Biblija ir religija ne EPS

EPS Biblija ir religija studentai knistis giliai į Šventąjį Raštą, padaryti savo dvasinio ugdymo darbą, ir rasti savo gyvenimo tikslą, kaip Jėzaus pasekėjai; jie tampa pasirengę tarnauti bendrajam gėriui arti namų ir visame pasaulyje.

Kaip pereiti, jums bus pasirengę dalyvauti seminarijų ar studijas, ar pradėti iš karto dirbti bažnyčiose, paslaugų organizacijų, mokyklų, ligoninių ir bendruomenines organizacijas. Jums bus sukurti savęs suvokimą ir gebėjimus, kad skirtumas per įsipareigojimą Anabaptist menonitų vertybių tarpkultūrinį supratimą, rūpintis kūrimo, nesmurtinį taiką ir paslaugų kitiems, kaip Jėzus modeliuojama.

Hands-on mokymo ir tyrinėjimo

Biblija ir religija studentai prisijungti ir dažnai sukelia miesteliu šlovinimo patirtimi ir pasitarnauti kaip ministerijos ar sielovados padėjėjų gyventi salėse. Visi studentai, nesvarbu, ar jie yra skyrius svarbus, ar ne, yra kviečiami tyrinėti pastoracinę tarnystę ir išbandyti savo dovanas iš pirmų rankų per ministerijos Tapetai programa. Unikalus nauda Biblijos ir religijos studentams taip pat yra, nes yra ant tos pačios miesteliu kaip Rytų menonitų seminarijoje.

Apie Biblijos ir religijos programą EPS

Mūsų jaudinantis mokymo

Biblija ir tikėjimas skyrius siūlo unikalus ir sudėtingas kursus šiose srityse:

 • Anabaptist biblijos perspektyvos
 • Biblija ir tikėjimas
 • biblijos tyrinėjimai
 • bažnyčios studijos
 • Taikos kūrimo ir plėtros
 • FILOSOFIJA
 • Religija
 • teologija

Tai išsamus sąrašas. Šie kursai yra ne pasiūlyta kiekvieną semestrą ar net per metus.

Naršyti tarnystę ministerija Užklausos programa

Ministerija Užklausimas programa yra įdomi galimybė iš menonitų bažnyčios JAV kolegijų amžiaus jaunuolių ištirti pastoracinę tarnystę. Programa suteikia galimybę patirti pirmų rankų ką ministerija yra išbandyti savo dovanas ir jausmą skambučio. Dalyviai dirbti pagal pastoriaus priežiūros ir dalyvauja daugelyje aspektų ministras gyvenime ir darbe. Pastangos, parvesiu jus į susirinkusiųjų ar Congregational aplinkoje savo pasirinkimą - miesto, kaimo, didelės ar mažos.

Padaryti skirtumą: taika oratorinio konkursas

Metinis C. Henris Smitas Taikos Oratorinio konkursas studentams siūlo galimybę aptarti taikos stiprinimo ir socialinio teisingumo problemas miesteliu. Międzyuczelniany konkurencija administruoja taikos ir teisingumo ministerijų menonitų centrinio komiteto. Pagrindinių studijų studentai iš visų menonitų ir broliams Kristuje kolegijoje Šiaurės Amerikoje turi teisę dalyvauti.

Ryšiai su seminarijos

EPS taip pat turi seminariją, kuri jungia su undergrads šiais būdais:

 • Biblija ir religija didžiųjų ir nepilnamečiai gali imtis pasirenkamuosius kreditus seminarijoje
 • Biblija ir religija didžiųjų galite užpildyti kalbos reikalavimus seminarijoje kursus, pavyzdžiui, hebrajų
 • Seminarija studentai teikia dvasinę kryptį undergrads
 • Seminarijos studentai vidaus su miesteliu ministerijų ir dirbti su gyventi gyvenimą, kaip RES salė direktorių
 • Kai stipendijos yra prieinamos Biblijos ir religijos didžiųjų tęsti mokslus seminarijoje

Specialybių

Biblijos tyrinėjimai (45SH)

Ši mokymo programa suteikia pagrindą biblijos tyrinėjimai, daugiausia dėmesio skiriant metodų Biblijos studijų studentui mokančios vidurinį Biblinis mokymas ar absolventas lygio seminarija tyrimą. Studentai gauna didelę ekspoziciją į teologinių temų ir šiuolaikinio klausimais Biblijos aiškinimo bei krikščionims prasme. Šis svarbus reikalauja 27 valandų anksčiau plius 18 valandų 45 valandų iš viso išvardytų pagrindinių kursų.

Kongregacinė ir jaunimo ministerijos (48SH)

Šis svarbus rengia studentus atsakyti Kristaus raginimą ministerijai per kongregacijų į sparčiai besikeičiančią, pliuralistinės ir įvairios Vakarų kultūros kontekste. Pagrindinis rengia studentus už tarnybą tokiose srityse kaip jaunimo ministerijų, miesto misijų ir Congregational vadovavimo, ir taip pat pamatai absolventas lygio seminarijos studijų bažnyčioje ir ministerijos vadovybe. Šis svarbus reikalauja 27 valandų pagrindinių kursų plius 21 valandų per 48 SH viso.

Religinė ir kultūrų studijos (48SH)

Šis svarbus yra skirta parengti studentus tarpkultūrinės karjeros, įskaitant Misija ir paslaugų pavedimams šiuolaikinei Šiaurės nustatymų ar pasaulinėje pietuose. Ji taip pat gali tarnauti kaip už magistrantūros studijų įkūrimo srityse, pavyzdžiui, antropologijos, religinių studijų ar missiology. Programa apima kultūrų tyrimą, prasmę ir vertę religijos per juos, o pasekmių kultūros ir religijos už įvairių formų krikščioniškojo liudijimo. Studentai RIS dur yra skatinami dalyvauti Urbana misijų konferenciją (vyksta kas trejus metus, įskaitant 2012) vieną kartą per savo studijų programą. Tie, kurie taip gali uždirbti vieną semestrą nepriklausomos Studijų kreditas kaip papildoma planinė, darbo su savo fakulteto patarėjas (CHST 499-1 SH). Šis svarbus reikalauja 27 valandų pagrindinių kursų plius 21 valandų per 48 SH viso.

Filosofija ir teologija (48SH)

Filosofija ir teologija pagrindinis skirtas studentams, turintiems specialiųjų interesų šiose srityse. Ji sukurta siekiant būti pamatinis tolimesnei tyrimo aukštosios mokyklos arba kaip priedas prie kitų akademinių disciplinų. Šis svarbus reikalauja 27 semestro valandų teologijos, biblijos tyrinėjimai ir religijos kursus ir 21 valandų filosofijos kursus, už 48 semestro valandų iš viso.

Biblija ir religija (36SH)

Tai yra pagrindinis prieinama tik tiems studentams, kurie dviviečiai didžiųjų. Jis skirtas studentams, turintiems Bi-profesinio ministerijos interesų, taip pat skatinti mokinių iš kitų didžiųjų, kurie nori pridėti Bibliją ir religija skyriui svarbų ir vis dar galės pereiti per ketverius metus. Šis svarbus reikalauja 21 valandų pagrindinių kursų plius 15 valandas vieną iš keturių koncentracijų iš 36 SH viso. Koncentracija galimybės apima: biblijos tyrinėjimai, kongregacinė ir jaunimo ministerijos Religijos ir kultūrų tyrimais bei filosofija ir teologija.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Eastern Mennonite University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date