Oficialus aprašymas

Ekonomika ir vadyba Kuro ir energijos kompleksų (FEC)

Apie mokyklą / organizaciją:

Inžinerijos fakultetas Ekonomikos buvo įkurta 1992 metais. Vedantis profesoriai su doktorantūros laipsnių ar daktaro mokslo laipsniai mokyti studentus tapti kvalifikacijos darbuotojus į ekonomikos ir vadybos srityje. Fakultetas darbuotojai sudaro apie 200 darbuotojų, įskaitant daugiau nei 100 profesorių, docentų, docentų, asistentų, 40 inžinierių, technikų ir laboratorinių technikų.

Fakultetas užmezgė ryšius ir pasirašė sutartis dėl bendradarbiavimo su universitetais, mokslinių tyrimų centrų ir įmonių iš viso pasaulio. Studentai gali atlikti praktiką užsienio universitetais ar mokslinių tyrimų centrų: iš Koblenz-Landau universitetas (Vokietija, Koblenz), Čekijos gamtos mokslų universitetas (Čekijos, Praha), Università degli Studi di Genova (Italija, Genova), Dennis Gabor kolegija (Vengrija , Budapeštas), ir tt

Apie Vilniaus universitetas (Istorija, šiuolaikinių patobulinimų, mokyklos misiją, apdovanojimai / akreditacijas)

Įkurta 1914 Samaros valstybinio technikos universiteto yra įsipareigojusi mokslo, mokslinių tyrimų ir inovacijų grynumo. Mūsų tikslas yra palengvinti rinkos poreikius tose srityse, kuriose mes specializuojamės su studentais, turinčiais tiesiogiai taikomų įgūdžių. Ir mes galime sąžiningai pasakyti, kad universitetų absolventai sėkmingai įgyvendinti praktikoje įgytas žinias.

Šiandien universitetas apima 3 pagrindines miesteliai, 17 švietimo pastatus, 8 bendrabučius, daugiau nei 50 mokslinių tyrimų centrų, 2 sporto kompleksus ir 3 poilsio centrus.

Universitetas yra licencijuotas pagal Švietimo ir mokslo ministerija, Rusijos Federacijos įgyvendinti edukacinę veiklą aukštojo mokslo srityje (licencija № 1938 nuo 2016 vasario 17). Universitetas yra akredituota pagal Švietimo ir mokslo Rusijos Federacijos (2016 sausio Valstybinė akreditavimo pažymėjimas № 1676 iš 22) ministerijos.

Ką daryti, kad programa ypatinga

Šia programa siekiama rengti specialistus su įgūdžių ir modernių vadybos metodų, sistemų analizė, integruotų prognozavimo priemonių ir remti strateginius sprendimus valstybinėse ar FEC susijusių ekonomikos sektorių.

Šia programa siekiama parengti būsimus verslo lyderius, galinčius projektų valdymo visuose įgyvendinimo etapuose, imasi veiksmingų sprendimų dėl jų išteklių ir organizacinės paramos, integruotą naujovių ir investicijų procesų, atlikti išsamią planavimą projektų portfelio siekiant tvaraus vystymosi.

Programa grindžiama sintezės ir kritinės analizės geriausią praktiką geriausia FEC, konsultavimo įmonėms, tarptautiniams mokslinių tyrimų centrus strateginio valdymo, sistemų analizės ir prognozavimo, ekonomikos, energetikos, aplinkos ir naujovių, žinių, dizaino ir lauko operacija energetikos infrastruktūros, taip pat gerai žinomas tarptautiniu, Europos ir Amerikos elito mokymo programas strateginio valdymo.

Rezultatai absolventams

Po sėkmingo šią studijų programą studentai galės atlikti išsamią strateginę analizę iš įmonės veiklos energetikos sektoriuje minia; sukurti tikslius verslo modelius, pagrįstus praktine patirtimi, įgyta rengiant verslo planus; garso metodika audito įmonių ir gebėjimas valdyti Personalo departamente įmonės prijungtas prie energijos pramonė.

Mūsų absolventai ne tik dirbti šalies bendrovių ir tarptautinių įmonių įmonių, daugelis nuėjo užimti pirmaujančias pozicijas tarp vadovaujančio personalo. Mūsų naujausi absolventai pasiekėme užimtumą "AvtoVAZ" ( "Renault-Nissan" aljansas), "Lukoil" "," Rosneft "", "Sberbank" "ir" "Surgutneftegas".

Paraiškų pateikimo terminai

Prašymas procedūra programos baigiasi rugpjūčio 19

pradėti Datos

Prašymas procedūra programa prasideda birželio 1 d

Priėmimo procesas

  • Užpildyti prašymo formą - El prašymo formą, savo paso kopijas jūsų švietimo dokumentų anglų arba rusų kopiją.
  • Palaukite, kol oficialiai atsakymo iš universiteto (apie 2-3 savaites) - Versti ir notariškai savo švietimo dokumentus Rusijos Federacijos ambasada savo šalyje - Prašyti studento vizą savo šalyje - Atvykus į Samara pateikti visi dokumentų originalus - pasirašyti sutartį ir mokėti studijų įmoką už pirmąjį semestrą / metus

Pareiškėjai, kurie negali kalbėti rusiškai mokosi už vienerių metų parengiamųjų žinoma, imtis rusų kalbos egzaminą, o po to pateikti dokumentus studijų programą.

Patekimo į rinką reikalavimai (kalbos, ankstesnio laipsnis arba mokymo ir tt)

Stojamieji egzaminai:

1) Matematika
2) socialiniai mokslai
3) Rusijos

Dokumentų sąrašas:

  • Tarptautinis pasas
  • Migracijos kortelė (gausite ją į Rusijos tarpvalstybinio valdymo)
  • 6 spalvotų nuotraukų (dydis 3 x 4)
  • Švietimo dokumentai (vidurinės mokyklos pažymėjimą) ir jų patvirtintas kopijas, išversti į rusų ir notaro patvirtintas advokato savo šalyje kandidato.
  • iš sveikatos sertifikatą, oficiali įstaiga šalyje ir originalaus medicininę pažymą, kad įrodo ŽIV neigiamas rezultatas vartojote per paskutiniąsias 30 dienų išduoda

Programos trukmė ir apimtis

4 metų dieninės studijos

Kaina

111200 rublių per metus

Stipendijos informacija

Tarptautinė pareiškėjams turi galimybę gauti stipendijas iš Rusijos vyriausybės. Jeigu norite kreiptis dėl tokių stipendijų, turėtumėte susisiekti su atstovybės Rossotrudnichestvo į savo gyvenamosios vietos šalyje.

Programa mokoma:
Anglų
Rusijos

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Samara State Technical University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
72,800 RUB
111200 rublių per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date