Bakalauro ekonomikos (pagrindinis tarptautinės ekonomikos ir prekybos)

SHU-UTS SILC Business School

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro ekonomikos (pagrindinis tarptautinės ekonomikos ir prekybos)

SHU-UTS SILC Business School

bakalauro ekonomikos (pagrindinis tarptautinės ekonomikos ir prekybos)

Taikyti dabar už bakalauro valdymas - pagrindinis tarptautinės ekonomikos ir prekybos

Šia programa siekiama plėtoti studentų, kurie turėti sisteminį suvokti pagrindinius principus ir metodus Marx ekonomikos ir Vakarų ekonomikos, turėti gerą komandą pagrindinių žinių ir įgūdžių, tarptautinės ekonomikos ir prekybos, suprasti esamą padėtį tarptautinės ekonomikos ir prekybos plėtros ir yra susipažinę su vyraujančiomis tarptautinės prekybos taisykles ir praktiką, užsienio prekybos politiką ir reglamentus Kinijoje, taip pat savo naujausią plėtrą.

Studentai turėtų gebėti atlikti mokslinius tyrimus ir tyrimo priemonėmis matavimo, statistika, apskaitos ir kitais metodais.

Programos trukmė yra ketveri metai.

SHU-UTS102

Ėmimasis ir Priėmimo

Ilgalaikė studentai

Dėl ilgalaikės studentai studijuoja SPGS vienam semestrui ar ilgiau, SPGS derasi su kooperatinių universitetuose įsteigti priėmimo kriterijus kiekvienai programose. Programa įsileidimo kriterijai skiriasi dėl skirtingų studentsbackground ir programų tipų.

Home įstaiga bus atsakinga už tikrinimo ir atrankos studentus šią programą, atsižvelgiant į priėmimo priimančiosios institucijos. Studentai turi būti geros stovėjo siunčiančiosios institucijos, atitinka akademinius patekimo į rinką reikalavimai priimančiosios institucijos, kurios yra taikomos reguliariai universiteto studentams, ir būti įgudę dėstymo (dažniausiai anglų kalbos) kalbos priimančiojoje institucijoje įgyti teisę nominacijai ,

Su tiek namuose, tiek priimančių institucijų pasirinktų studentų patvirtinimo, patvirtintų studentai turi užpildyti paraiškos formą, atitinkamai internete, ir reikalingi įgaliojimai turėtų būti perduodama kartu su paraiška. Pranešimas apie priėmimo ir kiekvieno pranešimo kopiją bus siunčiami į paskirtą administracinę įstaigą namų įstaigos ir administracinės įstaigos buveinės institucijos atsiųsime studentams atitinkamai.

Trumpalaikės studentai

Trumpalaikių studentų, jie gali kreiptis dėl programų per on-line arba elektroniniu paštu. Pareiškėjai turi pateikti visą reikalingą informaciją ir užtikrinti, kad visi jų kontaktiniai duomenys atnaujinami, nes jie bus naudojami visų komunikacijų apie programą.

Visi siūlomi kursai yra lygiavertis įvadinė lygio universitetų kursus. Jie neturi konkrečių sąlygų.

Visi kursai laisvų studentams siūlomi anglų kalba SPGS: Didžiosios komanda kalbos yra būtina (raštu ir žodžiu). Jie turi įrodyti savo anglų kalbos žinias pasiekiant IELTS 6.0 arba TOEFL (iBT) 80 be rekomendacija jų gimtajame universitete.

Universitetas nuorašai ir rekomendacinį laišką privalo tvarkyti paraišką. Be to, taip pat turi daug galiojantį pasą ir elektroninį nuotrauka kopija.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Kinija - Shanghai, Shanghai
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Kinija - Shanghai, Shanghai
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla