Ką aš mokytis?

Rengiant "ekonomika" profilio "Mokesčių ir apmokestinimo" srityje, departamentas mokesčių rengia bakalaurus ir magistrus į įmonių ir privačių asmenų apmokestinimo srityje.

Pagrindinis edukacinė programa bakalauro ant profilio suteikia integruotą požiūrį į humanitarinius mokslus, matematikos ir gamtos mokslų disciplinų (istorija, filosofija, matematika, kompiuterių mokslas, ir tt), Bendrieji profesinių disciplinų (vadybos, marketingo, statistikos, makroekonomika, kainodaros ir tt) tyrimo ir specialiųjų disciplinų (mokesčiai ir apmokestinimas, federalinės mokesčiai ir rinkliavos iš organizacijų, regioninių ir vietos mokesčiai, specialių mokesčių režimų gamtos išteklių apmokestinimo, Strahovo apie vertybinių popierių rinkos ir kt.).

Šis metodas suteikia studentams su visavertės ekonomikos žinių, reikalingų jų tolesnio profesinio darbo ir mokymo magistratų.

Konsolidavimas, gilinti teorines žinias apie studijuojamų dalykų, praktinius įgūdžius atliekami praktikos su mokesčių institucijoms žinoma, taip pat finansų ir mokesčių departamentų įmonėse ir organizacijose.

Kartu su bazinių žinių ekonomikos, studentams įgyti žinių apie teisės disciplinų, kurios yra labai vertinga šiandienos aplinkos ekonominės veiklos turtus.

Kam galiu dirbti?

Bakalauro mokesčių profilis ekonomikai gali dirbti:

  • mokesčių institucijos;
  • finansų ir ekonomikos paslaugų įmonėse ir organizacijose;
  • valstybės ir savivaldos institucijos (pozicijas reikia pagrindinę aukštąjį ekonominį išsilavinimą);
  • apskaitos ir konsultacines įmones;
  • mokesčių konsultantai.
Programa mokoma:
Rusijos

Peržiūrėti 14 daugiau kursų Saratov Socio-Economic Institute »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date