Oficialus aprašymas

rth

Sąveikos dizaineriai kurti darnias sistemas, kurios giliai paveikti žmonių gyvenimus. Sistemų projektavimas (UX) ir žmogaus ir kompiuterio interaktyvi sąsaja dizainas yra gana naujos profesijos. Nagrinėjamos temos šiame kurse parengti absolventus įeiti į šią išankstinę pramonė apima: Žmogaus - kompiuterio sąveiką; projektavimas ir kodavimo interaktyvių sąsajų visoje platformų (Web-based, mobilus, ir "mažas ekranas paraiškas) įvairovė; duomenų vizualizacija ir informatika; skaitmeninės informacijos dizainas; nuo vartotojo patirties projektavimo principus; kodavimo kalbomis; žiūrovas / vartotojų elgseną skaitmeninėje aplinkoje; Skaitmeninis visuminių rinkodara; skaitmeninis ženklų ir skaitmeninio dizaino valdymas.

Absolventai bus įrengta techninių priemonių, projektavimo įgūdžius ir su "Žmogiškieji veiksniai" dalyvauja sistemų projektavimo supratimą.

 • Eksploatacinės kainuos 1 metai tik (+ -R1000) ** Įvertis
 • Nepertrauktos projektas pagrįstas vertinimas
 • Skaitmeniniai ir spausdinimo portfelio Atsakymus į 2 ir 3 metus
 • Baigiamasis metų absolventas gruodį
 • Laipsnis kandidatai gali eiti prašyti podiplominių studijų laukiančių jie atitinka paraiškos ir stojamuosius reikalavimus atitinkama įstaiga.
 • Mūsų programos yra užtikrinama kokybė ir standartizuota visose Inscape miesteliai nacionaliniu lygmeniu.
 • Jūs galite užsiregistruoti mūsų bakalauro dizaino programos bet miesteliu užbaigti savo 1-ąjį metus.
 • Studentai, kurie priimti į tam tikrą specializacijos programų gali būti reikalaujama užbaigti savo 2 ir 3 kurse studijuoja kitoje specializuotoje Inscape miesteliu.

Kas yra įtrauktas į kursą

 • "MacBook * neprivaloma
 • Wacom tabletė
 • Programinės įrangos licencijų (kaip už programos reikalavimus)
 • Indikacijos vadovėliai
 • 1 metai preliminarus ART įranga
 • Prisijungę biblioteka prenumerata
 • Skaitmeniniai studijų vadovus ir kursų
 • Interneto ryšys

Neįtraukiama

 • Mėnesio keitimui
 • Skaitmeninė kamera

Žinoma Informacija Metai 1

Svarbiausieji DIZAINAS 1. metai - projektavimo įgūdžius

 • Plėtoti pagrindinius projektavimo įgūdžius, kad galėtų sukurti dizainą išminties kritiškai mąstyti.
 • Kuriant pamatinių piešimo įgūdžius, pagrindinių medžiagų ir gamybos suvokimas, Skaitmeninis vaizdo kūrimas, komunikacija, programinė įranga ir vadovavimo įgūdžių sukurti gerai suapvalinti dizaineriai tinka bet dizaino pramonė.
 • Plėtoti integruotą pobūdį dizaino sąmoningumą, skatinant unikalų mąstymą mūsų studentams.
 • Pristatome projektavimo istorijos dėkingi.
 • Nustatančios pagrindinius blokus už kūrybiškas problemų sprendimas.

Žinoma Informacija 2 metai

DISCIPLINA KONKRETUS 2. metais - dizainas ŽINIOS

 • Disciplina Specifinės žinios bus sukurta per komunikacijų dizaino studijos, zondavimas ir nagrinėti vizualinio dizaino ir tyrinėti žiniasklaidos plėtrą ekrane komunikacijos.
 • Taikant teorijos prie praktikos per duomenų vizualizacija, sportuoti ir naudojant informaciją dizaino ir interaktyvus dizainas. Iš UX dizainas žvalgyba naudojant įvairias platformas, pavyzdžiui, interneto, mobiliajame telefone, planšetiniame ir jutiklinis ekranas toliau plėtos programas, darbo srautų metodus ir kodavimo kalbos pagrįstas aplink jutiklinis ekranas technologijų ir duomenų bazių valdymo.
 • Tobulinimas programinės įrangos įgūdžių ir techninių žinių per priekinės programinės įrangos naudojama kuriant hardy ir suderinto interneto grįstą bendravimą ir interaktyvios vartotojų patirtį.
 • Plėtoti dizaino verslo supratimą interaktyvių operacijas, tokias kaip profesinės praktikos, vartotojų elgsena, skaitmeniniu Integruotos marketingo ir komunikacijos, skaitmeninė prekės buvimo ir dėl skaitmeninio ženklo valdymo poreikio suvokimo.

