Bakalauro elektros ir elektronikos inžinerijos

Istanbul Aydin University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro elektros ir elektronikos inžinerijos

Istanbul Aydin University

Bakalauro Laipsnis programa elektros departamento ir elektronikos inžinerija yra 240 ECTS kreditų, 4-jų metų programa, kurią sudaro aštuoni semestrai, iš kurių kiekviena turi 30 ECTS darbo krūvį. Vienas ECTS lygus 25,5 valandų studento darbo krūvis per semestrą. Elektros ir elektronikos inžinerija (EEĮ) yra vienas iš pagrindinių vienetų bendros inžinerijos išsilavinimą. Kalbant apie studijų dalykai, EEĮ, gali būti suvokiama kaip įtraukiant du pagrindinius filialus: Elektrotechnikos ir elektronikos inžinerija. Elektrotechnika apima aukštos įtampos, energijos ir energijos sistemose, elektronikos inžinerija apima telekomunikacijų, biomedicinos ir robotų.

Technologija centras Stambulo Aydın universiteto suteikia galimybę studentams būti pilnai įrengtas su laboratorinių priemonių ir programų. Fakulteto nariai Elektros ir elektronikos inžinerijos siekti įvairių mokslinių projektų, studijų ir paskelbia klausimais nuo robotų technologijas (Remote robotas reguliuojamas), bevielis tinklo optimizavimo (karinio ryšio programomis), šifravimo / kodavimas (kanalų ir kodo žiniasklaidos šifravimo / Kodavimo klaida vykdymo optimizavimo algoritmai), dirbtinio intelekto Programos (veido atpažinimas, pirštų atspaudų atpažinimas, parašas pripažinimo, ištraukimo gedimų žemėlapius, zonos, archeologinių tyrimo), biomedicinos paraiškų (storosios žarnos, plaučių, krūties vėžio diagnostikos ir tt, osteoporozės, šizofrenija ligų, apie kurias diagnozės nustatymo metu).

Be to, studentai gali dalyvauti moksliniuose projektuose, kurie palaiko pramonės plėtrą ir universiteto bendradarbiavimą. Norėdami naudotis plačių tokių projektų: TUBITAK-TEYDEB (Išplėstinė įgyvendinti veido atpažinimo, balso atpažinimo, tinklo optimizavimo), Stambulas 2010 Europos kultūros sostinė (Rankų rašė menas) ir "Osmanų Lotynų abėcėlė realiu laiku vertimas", "Original- imitacija atskirti meno kūriniais ".

Mūsų "Darbinė praktika" programa siekiama turintys studentai dirba ne gamykloje kartą per savaitę. Tokiu būdu, mokiniai susipažįsta su šios pramonės operacijas jų rengimo metu, vadinasi, darbas vieta procesas yra sklandus, kaip jie yra įrengtos reikiamos teorinės ir praktinės informacijos.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Turkija - Istanbul, Istanbul
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Turkija - Istanbul, Istanbul
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla