Oficialus aprašymas

Dabar, kad Europos sienos nyksta, yra auganti paklausa tarptautinėje darbo rinkoje absolventams, kurie žino iš asmeninės patirties, ką tai reiškia studijuoti ir dirbti tarptautinėje aplinkoje. Žmonės, kurie gali bendrauti laisvai įvairiose Europos kalbomis; kam politinės ir ekonominės struktūros Europoje neturi paslaptis; specialistai, kurie gali valdyti kultūrinius skirtumus ir kurie gali būti plačiai naudojama, nes jų daug žinių apie tarptautinio bendravimo srityse. Nors ji gali būti sunku tikėti, kad visa tai yra padengtas vos vienu tyrimo programos, tai tik tiek, Europos studijų.

E


Parengti jums dar geriau tarptautinėje darbo rinkoje, siūlome Jums tarptautinį mokymosi aplinką ir palengvinti galimą perkėlimą į įdomų magistrantūros programa užsienyje, Europos studijos yra visiškai mokoma anglų kalba. Baigę šį ketverių metų (dieninių) studijų programą, jūs turėsite bakalauro laipsnį Europos studijų.


Europos studijos Mastrichto yra teisingas pasirinkimas Studijų Jums, jei tai sukėlė jūsų susidomėjimą, nes jis yra puikus pasirengimas sėkmingą karjerą tarptautinėje darbo aplinkoje.trys kalbos

Jūs studijuoti tris Europos kalbas. Anglų kalba privaloma visiems. Kaip jūsų antrosios ir trečiosios kalba galite pasirinkti prancūzų, vokiečių, ispanų ar olandų. Jei pasirinksite ispanų ar olandų kaip trečiosios kalbos, jokių išankstinių žinių apie kalbos nereikia. Jūs gausite praktišką, praktinės požiūrį į kalbų mokymą, kuris leidžia jums galimybę išreikšti save laisvai, ir žodžiu, ir raštu. Kiekvienas kalbos kursai, taip pat aptaria tose srityse, kuriose kalbama šia kalba kultūrą. Verslą su prancūzas ar derasi su anglas, ji daro pasaulis skirtumo!Platus kursai

Jūs taip pat vartojate platų kursų, pavyzdžiui: tarpkultūrinė komunikacija, Europos teisės, politikos, tarptautinių organizacijų ir visuomenės reikalus. Europa yra privalomas elementas visų šių kursų. Kaip jums bus mokomi atlikti pristatymus, diskutavo, interviu ir (kopija) rašymas, jūsų bendravimo įgūdžiai bus pasiekti aukštą lygį. Jūs taip pat plėtoti savo socialinius gebėjimus, nes iš daugelio grupinių užduočių. Programa siūlo jums gerai subalansuotas derinys paskaitų, grupės veiklą, projekto darbo ir individualių užduočių.Specializacijos

Jūs praplėsti žinias apie dalykus, pavyzdžiui, Europos viešųjų reikalų ir politikos tyrimų ir išmokti kritiškai pažvelgti į Europos Sąjungą, jos institucijas ir sprendimų priėmimo procese. Kai kurie kursai yra: Sprendimų priėmimas Europos Sąjungoje, lobistinė veikla ES, Europos regioninės politikos, Šiuolaikinio politiniais klausimais, Europos politikos analizė ir Viešųjų finansų ir subsidijos valdymas. Kai kurie kursai yra: Tarptautinis marketingo komunikacijos, komunikacijos tyrimų, pardavimo metodai, Social Media Strategijos ir ryšių su visuomene, rinkodaros.Keitimasis informacija ir stažuotės

Trečiaisiais metais jums bus mokytis užsienyje už vieną semestrą bent vienas iš mūsų tarptautinių partnerių universitetuose. Zuyd University of Applied Sciences turi platų partnerių tinklą įvairiose šalyse. Ketvirtaisiais metais, jums įgyti praktinę darbo patirtį per penkis mėnesius stažuotis į tarptautiniu mastu orientuota bendrovė ar įstaiga, Nyderlanduose, ar užsienyje.Karjeros perspektyvasPriėmimo užsienio studentams

Studentai, kurie nori būti įtraukti į Europos studijų programos turėtų būti lanksčios ir pasirengę priimti studijuoti (užsienyje) iššūkį su žmonėmis iš daugelio skirtingų kultūrų. Siekiant sėkmingai užbaigti studijų programą, jums turėtų būti pakankamai subrendęs gyventi užsienio šalyje.


Bendradarbiaudamas su NUFFIC, Nyderlandai organizacijai Tarptautinis bendradarbiavimas aukštojo mokslo, Europos studijos bus įvertinti užsienio diplomų vertę.


Kandidatai turės įrodyti, kad jie turi gerą komandą anglų kalba.

ES / EEE studentai su užsienio diplomu, gali būti priimtas, kai jie praėjo anglų nagrinėjimo dalyko. Ne ES / EEE studentai privalo imtis IELTS arba TOEFL testą (IELTS turi būti ne mažiau kaip 6, kompiuterinis TOEFL rezultatas ne mažiau kaip 213). Šalia to, jūs turėsite įrodyti, kad turite Išplėstinė žinių apie antrosios kalbos pasirinkti (bent B1 lygio) ir jei jūsų trečioji kalba yra vokiečių arba prancūzų, bent A2 lygiu (CEF). Dėl Ispanijos ar olandų trečiąja kalba nėra būtinos.


Nepamirškite patikrinti įvestus Nyderlandų valdžios institucijos imigracijos taisykles. Tai gali būti laiko ir brangus procesas.

Jūs esate skubiai patariama pradėti savo taikymo procesą gerokai iš anksto, kad būtų išvengta nusivylimą. Šiuo metu viza ir leidimas gyventi ne ES piliečiams kainuoja apie 433 €.


Iš esmės, paraiškos registracijos turėtų būti mūsų turimą iki liepos 1 (ne ES / EEE studentams iki birželio 1 d).Mokestis už mokslą


Valiutų studentų iš mūsų tarptautinių mokyklų partnerių neturi papildomai mokėti už mokslą Mastrichto (Socrates / Erasmus "ir" Magellan biržoje).


Mėnesio pragyvenimo Mastrichte sieks apie 800 € (įskaitant nuomą kambarys, maistas ir gėrimai, pramogų, transporto, asmens higienos, sveikatos draudimo ir knygas ir skaitytojus, išskyrus mokesčius už mokslą išlaidas). Studentai turėtų suprasti, kad tyrimas mainai 3 metai ir darbo vietą užsienyje Metai 4 sukels papildomų išlaidų.


Tai reiškia, kad jie turėtų būti bent 8000 € savo žinioje dėl olandų banko sąskaitą.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Zuyd University of Applied Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 - 4 metų
Dieninės
Price
2,060 EUR
per metus (EEE) / 7445 euras (nepriklausančios EEE)
Deadline
Susisiekti su mokykla
(EU), 01/06/2017 (non-EU)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
End Date
Liepa 30, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
(EU), 01/06/2017 (non-EU)

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
(EU), 01/06/2017 (non-EU)
End Date
Liepa 30, 2021