Bakalauro dailės skaitmeninio kino

Mapúa Institute of Technology

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro dailės skaitmeninio kino

Mapúa Institute of Technology

Multimedijos ir vizualiųjų menų Mapua technologijos instituto mokykla siūlo programas, ištirti begalines galimybes kūrybiškumo sąvoką ir dizaino kūrimo. Jo naujoviškas programas yra siekiama plėtoti kompetencijas ir didesnį supratimą apie meną ir jo poveikį visuomenei. Instrukcijos yra sukurta siekiant suteikti kuo mokymosi patirtį derinant tradicinio meno ir besiformuojančią multimedijos technologijas rezultatus orientuotą mokymo ir mokymosi sistema, kaip pamatai, kad atitiktų polinkius, reikalingus sėkmingam pradėti karjeros savo absolventų.

VIZIJA IR MISIJA

Mes turi būti visuotinai pripažinta kaip kompetencijos Multimedia ir vizualiųjų menų švietimo centras teikiant nurodymus, kurie yra dabartinės turinio, state-of-meno pristatymo ir reaguoti į laikų iššūkius.

Mūsų misija yra skleisti, kurti, išsaugoti ir taikyti žinias, naudojant efektyviausias priemones ir suteikti mūsų studentams kokybiško švietimo griežta ir up-to-data parengimas, su plačiomis galimybėmis kūrybiškumo mankšta ir atradimų patirtimi.

Mes įgyvendina programas, kad nors yra įmerkta į technologijas, taip pat turi būti turtingas humanitarinių, kalbų ir socialinių mokslų, kurie bus įdiegti etikos.

Programos

Ši programa yra skirta mokyti studentus, kurie prisijungs prie naujos kartos nepriklausomų režisierių gretas sparčiai auganti lauke skaitmeninio kino.

Programa mokys kino metodus pirmaisiais metais, o per pastaruosius dvejus metus bus siekiama plėtoti projektus, grindžiamus konkretaus kino tradicijos (dokumentinio ir eksperimentinio) ir kino žanro (drama / biografija, veiksmo, komedijos, romantinės komedijos, siaubo / paslaptis nusikaltimas / veiksmo ir mokslinės fantastikos / fantasy).

Baigusių šią programą gali užimti svarbius postus pramogų, viešųjų ryšių, reklamos, žiniasklaidos švietimo, kūrybinio rašymo ir filmavimo darbo rinkose.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Lapk 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Filipinai - Manila, Metro Manila
Pradžia : Lapk 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Lapk 2019
Filipinai - Manila, Metro Manila
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla