Bakalauro elektronikos ir informacinės inžinerijos

The Chinese University of Hong Kong, Shenzhen

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro elektronikos ir informacinės inžinerijos

The Chinese University of Hong Kong, Shenzhen

Programa pabrėžia ne tik į pastato tvirtą pagrindą profesinių žinių ir įgūdžių, bet ir plečia savo pasaulio viziją. Pasinaudojant Shenzhen poziciją kaip viena iš pirmaujančių centru ryšių ir IT Kinijoje, galime stiprinti mokinių gebėjimą suvokti pramonės tendencijas, jas aprūpinti daug galimybių įgyti pramonės patirtį, ir pagaląsti savo mintis inovacijų ir įgyvendinimo. Atšiaurus mokymas leis jiems išsiskirti iš tolesnio tyrimo, pasaulyje pirmaujančių universitetų / institutų, ir taip pat juos tobulėti profesijų, pavyzdžiui, elektronikos, IT, finansų, gamybos ir vyriausybinių agentūrų.

CUHK siekia tapti pasaulinio lygio mokymo ir mokslinių tyrimų institutas, ir yra įsipareigojusi vykdyti pažangiausius mokslinių tyrimų ir žinių perdavimo informacinių technologijų, didelių duomenų, naujos energijos, tarptautinių finansų ir logistikos srityse. Aukšto kalibro fakultetas už informaciją inžinerijos katedra buvo visame pasaulyje įdarbinti ir mokymo programa yra sukurta siekiant patenkinti pramonės standartus.

Absolventai Elektroninės ir informacinės inžinerijos programą, bus įvaldyti įrankių rinkinys plačiai taikomą žinių ir įgūdžių, kurie padės sukurti IT ateitį. Jie ne tik mokosi principus ir metodus, informacijos perdavimo, saugojimo, apdorojimo ir analizės, bet ir užsiimti plėtoti idėjas, kuriant prototipus ir net dalyvauja technologijų perdavimo į komercinių įmonių.

Reklaminiai įdomios CUHK Shenzhen


Stipendijų ir kitos finansines galimybes

Įėjimo Stipendijos 4 metus Visi tarptautiniai pareiškėjai bus automatiškai laikomas vienas iš priėmimo stipendijų kartu su Priėmimo sprendimai.

  • 100% Mokestis už mokslą stipendija
  • 50% Mokestis už mokslą stipendija
  • 25% Mokestis už mokslą stipendija

Bus svarstoma remiantis pareiškėjų anglų kalbos lygį, aukštosios mokyklos akademinės veiklos ir interviu. Kandidatai gali būti paprašyta pateikti papildomus patvirtinamuosius medžiagas. Stipendija bus teikiama 4 metus, tiek laiko, kiek įrašas stipendijų savininkai gali išlaikyti savo VPS virš 3,0. Akademinės veiklos stipendijų Siekiant paskatinti geriau akademinės veiklos vykdymą, universitetas suteikia didelės vertės mokslo rezultatus stipendijas.

  • 1 pakopa 80.000 RMB per metus
  • 2 pakopa 40.000 RMB per metus
  • 3 pakopa 20.000 RMB per metus

Šendženas Universiāde Tarptautinė Stipendijos

Shenzhen Universiāde Tarptautinė stipendijų fondas buvo įsteigtas Shenzhen siekiant skatinti Universiāde dvasias, ir skatinti kultūros ir švietimo mainus tarptautiniu jaunimo tikslu.

Fondas siekia finansuoti tarptautinių studentų gauna dieninio akademinį išsilavinimą bakalauro arba virš Shenzhen. Stipendija svyruoja nuo 20.000 RMB 40,000 RMB. Taikymas stipendija yra paskelbta apie balandžio kiekvienais metais.

Anglų kalbos "Mentor stipendiją
CUHK Šendženas siūlo anglų kalbos mokymo galimybę Campus tarptautinių studentų iš angliškai kalbančių šalių. Ji siūlo jiems nemokamą mokslą ir nemokamą nakvynę studentams "4 metų studijas, kaip ilgai, kaip jie tarnauja kaip anglų kalbos Mentor ne centras Savęs prieigos kalbų mokymosi kelias valandas per savaitę. Tik 10 vietų laisvų.

  • Visas Mokestis už mokslą stipendiją (8 valandos per savaitę) + Apgyvendinimas mokestis
  • 50% Mokestis už mokslą stipendiją (4 valandos per savaitę) + Apgyvendinimas mokestis

Darbo STUDIJŲ PROGRAMA Studentų padėjėjai yra labai reikalavo administracijos padalinių ir įstaigų. Studentų padėjėjų darbas yra mokamas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Kinija - Shenzhen, Guangdong
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Kinija - Shenzhen, Guangdong
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla