Bakalauro dailės skaitmeninio kino

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Multimedijos ir vizualiųjų menų Mapua technologijos instituto mokykla siūlo programas, ištirti begalines galimybes kūrybiškumo sąvoką ir dizaino kūrimo. Jo naujoviškas programas yra siekiama plėtoti kompetencijas ir didesnį supratimą apie meną ir jo poveikį visuomenei. Instrukcijos yra sukurta siekiant suteikti kuo mokymosi patirtį derinant tradicinio meno ir besiformuojančią multimedijos technologijas rezultatus orientuotą mokymo ir mokymosi sistema, kaip pamatai, kad atitiktų polinkius, reikalingus sėkmingam pradėti karjeros savo absolventų.

VIZIJA IR MISIJA

Mes turi būti visuotinai pripažinta kaip kompetencijos Multimedia ir vizualiųjų menų švietimo centras teikiant nurodymus, kurie yra dabartinės turinio, state-of-meno pristatymo ir reaguoti į laikų iššūkius.

Mūsų misija yra skleisti, kurti, išsaugoti ir taikyti žinias, naudojant efektyviausias priemones ir suteikti mūsų studentams kokybiško švietimo griežta ir up-to-data parengimas, su plačiomis galimybėmis kūrybiškumo mankšta ir atradimų patirtimi.

Mes įgyvendina programas, kad nors yra įmerkta į technologijas, taip pat turi būti turtingas humanitarinių, kalbų ir socialinių mokslų, kurie bus įdiegti etikos.

Programos

Ši programa yra skirta mokyti studentus, kurie prisijungs prie naujos kartos nepriklausomų režisierių gretas sparčiai auganti lauke skaitmeninio kino.

Programa mokys kino metodus pirmaisiais metais, o per pastaruosius dvejus metus bus siekiama plėtoti projektus, grindžiamus konkretaus kino tradicijos (dokumentinio ir eksperimentinio) ir kino žanro (drama / biografija, veiksmo, komedijos, romantinės komedijos, siaubo / paslaptis nusikaltimas / veiksmo ir mokslinės fantastikos / fantasy).

Baigusių šią programą gali užimti svarbius postus pramogų, viešųjų ryšių, reklamos, žiniasklaidos švietimo, kūrybinio rašymo ir filmavimo darbo rinkose.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2016

Apie mokyklą

Founded on January 25, 1925, Mapúa University (formerly Mapúa Institute of Technology) remains the leading technological academic institution and biggest engineering school in the Philippines.

Founded on January 25, 1925, Mapúa University (formerly Mapúa Institute of Technology) remains the leading technological academic institution and biggest engineering school in the Philippines. Skaityti mažiau