Read the Official Description

HAmk: Aukštasis išsilavinimas profesinėje profilis

Apie programą

Inžinierius specializuojasi Elektros ir automatikos inžinerija žino kaip planuoti elektrifikacija ir automatizavimo tiek paprastiems buitiniams prietaisams, taip pat sudėtingos pramoninės gamybos įranga. Yra du pakaitinio mokymosi keliai laisvų automatizavimui inžinerijos studentams: gamybos mašinų automatizavimas ir gamybos procesų automatizavimas.

Inžinierius žino, kaip panaudoti informaciją ir elektros technologijomis kuriant automatizavimo technologijas, naujų taikomųjų programų. Transporto priemonės, parduotuvės, namai, pramonės, eismo kontrolės ir gatvių apšvietimo pavyzdžiai iš labiausiai paplitusių prašymus elektros ir automatikos inžinerijos srityje.

Instrukcija elektros ir automatikos inžinerijos orientuota į plataus masto studijas elektros inžinerijos, gamybos, mašinų ir įrenginių automatizavimas ir gamybos įrenginiai priežiūra. Siūlomos naujos technologijos galimybės panaudoti instrukcijoje, kad praktinių tyrimų, kurie apima daug asmeninių, iš pirmų rankų veikla.

Viduje Anglų-language laipsnį automatikos inžinerijos, daugiausia dėmesio skiriama naudojant automatizavimo inžineriją naujų taikymo sričių. Veiksmingą ir nebrangūs nauji duomenys technologijų įrenginiai ypač siūlo daug įdomių galimybių automatikos technologijų.

Elektros ir automatikos inžinierius paprastai dirba aukštųjų technologijų bendrovės užduotis dalyvauja planuojant ir patirties, o vėliau, kaip patirtis stovai, įvairių priežiūros užduočių. Šios užduotys yra prieinami gamybos įrenginius, projektavimo ir konsultavimo įstaigų ir bendrovių, kurios specializuojasi programinės ir techninės įrangos pardavimo.

Darbas yra beveik visada grupinis darbas su ekspertais iš įvairių sričių tarptautinė darbo aplinka.

bengauto01

Į Gamybos Mašinos Automatika mokiniai mokosi apie svarbiausių funkcijų ir įrenginių, skirtų parcelētiem prekių gamyba, taip pat veiksmingo ir rentabilaus įrangos technologijos, remiantis naujų technologijų mikrokontrolerių. Įgūdžiai, susiję su gamybos įrangą ir naujas technologijas tarnauti kaip planuojant ir įgyvendinant funkcinio ir efektyviai automatizuoti gamybos pagrindas.

1 metai 2. metais 3 metai 4. metais
Technologijos plėtra, 15 CR Elektros inžine rinei, 15 CR Automatika ir elektros laidų dizainas, 15 CR Gamybos automatizavimas, 15 CR
Gamtos mokslai elektrotechnika, 15 CR Programavimas ir informacijos saugumo, 15 CR Programos automatikos inžinerijos, 15 CR Darbo 15 CR
Gamtos mokslai automatikos inžinerijos, 15 CR Įterptosios sistemos, 15 CR Automatika ir valdymas, 15 CR Nemokama laikas
Informacinės technologijos automatikos inžinerijos, 15 CR Skirstymas modulis, 15 CR Skirstymas modulis, 15 Work, 30 CR
Gamybos procesų automatizavimas studentai susipažins su svarbiausiais funkcijas ir įrangos perdirbimo pramonės, taip pat Pramonės įmonių eksploatavimas. Žinios nepertraukiamu procesu ir jos priežiūra yra sėkmingo planavimo ir įgyvendinimo procesų automatizavimo pagrindas.
1 metai 2. metais 3 metai 4. metais
Technologijos plėtra, 15 CR Elektros inžine rinei, 15 CR Automatika ir elektros laidų dizainas, 15 CR Skirstymas modulis, 15 CR
Gamtos mokslai elektrotechnika, 15 CR Programavimas ir informacijos saugumo, 15 CR Programos automatikos inžinerijos, 15 CR Darbo 15 CR
Gamtos mokslai automatikos inžinerijos, 15 CR Procesų automatizavimas, 15 CR Priežiūra, 15 CR Nemokama laikas
Informacinės technologijos automatikos inžinerijos, 15 CR Skirstymas modulis, 15 CR Automatika ir valdymas, 15 CR Work, 30 CR
Pramonės valdymo ir logistikos modulis yra prieinami visiems studentams. Modulis yra įgyvendinama praktiškai. Šis modulis yra rekomenduojama, ypač studentams, kurie pasirinko tą aprašymą gamybos proceso automatizavimas.

Profesinius įgūdžius automatikos inžinerijos

Profesinių įgūdžių, kurių elektros ir automatikos inžinerijos (B Eng) inžinierius susideda iš kelių subsektorių. Jų turinys yra trumpai aprašyta toliau.

 • Pagrindiniai įgūdžiai elektros ir automatikos inžinerijos apima tokius matavimo technologiją, duomenų ir programinės įrangos technologijas, elektros ir automatikos srityje, matematinius metodus, fizikos ir elektronikos.
 • Planavimo įgūdžiai apima procesus, metodus ir priemones planavimo, modeliavimo metodus, klijavimas ir pasirinkti įtaisai ir komponentai, dokumentų rengimas, taikyti standartus, kokybės sistemų ir būvio ciklo koncepcija.
 • Elektros ir įranga Saugos įgūdžiai apima pagrindinius teisės aktus, reglamentus ir standartus, susijusius su elektros energijos ir įrangos saugumą.
 • Įmonių ir gamybos įgūdžiai apima projekto veiklą, žmonės valdymas, verslumas, rinkodaros ir techninės priežiūros.
 • Taikymo įgūdžiai apima elektros ir elektros energijos sistemas, pastato automatizavimo procesų automatizavimas, gamybos automatizavimas ir bendruoju lygmeniu, technologijų taikymą naujoms diapazonai naudojimui.
 • Procesų, įranga ir sistemos įgūdžiai apima svarbiausius metodus ir įrangą, elektros energijai gaminti, dažniausiai gamybos procesus ir mechanizmus, jutiklius, siųstuvus, reguliuojant vienetų, kurie bus naudojami juose, taip pat gaires ir reguliavimo sistemas.

Automatika inžinerijos studijų režimai

Automatikos inžinerijos studentai mokysis kartu Darbo dienomis pirmadienio iki penktadienio nuo 8-16. Studijavimas yra lygiavertis dirba darbą: studentas yra ir veikia kartu su kitais įvairialypėje būdu. Dienos mokymosi situacijos gali būti:

 • Tradicinė PAMOKOSE.
 • Laboratorinis darbas ir pratybos.
 • Mokymasis darant praktinius pratimus, projektai ir tt
 • Mokymasis darbo vietoje - projektų iš darbinio gyvenimo, stažuotės ir tt
 • E-learning namuose ar bet kur.
Program taught in:
Anglų

See 4 more programs offered by Häme University of Applied Sciences (HAMK) »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
8,700 EUR
Mokestis už mokslą tik studentams už ES ribų
Deadline
Bal 30, 2019
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Bal 30, 2019

Rugs 2019

Location
Application deadline
Bal 30, 2019
End Date