Oficialus aprašymas

f.

Juvelyriniai Dizaineriai išversti kultūros prasmę ir individualias vertybes į gražių materialius objektus. Juvelyriniai Dizaineriai interpretuoja tendencijas ir stilius bakstelėję į kūrybinį kultūros, meno ir mados. Juvelyriniai dizaineriai turi platų supratimą apie įtampą tarp estetikos, rinkos poreikius, socialinės dinamikos ir verslo sėkmės. Inscape Juvelyriniai Dizaineriai sužinoti apie tradicinius vizualizacijos metodų lydyto su naujomis technologijomis, medžiagų ir gamybos metodus. Jie tampa kompetentingi veikia profesionalūs techninės ir programinės įrangos įrankius, o eksperimentuoti su naujomis naujoves juvelyrikos dizaino srityje. Absolventai įvesti savo profesiją kaip Studio Papuošalai Dizaineriai (nuo koncepcijos, prototipų gamyba), vizualizavimas / draugting specialistai (teikti techninius sprendimus ir grafikos tinkas) ir produkto vadybininkai (koordinuoti projektavimo procesą, kuriant ir rinkodara). Inscape Juvelyriniai Dizaineriai gauti tvirtą pagrindą suprasti žmogaus mokslas ir kaip jis susijęs su papuošalų dizaino srityje - nustatyti juos kaip minties lyderiai šioje kultūriškai ir ekonomiškai turtinga pramonėje.

 • Eksploatacinės kainuos 1 metai tik (+ -R1000) ** Įvertis
 • Nepertrauktos projektas pagrįstas vertinimas
 • Skaitmeniniai ir spausdinimo portfelio Atsakymus į 2 ir 3 metus
 • Baigiamasis metų absolventas gruodį
 • Laipsnis kandidatai gali eiti prašyti podiplominių studijų laukiančių jie atitinka paraiškos ir stojamuosius reikalavimus atitinkama įstaiga.
 • Mūsų programos yra užtikrinama kokybė ir standartizuota visose Inscape miesteliai nacionaliniu lygmeniu.
 • Jūs galite užsiregistruoti mūsų bakalauro dizaino programos bet miesteliu užbaigti savo 1-ąjį metus.
 • Studentai, kurie priimti į tam tikrą specializacijos programų gali būti reikalaujama užbaigti savo 2 ir 3 kurse studijuoja kitoje specializuotoje Inscape miesteliu.

Kas yra įtrauktas į kursą

 • "MacBook * neprivaloma
 • Wacom tabletė
 • Programinės įrangos licencijų (kaip už programos reikalavimus)
 • Indikacijos vadovėliai
 • 1 metai preliminarus ART įranga
 • Prisijungę biblioteka prenumerata
 • Skaitmeniniai studijų vadovus ir kursų
 • Interneto ryšys

Neįtraukiama

 • Mėnesio keitimui
 • Skaitmeninė kamera

Žinoma Informacija Metai 1

Svarbiausieji DIZAINAS 1. metai - projektavimo įgūdžius

 • Plėtoti pagrindinius projektavimo įgūdžius, kad galėtų sukurti dizainą išminties kritiškai mąstyti.
 • Kuriant pamatinių piešimo įgūdžius, pagrindinių medžiagų ir gamybos suvokimas, Skaitmeninis vaizdo kūrimas, komunikacija, programinė įranga ir vadovavimo įgūdžių sukurti gerai suapvalinti dizaineriai tinka bet dizaino pramonė.
 • Plėtoti integruotą pobūdį dizaino sąmoningumą, skatinant unikalų mąstymą mūsų studentams.
 • Pristatome projektavimo istorijos dėkingi.
 • Nustatančios pagrindinius blokus už kūrybiškas problemų sprendimas.

Žinoma Informacija 2 metai

DISCIPLINA KONKRETUS 2. metais - dizainas ŽINIOS

 • Disciplina Specifinės žinios bus plėtojamas kūrybinio perdirbimo ir ergonominių ir kultūriniais motyvais juvelyrikoje ir puošmena dizainas. Tarp jutimo suvokimo, daiktų ir erdvės santykiai bus išnagrinėta, taip pat stilius ir techninės savybės tiek komercinės ir aukštos klasės smulkių papuošalų.
 • Taikant teoriją su praktika per istorinio konteksto supratimą ir tiriant meninę ir komercinę pasaulį papuošalų remiantis požiūrių ir kultūros įvairiais klausimais. Tradiciniai ir šiuolaikiniai Juvelyriniai dizaino medžiagos ir metodai yra ištirta.
 • Tobulinimas programinės įrangos įgūdžių ir techninių žinių per Įvadas į programinės įrangos programų, padedančių juvelyrikos dizaino ir utilizavimo įsivaizduojamus geometrinius apimtis.
 • Plėtoti dizaino verslo supratimą per Pietų Afrikos juvelyrikos pramonei informuotumą ir supratimą papuošalų verslo teorijas, ekonomines sistemas, verslo sistemų ir kultūros bei vartojimo kontekstą

