Bakalauro ekonomikos psichologija ir reklama psichologija

Campus M21

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro ekonomikos psichologija ir reklama psichologija

Campus M21

Programa verslo psichologijos ir reklamos psichologijos

Kryptis EKONOMIKOS IR REKLAMOS PSICHOLOGIJA Verslo vadybos kursas prekybos centrų lentynų jums prieigą prie "Coca-Cola" vietoj "Pepsi", Abercrombie kultas, "Red Bull kietas" ir "Apple būtina turėti. Emocinis dizainas ženklų ir produktų lemia mūsų suvokimą ir daro mūsų pirkimo sprendimus. Tiriant ekonomikos psichologijos ir reklamos psichologija eiti į rinkos ir vartotojų tyrimų dėl žemės. Jūs išmoksite, kaip žmonės pažymėkite ekonomikoje, pavyzdžiui, darbuotojus tinkamai pasirinktos, motyvuojami ir skatinami. Ši reklama ir verslo psichologijos studijos susitikti atidaryti duris, kaip į rinką ir vartotojų tyrimų, į personalo plėtros ir reklamos agentūroms.

Taikyti internete dabar ir gauti universitetinį vietą!

Praktika su stipriais prekių ženklais

Reklamos psichologija ir verslo psichologijos studijas bendrabučiu M21 yra praktiškas. Mūsų studentai plėtoti su šios srities specialistams stiprių koncepcijų ir kampanijas. Jie studijuoja realioje praktikoje projektų su partneriais, pavyzdžiui, BMW, Nike, GfK, Swarovski, dangaus ar reklamos agentūrų ir išmokti, kaip elgtis su klientais ir darbuotojais. Nekilnojamojo praktikos projektų, kad bylose - verslo žaidimai yra nepakanka! 12 savaičių stažuotės reklamos psichologijos ir verslo psichologijos studijų rinkos tyrimai, agentūrų ar įmonių per dažnai raktas pradėti karjerą.

Į Tyrimai

Tyrimo grupės klasėje dydžio, mokymosi praktiką motyvuotų mokytojų, asmens požiūrį ir aiškias struktūras, modernus universiteto puikioje vietoje - todėl reklamos ir verslo psichologijos daro studijuoti įdomus ir duoda daug. Akredituota pagal tarptautinius standartus, yra dailės bakalauro, dėl kurio galima Koledžas. Po bakalauro laipsnį, jūs galite padaryti, kad kapitonas. Skatinimo yra atvira jums. Su aistra eiti savo studentus visos pagrindinės temos: Kokį vaidmenį emocijos sprendimą dėl pirkimo? Kokias strategijas yra šiuolaikinės produkto kūrimo? Kaip įmonės gali sukurti stiprią darbdavio prekinį ženklą? Kaip darbuotojų pasitenkinimas gali padidinti ilgainiui?

Tyrimai apima:

Bakalauro programa trunka šešis semestrus ir yra sudaryta iš įvairių studijų modulius. Kiekvieno modulio gausite kreditų (ECTS). 180 kreditų bendra gali būti pasiektas. Po sėkmingo bus apdovanoti viešojo universitetui Jums menų (BA) bakalauro.

Studijų ir egzaminų nuostatai

Pasirinkti Kurso turinys:

 • pagrindai Wirtschaftspsychologie
 • Organizacinė psichologija ir organizacinės plėtros
 • reklamos valdymas
 • Žiniasklaida ir Bendravimo psichologija
 • Skelbimai ir vartotojų psichologija
 • Tyrimų metodai ir vertinimas
 • Verslo valdymas
 • valdymas
 • Į dešinę

Karjeros galimybės

Nepaisant skaitmeninimo vien žmogus yra itin svarbus siekiant įmonės ar prekės ženklo sėkmę. Dėl jaunų specialistų, turinčių žinių verslo administravimo, marketingo ir psichologijos paklausa yra didelis: ekspertai, kurie prekiauja su patirtimi ir elgesio darbuotojams, partneriams ir klientams - vadovams, kurie laimėti su stipriais produktų ir pritaikyti bendravimo sąvokas klientų - pulsas, plėtoti darbuotojų ir optimizuoti verslo procesus. Ekonominiu ir reklamos psichologija studijų, jums įgyti išsamių žinių ir praktinės patirties daug. Prijunkite savo studijas su akredituota tarptautinių standartų bakalauras. Ryšius su specialistais iš praktikos ir darbo taikymo instruktavimas yra studijuoti universiteto M21 žinoma. Be to, plėsti savo socialinius įgūdžius įtikinamai išvaizdą. Ši reklamos ir rinkodaros psichologija laipsnis siūlo puikias karjeros perspektyvas.

Pavyzdžiui,:

 • Rinkos ir vartotojų tyrimai
 • Prekės ir prekės ženklo kūrimo
 • Asmeninis vystymasis - Žmogiškųjų išteklių valdymas
 • Mokymas ir instruktavimas vadovams
 • Vyriausiasis įgaliotinis ir valdymo konsultacijos
 • Reklamos ir žiniasklaidos agentūros
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Vokiečių
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2018
Duration
Trukmė
6 semestrus
Dieninės
Locations
Vokietija - Munich, Bavaria
Pradžia : Spal 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Nuremberg, Bavaria
Pradžia : Spal 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2018
Vokietija - Munich, Bavaria
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Nuremberg, Bavaria
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla