD arba internetu nuorodos. Ne filmas susijęs darbas (skulptūra, tapyba ir tt), gali būti fotografuojami ir nuotraukos gali būti pateiktas vietoj originalo prekę nėra. Pateikdami kūrinius tokiu būdu neturės įtakos sprendimo dėl priėmimo komandos rezultatus.

Portfeliuose gali būti pateikiami įvairiais būdais:

Pateikimo PAŠTU

Jungtinių Valstijų pašto tarnyba UPS, FedEx ", ar kitas vežėjas Visos terpės, įskaitant scenarijus ir kūrybinio rašymo, gali būti pateikiami į vieną DVD (nebūtinas, gali būti pateikiami atskirai, jeigu pageidaujama).

Pastaba: Įsitikinkite, kad patvirtintumėte, kad visi žiniasklaidos pateiktais diskų ir kad visi diskai yra aiškiai paženklintos pareiškėjo vardu ir kontaktinę informaciją. Taip pat atminkite, kad pareiškėjas turi pateikti pastabas dėl įvykusio kiekvieno projekto padėtį. Ji gali būti įtraukta kaip dokumentą, susijusį su disko arba ant atskiro popieriaus lapo įtrauktos į diską.

Pateikimo E-mail

Jūs galite e-pašto portfelio medžiagų Priėmimo tarnybai. Prašome naudoti .pdf arba "jpeg" formato formatus ir aiškiai pavadinimą kiekvienas dokumentas tokiu formatu: lastname_firstname_nameofapplicationcomponent (ty esė, filmai susiję, ir tt) Taip pat gali siųsti mums nuorodos į interneto vaizdo medžiagų, naudojant Vimeo ar "YouTube".

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Welcome to a college that is different than any other school you’ve ever experienced. We are the only conservatory-style, interdenominational college in the nation whose curriculum is specific to the ... Skaityti daugiau

Welcome to a college that is different than any other school you’ve ever experienced. We are the only conservatory-style, interdenominational college in the nation whose curriculum is specific to the entertainment industry. With a unique, performance-based curriculum, we’re defined by the quality of filmmaking education we offer and by the successes of our alumni. Skaityti mažiau