Oficialus aprašymas

teym

Idėja generatorius supranta pasaulines problemas ir nori jas diskutuoti. Jie smalsiai intelektinės, labai bendradarbiaujant ir gerai bendrauti. Dizainas tyrėjas veikia kaip dalis įvairių specialistų komanda nustatyti poreikius ir reikalavimus, apibrėžti strategiją ir spręsti problemas klientams.

Atsakomybė apimtų; novatoriškas planavimas, projektavimas ir vykdant mokslinių tyrimų veiklą, įskaitant etnografinių interviu, konkurencijos analizę, organizacinės mokslinių tyrimų ir Usability Testing, analizuoti rezultatus ir sintezės mokslinių tyrimų rezultatus į projektavimo reikalavimus ir tikslus ir bendrauti įžvalgų iš mokslinių tyrimų klientams užtikrinti galimus projektinius sprendinius yra numatyta nustatytų įmonėms ir individualūs vartotojai panašūs.

Užimtumo būtų rasti nustatytų dizaino studijos, verslo aplinkoje ir kaip laisvai samdomas konsultantas, susijusius su minčių apie savižudybę projektų ir vystymosi iniciatyvas.

 • Eksploatacinės kainuos 1 metai tik (+ -R1000) ** Įvertis
 • Nepertrauktos projektas pagrįstas vertinimas
 • Skaitmeniniai ir spausdinimo portfelio Atsakymus į 2 ir 3 metus
 • Baigiamasis metų absolventas gruodį
 • Laipsnis kandidatai gali eiti prašyti podiplominių studijų laukiančių jie atitinka paraiškos ir stojamuosius reikalavimus atitinkama įstaiga.
 • Mūsų programos yra užtikrinama kokybė ir standartizuota visose Inscape miesteliai nacionaliniu lygmeniu.
 • Jūs galite užsiregistruoti mūsų bakalauro dizaino programos bet miesteliu užbaigti savo 1-ąjį metus.
 • Studentai, kurie priimti į tam tikrą specializacijos programų gali būti reikalaujama užbaigti savo 2 ir 3 kurse studijuoja kitoje specializuotoje Inscape miesteliu.

Kas yra įtrauktas į kursą

 • "MacBook * neprivaloma
 • Wacom tabletė
 • Programinės įrangos licencijų (kaip už programos reikalavimus)
 • Indikacijos vadovėliai
 • 1 metai preliminarus ART įranga
 • Prisijungę biblioteka prenumerata
 • Skaitmeniniai studijų vadovus ir kursų
 • Interneto ryšys

Neįtraukiama

 • Mėnesio keitimui
 • Skaitmeninė kamera

Žinoma Informacija Metai 1

Svarbiausieji DIZAINAS 1. metai - projektavimo įgūdžius

 • Plėtoti pagrindinius projektavimo įgūdžius, kad galėtų sukurti dizainą išminties kritiškai mąstyti.
 • Kuriant pamatinių piešimo įgūdžius, pagrindinių medžiagų ir gamybos suvokimas, Skaitmeninis vaizdo kūrimas, komunikacija, programinė įranga ir vadovavimo įgūdžių sukurti gerai suapvalinti dizaineriai tinka bet dizaino pramonė.
 • Plėtoti integruotą pobūdį dizaino sąmoningumą, skatinant unikalų mąstymą mūsų studentams.
 • Pristatome projektavimo istorijos dėkingi.
 • Nustatančios pagrindinius blokus už kūrybiškas problemų sprendimas.

Žinoma Informacija 2 metai

DISCIPLINA KONKRETUS 2. metais - dizainas ŽINIOS

 • Disciplina Specifinės žinios bus sustiprintas studijuojant žmogaus orientuotą dizainą, informacijos dizainas ir socialinių tyrimų ypač su socialinių pokyčių ir inovacijų. Mintys metodikos, kaip antai: mokslinio metodo; principai naujoves; Liedtka anketa 4 etapas ciklas ir generatoriaus, sukurti ir išbandyti idėjas užtikrins tvirtą pagrindą apie savižudybę. Tolesni tyrimai funkcinio dizaino ir kultūros studijų, įskaitant kultūros aiškinimo bus padengtos.
 • Taikant teorijos prie praktikos per žmogaus elgesio tyrimus, įskaitant vartotojų elgesio, emocinio intelekto ir grupės dinamikos supratimą. Taikymas mintys metodikas, procesus, metodus ir struktūras užtikrins dizaino mąstymas, kritinis mąstymas ir sistema analizės procesus. Mintys taip pat dėmesys skiriamas duomenų mokslas, duomenų analizės ir mokslinių tyrimų. Sintezė informacija yra labai svarbi ir projektų planavimas, įskaitant elementų darbo etika, sprendimų priėmimą, nuolatinio mokymosi, vaidmenis ir atsakomybę ir šių instrukcijų yra esminiai įgūdžiai, kurie bus plėtojami. Žinių valdymas, taip pat aspektai prototipų yra taikoma.
 • Tobulinimas programinės įrangos įgūdžių ir techninių žinių per išsamiu žinoma Visual pristatymai naudojant programinę įrangą, programas, skatinančias žodinių pristatymų įgūdžius. Įrengti kandidatams pagrindiniai duomenys užfiksuoti programas ir grafinę bendravimą per INFOGRAPHIC kūrimo ir videofilmų gamybos programinės įrangos priemonėmis. Duomenų gavimo per valdymo seminarai yra esminis mintys įrankis.
 • Plėtoti dizaino verslo supratimą per specializuotas verslo studijų, apimančių šiuolaikinėje visuomenėje ir ekonomikoje, šiuolaikinius verslo kontekstuose, verslui ir visuomenei, įvairių verslo modelių ir veiklos suvokimas. Tolesni tyrimai Organizacinė projektavimo, architektūros ir kultūros rengsis aktualių ir aktualių verslo sąlygų, padedančių kandidatai veiksmingai įgyvendinti pokyčių valdymas.

Žinoma Informacija 3 metai

SPECIALIZACIJA 3. metais - dizaino stilius

 • Kuriant parašo mintys stilių, suprasti transformacijos projektavimas, projekto valdymą ir strateginį valdymą. Idea generatoriai sukurs galimybę praktikuoti konteksto mąstymą, tarpdisciplininį mąstymą ir formuluoti pasaulio vaizdais. Tolesni tyrimai analizuojant ir indukcinių Analytics apsaugoti savo novatorišką mąstymą sugebėjimus.
 • Kuriant išankstinių žinių ir ekspertų įgūdžių formavimo pagrindinę informuotumą ir supratimą apie pramonės psichologija, globalizacija, socialiniai mokslai, socialinio poveikio ir socialinių-ekonomika. Kurioje duomenų mokslus per duomenų vizualizacija padės veiksmingai bendrauti. Verslo žvalgybos, produkto kūrimą ir įgyvendinimą, paslaugų kūrimą ir įgyvendinimą ir strateginių inovacijų strategijų temos bus toliau tiriamos.
 • Informuotumas apie naujausias projektavimo technologijas ir inovacijas per praktiką programinės įrangos padėti duomenimis užfiksuoti naudojant pažangias duomenų užfiksuoti įgūdžius ir apžiūros įrangą padedant analizės duomenų surinkimo ir vizualizavimo.
 • Besivystančios gairių ir principų, susijusių su veikia dizaino verslo supratimą. Skatinti verslo vizija, misija ir vertybės suteikti absolventams pasitikėjimą ir "know-how", kad pradėti savo dizaino iniciatyvas, grindžiamas pamatinis žinių strateginės plėtros, rinkodaros strategijas, svarbą prekės ženklo ir valdymo finansus.

Daugiau apie dizaino bakalauro laipsnį (B.DES)

Tai trejų metų dieninės kvalifikacija gamina profesionalių dizainerių įrengtos karjeros projektavimo. Studentai, atitinkanti gali verstis junior dizaineriai arba studijuoti link diplomas. Kadangi ši kvalifikacija yra universalus, jis taikomas projektavimo disciplinų, įskaitant mados dizainas, interjero dizainas, grafinis dizainas, multimedijos dizainą, juvelyrinių dirbinių dizaino, pramoninio dizaino, produkto dizaino, erdvinės projektavimas, projekto tyrimas, projekto raštu ir dizaino aplinką įvairių ,

Tradiciškai, įvairūs laukai dizaino ir dizaino mokslo buvo atskirtos. Viešosios ir privačios aukštosios mokyklos pasiūlė visus kvalifikacijų rūšių. Mūsų bakalauras Design kvalifikacijos išlygina pramonės standartus ir šviečia dizaineriai po bendrų gairių. Ji taip pat įgyvendina ilgai lauktas minimalius standartus dizaineriai visų disciplinų.

Dizainas visame pasaulyje pripažįstamas kaip profesija. Pasaulyje dizaineriai turi turėti bent trejų metų kvalifikaciją. Inscape siūlo dizaino bakalauro laipsnį su bendrų kompetencijų ir specializacijų per pasirenkamųjų dalykų.

Pirmieji Dizaino bakalauras suteikia pagrindą dizaino mąstymas, konstruoja ir vaizdinės komunikacijos, fotografijos, medžiagų tyrimų, vaizdo kūrimo ir dizaino istorija, komunikacijos tyrimų, vadovavimo ir unikalaus mąstymo ir programinė įranga apima pagrindai Adobe produktus. Mes mylime, kad mūsų mokiniai mokosi kartu trokštantis dizaineriai kitų disciplinų. Ši poveikio rūšies pučia studento dizaino perspektyva plati atvira ir moko aktualumą ir tinkamumą pagal konstrukcijos sprendimais verslo pasaulyje.

Pasibaigus pirmiesiems metams, studentai privalo pasirinkti savo pasirinktą srovės, nes dėl jų ateities karjeros pasirinkimą specializaciją. Mūsų studentai patinka tai, kad jie turi visus metus tapti visiškai įtvirtintas dizaino pasaulyje. Jie liudija tai, kad, kai jie daro savo galutinį sprendimą dėl pasirinktos specializacijos, kad jie padaryti su pasitikėjimu ir išsamiai informuojamas.

Antras ir trečias metų yra intensyvus. Kiekvienas specializacija srautas yra supakuota su žinių ir techninių įgūdžių reikalingas atitinkamo disciplinos. Mūsų studentai, tačiau yra gerai parengta per pirmuosius metus ir įveskite į vyresniųjų metų įrengta gebėjimą mąstyti kritiškai ir veiksmingai taikyti sau. Mūsų sėkmė kainos yra liudijimas to, kad mūsų unikalus požiūris į mokymą dizainas, veikia.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Inscape Education Group »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date