Oficialus aprašymas

Bakalauras Dailės

Whitecliffe Dailės absolventų sukurti patrauklias ir galingą vizualinį išraiškas savo idėjas. Suprasti ir veikti pagal besiplečiančio srityje vizualinio meno, jie mokosi greitai prisitaikyti, kritiškai mąstyti ir imtis iniciatyvos formuojant šiuolaikinę kultūrą.

Tvarios meno praktikos raida per kūrybinio žiniasklaidos įvairovė yra dailės studijoms Whitecliffe kertinis akmuo. Studentai ištirti tradicines ir šiuolaikines medžiagas, technologijas ir metodus, atsižvelgiant į savo projektus. Kiekvieno studento supratimą apie teorinius ir vaizdo klausimais parengė ir ginčijo siekiant padėti jiems padėkite savo darbą, susijusį su atitinkamos nacionalinės ir tarptautinės meno.

tyrinėjimas

Dailės studentams plėtoti įgūdžius ir patirtį su tapybos, grafikos, fotografijos, vaizdo, skaitmeninės žiniasklaidos ir teritorijų įrengimas. Patekti į Dailės Major dvejus metus, studentai reaguoti į nustatytas užduotis, kurios plėtoti formaliojo ir konceptualias įgūdžius paliekant platumos individualiam teminės aiškinimo. Kaip studentai pažangą jie būtų skatinami apmąstyti savo darbo stipriąsias ir plėtoti savo kūrybinį balsą. Šis procesas leidžia joms turėti didesnę ranką į savo studijų programas, o likusių atidžiai prižiūrint dėstytojų plėtrai.

Studentai kryptys dailės jie daugiausia įsikūrusios St Georges Bay Road Studios "ir yra priskirti savo studijinius įrenginius su prieiga septynias dienas per savaitę.

Be to, gauti nuolatinį grįžtamąjį ryšį apie savo darbą visą kursą (kartais iš išorinių šaltinių), studentai turi etapų vertinimo parodas per savo studijose kiekvieno semestro pabaigoje. Šios parodos yra formalus vertinimas reikalavimas, kad taip pat suteikia galimybę studentams pademonstruoti savo darbą. Tai tiek intensyviai bandymai ir praturtinti savo patirtį būtinas besivystančių menininkų.

parodos

Pearce Galerija suteikia puikią svetainę studentai, dėstytojai ir apsilankymą menininkus eksponuoti. Galerija parodos suartinti studentus su profesinės šiuolaikinių menininkų darbus ir stiprinti ryšį tarp Whitecliffe studentų, dėstytojų ir Šiuolaikinio meno bendruomenės santykius. Daugėja studentų ieško papildomų parodų iniciatyvas, susijusias komercines galerijų, parduotuvių, sandėlių ir skydai.

Absolventai ėmėsi iki karjeros kaip dieninio praktikuojančių menininkų, atidarė savo galerijas ir dirbo per meno industrijoje. Mūsų kursas yra struktūrizuotas siekiant gaminti BFA studentus su didelio lankstumo ir plataus diapazono gebėjimų, kuriame juos žinoti savo vietą meno pasaulyje. Absolventų skaičius paskaitą aukštųjų mokyklų ir aukštojo mokslo institucijų. Whitecliffe BFA absolventai taip pat pasiekė aukštą lygį, sėkmės įgyti vietas MFP programų nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Skaitykite nuo išsamiau prospekto 7 psl.

Programa mokoma:
Anglų
Whitecliffe College of Arts & Design

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Whitecliffe College of Arts & Design »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date