Oficialus aprašymas

Programos Europos verslo studijos RISEBA, į Baltijos Pioneer, buvo sukurta reaguojant į plačius globalizacijos tendencijas ir Latvijos integracijos Europoje. Didėjanti vartai į tarptautinę karjerą jauni vadovai RISEBA užima ypatingą pasididžiavimą EBS absolventų nepralenkiamas tinklas nuolat plečiant jų užmojo karjeros ir pasiekti verslo aukščiausių pozicijų į pirmaujančių įmonių masyvą vietoje ir užsienyje.

Su savo stipriu tarptautiniu įžvalgos EBS programa skatina studentus nuo pirmos dienos studijų kišti į daugiausia tarptautinėje aplinkoje. Tyrimai visiškai anglų kalba, mišrios grupės vietos ir užsienio studentams, tarptautiniuose projektuose, renginiuose ir konkursuose sukurti idealią tarpkultūrinį, labai motyvuojančią ir konkurencingą mokymosi aplinką. Pagrindinės verslo fonas sustiprina patrauklių kalbinių galimybių išmokti latvių, rusų, anglų, prancūzų ir net ispanų sukurti pridėtinę vertę, siekiant užtikrinti EBS mokinių sėkmę mainų programose stažuotes užsienyje, tarptautinių mokslinių tyrimų projektų.

Europos verslo studijos yra tarp geriausių bakalauro programų, sudarytoms nuo EFMD (Valdymo plėtros tinklas) su EPAS akreditacija.

RISEBA tapo pirmasis ir vienintelis Baltijos Aukštojo mokslo institucija, kuri gavo antrąją prestižinę EPAS akreditaciją Europos fondo valdymo (EFMD). Ši akreditacija buvo apdovanotas už trejus metus iki profesinės bakalauro programą "Europos verslas" ir profesinės antrosios pakopos studijų programos "Tarptautinio verslo".

 • Profesionalus Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: bakalauras Europos verslo
 • Suteikiama kvalifikacija: Verslo vykdomasis
 • Kalba: Lietuvių
 • Studijų forma: dienines studijas

Programa trumpai

EBS programa Išsami ir up-to-data programa auginami aukštos kvalifikacijos specialistus, turintis tvirtą žinių ir techninių žinių valdymo disciplinas, kartu su praktinių valdymo įgūdžių ir patirties. Studentai plėtos perleidžiamųjų įgūdžių ir įžvalgų rinkinys į pagrindinių verslo srityse, pavyzdžiui, rinkodaros, verslumo, finansų, teisės, vadovavimo ir tarpkultūrinė Communications, pagrindinį dėmesį skiriant Europos rinkoje. Tai veislė ir labai integruotos pobūdis EBS programa, kuri diegia rūpestingumo, ambicijų dvasią ir siekia naudos studentams per savo gyvenimą.

Pagrindiniai Programos Stiprybės

 • Puikus reputacija pramonė
 • Labai profesionalus akademinio personalo
 • Praktiškai orientuota studijų kursus
 • Puikios techninės priemonės
 • Bendradarbiavimas ir bendri projektai su pagrindiniais kūrybinio AMI
 • Galingas ir platus Alumni tinklą

Tarptautiniai kvalifikacija

Laipsnis yra sustiprintas tarptautiniu mastu pripažintų kvalifikacijos iš Londono rūmų pramonės ir prekybos (LCCI) ir Chambre de Commerce et d'Industrie de Paris (MKĮN). Prestižinių tarptautinių diplomai, CI ir C2 įgytų profesinių kvalifikacijų studijų metu užtikrinti EBS studentų stiprus konkurencinis pranašumas, garantuoja tolesnį tarptautinį išsilavinimą ir įsidarbinti, pripažinimą ir greitą karjeros augimą.

Tarptautiniai galimybės: intensyvus kalbos mokymas Prancūzijoje; Stažuotės užsienyje; vieną semestrą studijų užsienyje (Erasmus programa); Dvivietis Laipsnis proga (laipsnį RISEBA ir partnerio universitete); tarptautiniai kvalifikacijos iš Londono rūmų Prekybos ir pramonės (LCCI); Dalyvavimas tarptautiniuose projektuose.

Karjeros perspektyvas

Tarptautinė patirtis tiek darbo ir studijų, kartu su kalbos ir kultūros kompetencijų, trunka EBS absolventus į labai vertinamų pozicijų verslo pasaulyje. EBS absolventai sėkmingai plėtoti karjerą įvairių vaidmenų, iš rinkos tyrimo finansinės analizės ir valdymo, konsultavimosi aukščiausio lygio Europoje ir už jos ribų. Kai absolventai pasirinkti tęsti studijas vietoje tarptautinio verslo magistro programos, o kiti sėkmingai tęsti Europoje ar tapti verslininkų.

EBS absolventai šiuo metu dirba su pasauliniais prekių ženklais, tokiais kaip "Ernst & Young", Tefen, CYTEC, airBaltic, "Rietumu banku, ir kt.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

 • Centralizuoti egzaminai latvių kalba ir anglų kalba (tik Latvijos piliečių).
 • Anglų kalbos lygis A, B arba C yra būtinas; pareiškėjai, turintys anglų kalbos lygio D arba mažesnis turi praeiti anglų kalbos egzaminą ne RISEBA * arba IELTS, TOEFL ar sertifikato.
 • Anglų kalbos egzaminas RISEBA ar IELTS, arba TOEFL pažymėjimas (visiems pareiškėjams).
 • Bakalauro laipsnį iš RISEBA atitinka jus magistrantūros studijų geriausių Europos universitetų.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų RISEBA »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
3,750 EUR
- Mokestis už 2016-2017 metus, EUR (už ne ES piliečiams); 3400 eurų - mokestis už 2016-2017 metus, EUR (už ne ES piliečiams)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date