Žinoma Informacija 3 metai

SPECIALIZACIJA 3. metais - dizaino stilius

 • Kuriant parašo interaktyvus dizainas stiliaus tiria žmogaus ir kompiuterio sąveiką ir interaktyvios sąsajos, pavyzdžiui, interneto pagrindu platformos, mobiliojo ir "mažos Screen" programas, taip pat kino studijas.
 • Kuriant išankstinių žinių ir ekspertų įgūdžius tiriant vartotojo patirtį projektavimo principus, programų kūrimas, socioeconomics (socialliberalai / ekonominę pažangą) ir informatikos per informacines sistemas.
 • Besivystančios gairių ir principų, susijusių su veikia dizaino verslo supratimą. Skatinti verslo vizija, misija ir vertybės suteikti absolventams pasitikėjimą ir "know-how", kad pradėti savo dizaino iniciatyvas, grindžiamas pamatinis žinių strateginės plėtros, rinkodaros strategijas, svarbą prekės ženklo ir valdymo finansus.

Daugiau apie dizaino bakalauro laipsnį (B.DES)

Tai trejų metų dieninės kvalifikacija gamina profesionalių dizainerių įrengtos karjeros projektavimo. Studentai, atitinkanti gali verstis junior dizaineriai arba studijuoti link diplomas. Kadangi ši kvalifikacija yra universalus, jis taikomas projektavimo disciplinų, įskaitant mados dizainas, interjero dizainas, grafinis dizainas, multimedijos dizainą, juvelyrinių dirbinių dizaino, pramoninio dizaino, produkto dizaino, erdvinės projektavimas, projekto tyrimas, projekto raštu ir dizaino aplinką įvairių ,

Tradiciškai, įvairūs laukai dizaino ir dizaino mokslo buvo atskirtos. Viešosios ir privačios aukštosios mokyklos pasiūlė visus kvalifikacijų rūšių. Mūsų bakalauras Design kvalifikacijos išlygina pramonės standartus ir šviečia dizaineriai po bendrų gairių. Ji taip pat įgyvendina ilgai lauktas minimalius standartus dizaineriai visų disciplinų.

Dizainas visame pasaulyje pripažįstamas kaip profesija. Pasaulyje dizaineriai turi turėti bent trejų metų kvalifikaciją. Inscape siūlo dizaino bakalauro laipsnį su bendrų kompetencijų ir specializacijų per pasirenkamųjų dalykų.

Pirmieji Dizaino bakalauras suteikia pagrindą dizaino mąstymas, konstruoja ir vaizdinės komunikacijos, fotografijos, medžiagų tyrimų, vaizdo kūrimo ir dizaino istorija, komunikacijos tyrimų, vadovavimo ir unikalaus mąstymo ir programinė įranga apima pagrindai Adobe produktus. Mes mylime, kad mūsų mokiniai mokosi kartu trokštantis dizaineriai kitų disciplinų. Ši poveikio rūšies pučia studento dizaino perspektyva plati atvira ir moko aktualumą ir tinkamumą pagal konstrukcijos sprendimais verslo pasaulyje.

Pasibaigus pirmiesiems metams, studentai privalo pasirinkti savo pasirinktą srovės, nes dėl jų ateities karjeros pasirinkimą specializaciją. Mūsų studentai patinka tai, kad jie turi visus metus tapti visiškai įtvirtintas dizaino pasaulyje. Jie liudija tai, kad, kai jie daro savo galutinį sprendimą dėl pasirinktos specializacijos, kad jie padaryti su pasitikėjimu ir išsamiai informuojamas.

Antras ir trečias metų yra intensyvus. Kiekvienas specializacija srautas yra supakuota su žinių ir techninių įgūdžių reikalingas atitinkamo disciplinos. Mūsų studentai, tačiau yra gerai parengta per pirmuosius metus ir įveskite į vyresniųjų metų įrengta gebėjimą mąstyti kritiškai ir veiksmingai taikyti sau. Mūsų sėkmė kainos yra liudijimas to, kad mūsų unikalus požiūris į mokymą dizainas, veikia.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Inscape Education Group »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date