Žinoma Informacija 3 metai

SPECIALIZACIJA 3. metais - dizaino stilius

 • Kuriant parašo dizaino stilius, suprasti aplinkos tvarumą ir naudojant papuošalų kaip išraiškinga kalba per originalių, nuosekliomis ir veiksmingomis papuošalų dizaino sprendimai. Vizualizacija ir suprasti simbolių ir ženklų sudėtingumą ir toliau padėti kurti unikalų dizaino stilius, naudojant inovacijas papuošalų per tiek tradicinių ir netradicinių laikmenose tirti.
 • Kuriant išankstinių žinių ir ekspertų įgūdžius naudodamasis atvaizdavimo metodus ir nustatyti savitas menines savybes papuošalų. Architektūros ir funkcionalus žinios dar labiau padėti pramonės prototipų ir konvergencijos technologijų ir mechanizmai supratimas padės pramonės pasirengimą.
 • Informuotumas apie naujausias projektavimo technologijas ir inovacijas per praktika programinės įrangos padėti skulptūrų ir skaitmeninio atvaizdavimo.
 • Besivystančios gairių ir principų, susijusių su veikia dizaino verslo supratimą. Skatinti verslo vizija, misija ir vertybės suteikti absolventams pasitikėjimą ir "know-how", kad pradėti savo dizaino iniciatyvas, grindžiamas pamatinis žinių strateginės plėtros, rinkodaros strategijas, svarbą prekės ženklo ir valdymo finansus.

Daugiau apie dizaino bakalauro laipsnį (B.DES)

Tai trejų metų dieninės kvalifikacija gamina profesionalių dizainerių įrengtos karjeros projektavimo. Studentai, atitinkanti gali verstis junior dizaineriai arba studijuoti link diplomas. Kadangi ši kvalifikacija yra universalus, jis taikomas projektavimo disciplinų, įskaitant mados dizainas, interjero dizainas, grafinis dizainas, multimedijos dizainą, juvelyrinių dirbinių dizaino, pramoninio dizaino, produkto dizaino, erdvinės projektavimas, projekto tyrimas, projekto raštu ir dizaino aplinką įvairių ,

Tradiciškai, įvairūs laukai dizaino ir dizaino mokslo buvo atskirtos. Viešosios ir privačios aukštosios mokyklos pasiūlė visus kvalifikacijų rūšių. Mūsų bakalauras Design kvalifikacijos išlygina pramonės standartus ir šviečia dizaineriai po bendrų gairių. Ji taip pat įgyvendina ilgai lauktas minimalius standartus dizaineriai visų disciplinų.

Dizainas visame pasaulyje pripažįstamas kaip profesija. Pasaulyje dizaineriai turi turėti bent trejų metų kvalifikaciją. Inscape siūlo dizaino bakalauro laipsnį su bendrų kompetencijų ir specializacijų per pasirenkamųjų dalykų.

Pirmieji Dizaino bakalauras suteikia pagrindą dizaino mąstymas, konstruoja ir vaizdinės komunikacijos, fotografijos, medžiagų tyrimų, vaizdo kūrimo ir dizaino istorija, komunikacijos tyrimų, vadovavimo ir unikalaus mąstymo ir programinė įranga apima pagrindai Adobe produktus. Mes mylime, kad mūsų mokiniai mokosi kartu trokštantis dizaineriai kitų disciplinų. Ši poveikio rūšies pučia studento dizaino perspektyva plati atvira ir moko aktualumą ir tinkamumą pagal konstrukcijos sprendimais verslo pasaulyje.

Pasibaigus pirmiesiems metams, studentai privalo pasirinkti savo pasirinktą srovės, nes dėl jų ateities karjeros pasirinkimą specializaciją. Mūsų studentai patinka tai, kad jie turi visus metus tapti visiškai įtvirtintas dizaino pasaulyje. Jie liudija tai, kad, kai jie daro savo galutinį sprendimą dėl pasirinktos specializacijos, kad jie padaryti su pasitikėjimu ir išsamiai informuojamas.

Antras ir trečias metų yra intensyvus. Kiekvienas specializacija srautas yra supakuota su žinių ir techninių įgūdžių reikalingas atitinkamo disciplinos. Mūsų studentai, tačiau yra gerai parengta per pirmuosius metus ir įveskite į vyresniųjų metų įrengta gebėjimą mąstyti kritiškai ir veiksmingai taikyti sau. Mūsų sėkmė kainos yra liudijimas to, kad mūsų unikalus požiūris į mokymą dizainas, veikia.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Inscape Education Group »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date