Oficialus aprašymas

Bakalauras Dailės mados dizaino

Whitecliffe mados dizaino absolventų mąstyti kūrybiškai, rizikuoti, ir turi aukšto lygio pramonės standartus techninių įgūdžių. Jie išradėjai, kurių asmeninę viziją, kurie stato karjerą kaip labai gerbiamas specialistai per mados industrijoje.

Mada Dizainas yra įtakingas ir kūrybingi vidutinio siūlo dinamišką priemones saviraiškos. Mada yra greitai reaguoti į pasaulinius socialinius, ekonominius ir kultūrinius renginius ir atstovauja šiuolaikiniai rūpesčius ir dizaineris dėvėtojui, taip pat teikiant dialogą tarp praeities ir dabarties.

Whitecliffe mados dizaino pagrindinis skatina studentus iššūkį tradicinių ribas mados ir puoselėti savo kūrybiškumą kuriant aukšto lygio eksperimentų ir techninių įgūdžių.

Ko tikėtis

Whitecliffe Mada Dizainas pagrindinis skatina jus iššūkį idėjų, naujo išnagrinėti ribas ir skatinti kūrybiškumą, o eksperimentuoti ir kurti stiprią techninę įgūdžius, reikalingus tam mados pramonės ateitį.

Mada Dizainas pagrindinis dėmesys skiriamas dizaino kūrimo ir tyrimai, modelis rengimas ir Drabužis statyba, Pramonė tiksliniuose seminaruose yra Mada technologija, modelis rengimas, Ir Drabužis statybos, dizaino ir koncepcijų kūrimas, pritaikant ir audinio manipuliavimo metodai, Studija praktika papildo kursai mados istorija, teorija, iliustracija, Ir profesinės veiklos praktikos, Klasės yra nedidelės ir pateikti puoselėjant mokymosi aplinką su daug dėmesio skiriama atskiriems mokiniams.

BFA metų du

Metais du mokiniai gali pasirinkti dalykinėje srityje dirbti, pavyzdžiui, moterų drabužiai ar vyriškų drabužių per bendrą sistemą tiek istorinės ir šiuolaikinės tyrimo ir surinkimo plėtra. Studentai suprojektuoti ir padaryti savo šiuolaikinio kapsulę kolekcija, kuri pateikiama taip ne metinės Whitecliffe madų šou tako.

studentai studijuoja siuvimo, audinių manipuliacijos, mados iliustracija ir Iliustratorius mados, mados istorijos ir teorijos, Studentai taip pat įgyti pramonės patirtį per savo dalyvavimo Naujosios Zelandijos mados savaitėje.

BFA metų Trys

Tuo sėkmingai užbaigti metų Trys studentai bus pasiekti savo bakalauro dailės.

Metų Trys studentai suprojektuoti ir sukurti konceptualiai pagrįstas kolekciją drabužių atspindinčių asmeninio dizaino stilių, kuris yra pristatytas metinio Whitecliffe madų šou. Praktinė patirtis yra sukaupta per pramonės stažuotės, Kuris gali būti atliekamas dizainerio ateljė, tekstilės didmeninės prekybos, Mada PR verslą, arba kaip padėjėju stilistas fotosesijas. Studentai taip pat studijuoja mada ir tvarumas, mada teorija, verslumas ir verslo praktika.

BFA apdovanojimai (metais keturi)

BFA apdovanojimai studentai savarankiškai dirbti savarankiškai pasirinko, koncepcijos pagrindu kolekcijos, kuri atspindi originalios ir kritinį mąstymą, taip pat yra mados ir dizaino teorijos supratimą. Studentai taip pat studijuoja verslumą.

Mada Rodyti

Studentai metų dviejų, trijų ir keturių parodyti savo darbus ant KTT ne metinis Whitecliffe Mada RodytiOrganizuoja individualius parodos ir šou ir dalyvauti kitų Whitecliffe parodose.

mados industrijoje

Pramonė specialistai teikia neįkainojamą atsiliepimus atskirų studentų kritikos sesijų metu ir yra nuolat kviečiamas skaityti paskaitas apie pramonės temomis. BFA absolventų su mados dizaino pagrindinis įsidarbinti nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu, kaip dizaineriai, dizaino padėjėjai, ateljė padėjėjų, modelis kūrėjai, asistentas pirkėjų ir prekybos tinklų padėjėjas stilistai, costumiers ir dizaino pedagogams, taip pat nustatant savo etiketes.

Mada Tvarumas Koncentruoti

Whitecliffe mados dizaino departamentas turi daug dėmesio skiriama mados tvarumo su studentais skatinami perimti tvarią praktiką visoje studijas BPP programą. Tvarumas yra dalis besiplečiančioje filialą mados industrijoje, kad pagrindinis dėmesys skiriamas socialinės atsakomybės ir poveikį aplinkai per etišką elgesį su gamyklos darbuotojais, naudoti tvarias ir organinių medžiagų, nepanaudojimas kenksmingų cheminių medžiagų ir dažiklių ir mažinimo tekstilės atliekos. Whitecliffe suteikti studentams galimybę taikyti tvarius veiklos metodus ir gamtos dažymui spręsti šiuolaikinius susirūpinimą pramonės ir pagerinti savo dizaino praktiką.

2016, Whitecliffe pristatė naują srautą per dailės mados ir tvarumo Master - siūlo magistrantūros galimybes Dizaineriai su etiškais ir tvariai mados interesus.

Programa mokoma:
Anglų
Whitecliffe College of Arts & Design

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Whitecliffe College of Arts & Design »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov. 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date