Bakalauro Ekonomika, Politika, ir socialinės minties

Bard College Berlin

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro Ekonomika, Politika, ir socialinės minties

Bard College Berlin

Bchpes

BA laipsnį ekonomikos, politikos ir socialinių minties suteikia drausminę mokymą ekonomikos ir politikos, kaip apibrėžta pagrindinio programa intelektinės istorijos, kuri skatina susimąstyti ir kultūriškai gerai informuoti taikymą socialinės-mokslinės metodologijos ir iš esmės sistemą. Visi studentai gauna pamatinių mokymą pagrindinių įrankių ekonominei analizei ir modeliavimui, taip pat supažindinama su politinės teorijos ir socialinių bei istorinių tyrimų. Tuo aukštesnįjį, studentams pasirinkti specializaciją arba ekonomikos ar politikos, ir pilnas modulių lyginamosios pasauliniais klausimais, prieigą pasirinkimo ir sprendimų priėmimo, ir dėl pagrindinių idėjų, judesių, metodų, ir iššūkius kiekvienoje srityje.

Visame laipsnį, dėmesys skiriamas perdirbimo raštu ir besivystančių matematinius ir analitinius įgūdžius. Nuolatinis perleidimas darbas seminarų klasių yra skirta užtikrinti, kad studentai pažangą link sėkmingo nepriklausomų tyrimų, atsispindi BA disertaciją ketvirtaisiais metais. Papildomi privalumai ir pagal BA programą suteiktos galimybės apima stažuotės eigą ir vieta tinklą, kalbos studiją vokiečių nuo pradedančiųjų iki pažengusių lygį, platų pasirenkant literatūros, filosofijos, praktikuojančių menų.

Studijos užsienyje yra įmanoma kitų Bardai anketa miesteliai ir per "Erasmus", ir tarptautiniai susitarimai bendradarbiauti su universitetais Brazilija ir Honkonge.

Laipsnis Reikalavimai ir struktūra

deg01
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2019
Duration
Trukmė
8 semestrus
Dieninės
Price
Kaina
24,500 EUR
Locations
Vokietija - Berlin, Berlin
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2019
Vokietija - Berlin, Berlin
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla