Oficialus aprašymas

Ekonomika bendroji programa (LST)

Ekonomika yra socialinis mokslas, kuris nagrinėja daugelis iš sunkiausių problemų mūsų laikų, pavyzdžiui, infliacijos, nedarbo, taršos ir skurdo. Kaip problema pagrįstos drausmės, Ekonomikos tyrimas leidžia studentams įgyti analitinius įgūdžius ir metodiką turi būti taikomos karjeros variantų.

Ekonomika absolventų paklausa tokiose srityse, kaip bankininkystės, finansų, draudimo ir vyriausybės ir pramonės. Be to, mokymas ekonomika suteikia puikią pagrindą profesinio mokymo įstatymo ir Aukštųjų mokyklų verslo ir viešojo administravimo.

Mokslo bakalauras Ekonomikos skirtas teikti griežčiau galimybę studentams, besidomintiems studijų mokykloje, atsižvelgiant į kiekybinę pobūdis studijuojant ir apskritai profesiją.

Karjera ekonomikos

Ekonomika laipsnis gali suteikti jums įgūdžių ir gebėjimų, kad daugelis darbdavių atrodo labai ant įskaitant analitinių sugebėjimų, galvoti per problema ir bendrauti veiksmingą sprendimą, o lankstumas keisti su darbo aplinka. Laipsnį ekonomikos gali sukelti karjeros teisėje, valdžios pelno agentūroms ir verslui. Atminkite, kad pradėti savo darbo paiešką anksti, ir stažuotės yra visada naudinga. UM-Flint karjeros plėtros centras gali Jums padėti su daugeliu aspektų jūsų darbo paieškos.

Aukštosios mokyklos Informacija

Nors bakalauro laipsnį ekonomikos atveria daug įdomių galimybių, dauguma absolventų rasite tai naudinga gauti didesnę, paprastai po metų darbo patirtį pora. Įgūdžių jums išmokti, o užsidirbti bakalauro laipsnį ekonomikos paskolinti save gerai gauti didesnes laipsnių daugelyje sričių, pavyzdžiui, viešosios tvarkos, visuomenės sveikatos, verslo administravimo, teisės, ir, žinoma, ekonomika.

Jei turite planų gauti pažangias laipsnį, mes labai rekomenduojame jums aptarti savo planus su savo akademinės patarėjas, kad klasės, kurių buvo imtasi tuo Mičigano-Flint universiteto gali būti pritaikyta prie jūsų karjeros siekius.

Ekonomika aukštosios mokyklos

Jei norite gauti pažangias laipsnį ekonomikos, mes rekomenduojame jums imtis keletą matematikos ir statistikos kursus be ekonomikos kursuose per ekonomikos departamentas. Jei jus domina empirinio darbo ekonomika, programavimo kalbos kursai, taip pat patartina.

Prieš pateikdami paraišką turite imtis Magistras Įrašų egzaminas (GRE). Be to, kai kurios mokyklos reikalauti ekonomika temą testą GRE. Turėtumėte atkreipti dėmesį anksti datas, kuriame GRE egzaminus reguliaraus apdrausti rezultatus gali būti įtrauktos su savo programas. Nors aukšti balai kiekybinių skyriuose GRE yra svarbūs, balai šiuo klausimu testas paprastai yra daug mažiau svarbu.

Taikyti, jums reikės gauti rekomendacinius laiškus. Būtinai pateikti savo nuorodas su pakankamai laiko pateikti rekomendacinius laiškus. Jūs patariama paprašyti ekonomistai gerai žinote; tai gali būti jūsų profesoriai ar kiti ekonomistai, kad dirbote, atliko tyrimus dėl tt

Paprastai, atskiri magistrantūros ir doktorantūros studijų programos yra siūlomos universitetų pažengusiems laipsnių ekonomika. Tačiau kai kurios mokyklos gali pasiūlyti tik vienas arba kitas studijų programa. Mokyklų, kurios siūlo tiek doktorantūros ir magistrantūros studijų programų, jums paprastai turi nuspręsti, kuri programa jūs norite įvesti ir nurodyti savo pasirinkimą jūsų paraišką.

Ekonomika Aukštųjų mokyklų dažnai teikia finansavimą, ypač tiems, kurie mokosi doktorantūros programas, atsižvelgiant į mokymo asistentais, mokslinių tyrimų asistentais ir stipendijas forma. Kiti šaltiniai stipendijas yra NSF bičiulystę. Jūs esate labai rekomenduojama kreiptis dėl NSF, kai kreipiates aukštosios mokyklos.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų University of Michigan-Flint, School of Management »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date