Oficialus aprašymas

TIKSLAI

  • Suteikti geras bazines žinias ekonomikos tyrimų ir toms vietovėms tyrimo metodai Kuris gali būti naudojamas ekonomikos
  • Siekiant užtikrinti išsamių žinių apie organizacijų ir darbo pasaulį ir suteikti studentui su praktinių įgūdžių.

KARJEROS GALIMYBĖS

  • Tyrėjas ekonomikos privačių ir valstybinių institucijų, nacionalinės ir vietos administracija, kooperatyvų, bendrovių ir profesinių sąjungų asociacijų
  • Profesionalūs pozicijas inovacijų, žmogiškųjų išteklių, informacinių technologijų ir telekomunikacijų srityje.

TURINYS

ekonomika

APLANKYTI BANDYMAI

Nėra pasirinkimo testas įtraukimo į kurso, tačiau yra bandymas išsiaiškinti mokinio pradinio lygio kompetencijų. Studentai, dalyvaujantys pirmaisiais savo kurso privalo turėti pasiekė profesionalumo lygyje:

  • Anglų
  • matematika

Kiekvienais metais, įėjimo testai vyksta rugsėjo mėnesį.

Teikiamos paslaugos UŽ laipsnio kursas

Priėmimas

Priėmimas į Italijos universitetuose yra įmanoma tik jei studentas turi diploma di Maturita ( "A" lygis / aukštoji mokykla sertifikatas), įgytą po 5 metų aukšto mokykloje (išskyrus Officer Training Course).

On-line kursai

Ant universiteto interneto svetainėje www.unibg.it/elearning~~V įvairūs kursai yra prieinami kaip tinklo mokymo programą ir gali būti naudojamas kaip pagalbos tyrimo taip pat tiems studentams, kurie negali lankyti pamokas reguliariai. Apie e-mokymosi tinklalapyje vadybos, ekonomikos bei kiekybiniai metodai departamento kursas yra prieinamas rodo, kaip on-line studijų darbus.

Apmokymai

Pagal Vadyba, Ekonomika ir kiekybinių metodų departamentu konsultavimo paslauga yra prieinama, kurio tikslas yra padėti studentams per savo kurso studijas ir padėti išspręsti bet kokias problemas jie gali susidurti, o lankyti kursus. Ši paslauga teikiama kuratorių, bendradarbiaujant su įvairių mokymo įstaigų, kurie patars ir padės studentams pasirenkant studijų plano.

Stažuotė

Praktika yra integruoti aspektas siūlomų vadybos, ekonomikos bei kiekybiniai metodai departamento mokymo ir mokymosi veiklą ir leidžia studentams gauti kreditų skaičių, kaip nurodyta jų studijų plano. Praktikantas turi galimybę įgyti patirties įmonių ar viešųjų institucijų ir integruoti jo ar jos žinių apie įvairias dalykų, studijuotų, teorinė žinių ir praktinių įgūdžių.

pripažintos sertifikavimo

Anglų

Studentai, kurie būdingi šie tarptautiniu mastu pripažintus sertifikatus: FCE, BEC1, British Chamber of Commerce "(" Basic), Trejybės koledžas (7 lygis), TOEFL (137-249 punktai) neturi imtis stojamąjį testą ir bus įtrauktos tiesiogiai į specializuota kalbos kursai. Studentai, turintys vieną iš šių tarptautiniu mastu pripažintų sertifikatų BEC2, BEC3, CPE, CAE, British Chamber of Commerce (Tarpinis / Išplėstinė), Trinity College (8-9 lygis) TOEFL (250 ir daugiau) neturi imtis įėjimą Testavimas ir bus apdovanotas 6 kreditus.

Kompiuterių mokslas

Studentai, kurie turi European Computer Driving licenciją (ECDL) bus apdovanoti 3 kreditai ir neturi žengti pirmą informatikos testą, kuris yra dalis kompiuterių mokslo kurso.

Programa mokoma:
Italų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų University Of Bergamo »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date