Studijų forma: dieninės studijos

Studijų trukmė: 3 metai (6 semestrai)

Įėjimo egzaminai: matematikos testas ir anglų kalbos testas.

Bakalauro studijų kryptis "Ekonomika ir vadyba" siūlo studijų sritį tiems, kurie domisi šia plačiąja profesine sritis. Tyrimo sritis yra sumanyta tarpdisciplininiu būdu naudojant ekonomikos ir vadybos disciplinų pagrindus, kiekybinius metodus, IRT ir socialinių mokslų disciplinas.

Tyrimo tikslas - praktiškai parengti absolventus ekonominės, vadybinės, verslo, administravimo ir kitose srityse bei veikloje nacionalinės ir tarptautinės darbo rinkos ribose, pvz., Siekiant vykdyti vadovaujančias pareigas vidutinio valdymo srityje įvairių tipų firmų, valstybinių ar bendruomeninių institucijų, visų pagrindinių ekonomikos sektorių organizacijų pozicijų verslui (tinkamai) pozicijoms nacionalinėse ir tarptautinėse organizacijose ir institucijose, dalyvauti specialiose bendruomenėse ar ne pelno sektorius.

Absolventai gauna pažangias žinias iš bendrosios ekonomikos, valdymo teorijos, teorinių ir praktinių žinių iš viešojo sektoriaus ekonomikos, įmonės ekonomikos, finansų, kredito valdymo, buhalterinės apskaitos. Jie supranta teorijas, koncepcijas ir metodus, atitinkančius gamybos, paslaugų, prekybos, valstybinės administracijos, finansų ir draudimo sektoriaus veiklą.

Valstybinis baigiamasis egzaminas susideda iš trijų sudėtingų dalykų: "Bendroji ekonomika", "Valdymo pagrindai", "Kiekybiniai metodai".

Bakalauro studijų krypties "Ekonomika ir vadyba" absolventai pateikia paraiškas į kai kurias susijusias magistrantūros studijų kryptis arba išeina į praktiką. Praktikoje jie gali savarankiškai taikyti savo įgytas žinias praktinėje veikloje, vykdydami pareigas mažų ir vidutinių įmonių, kaip kūrybinių komandų narių, vaidmenį operatyviojo ir vidutinio lygio valdymo srityje. Jie randa darbą į paslaugų įmones, projektų ir konsultacines organizacijas, perdirbimo sektoriaus įmones, finansų institucijas ir valdžios institucijas. Geros jų pasirengimo praktikai lygį parodė rezultatai, paskelbti universiteto absolventų nedarbo lygyje, kur FEM CULS absolventams buvo pranešta apie vieną iš žemiausių verčių (1,4%, kaip ir 2008 m. Vasario 19 d. HN) .

Parengiamieji profesijos ir kalbos kursai (PPL, CŽV)

Tarptautinių ryšių skyrius "FEM CULS" Prahoje siūlo vienerių metų ir pusmečio kursus, skirtus akredituotų bakalauro ir magistrantūros studijoms anglų kalba. Į PPL studijuoti nėra jokių egzaminų.

Reikalingi dokumentai, kuriuos turite pateikti norint įstoti į PPL kursus, kurie atliekami akredituotų bakalauro studijų programų studijose anglų kalba:

  • Paso nuskaitymas
  • vidurinio išsilavinimo pažymėjimo kopija (norint išduoti sertifikatą išversti anglų kalbą reikia, jei originalas nėra anglų kalba),
  • vidurinės mokyklos įrašų stenogramos anglų kalba kopija, kurioje kiekvieno dalyko valandos paskirstomos vidurinėje mokykloje arba per pastaruosius 4 metus,
  • anglų kalbos testo (TOEIC, TOEFL, IELTS ar bet kurio kito) rezultatai - nereikalingi, jei bent 2 metus studijote anglų kalba visą dieną,
  • kontaktinio adreso ir telefono numerio, jei norite kreiptis dėl vizos į DHL pavadinimą, kuriame jūs ketinate kreiptis dėl vizos,
  • trumpas gyvenimo aprašymas,
  • visi pareiškėjai turi užpildyti internetinę paraišką
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Czech University of Life Sciences - Faculty of Economics and Management »

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 14, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Price
15,000 CZK
per mokslo metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date