Oficialus aprašymas

EFMD Equis Accredited

Bakalauras Finansų, apskaitos ir draudimo

Tyrimai "Finansų, apskaitos ir draudimas" ugdyti profesinį profilį kvalifikacijos finansų, apskaitos ir draudimo. Šios žinios turi būti bendro pobūdžio, įsišakniję šiuolaikinių teorijų finansų rinkų, apskaitos ir tarptautinių standartų funkcionavimą. Tuo pačiu metu, jie pasiekė kvalifikaciją, kurią įgytų mokymosi pasiekimų yra ne tik bandymas veiklos pagrindas, bet taip pat suteikia galimybę aktyviai dalyvauti ekonominiame praktikoje. Be pastangų švietimo šioje srityje sunku įsivaizduoti racionalų ūkio subjektų elgesys atsižvelgiant į globalizacijos, integracijos ir kompiuterizacijos epochoje. Šie procesai reikalauja, nes, viena vertus, supratimą apie finansinių srautų ir jų standartizavimo ir kitų būdų, kaip apsidrausti nuo galimų ekonominių pasipiktinimas.
Lenkijos įmonės tapti tarptautine konkurencija turi vadovų ir darbuotojų, kurie galėtų optimaliai derinti įvairius sprendimus stebėsenos išlaidų srityje, o rizikos valdymas. Vartotojo profilis švietimu, įskaitant klausimus, apskaitos, finansų ir draudimo, tvirtai dėl kiekybinių dalykų pagrindas, teisė ir ekonomika leidžia tarpdisciplininį Baigiu rengiasi atlikti profesinę veiklą.
Siūloma kryptis taip pat suderinama su standartais Švietimo ministerijos Mokslo ir studijų priimtų, ir kaip geriausia mokyklos Vakarų pasaulyje - tiek Amerikos ir Europos. Tuo pačiu metu, pažymėtus krypties poveikis yra suderinamas su kandidatų reikalavimus auditorių ir atestuoti apskaitininkai.


įsidarbinimo galimybės

A Finansų Magistras, apskaitos ir draudimas turi bendrą žinių apie įmonių finansų srityje, Apskaita (įskaitant finansų valdymą), ir teisinę ir ekonominę veiklą. Tai žinios, kurios leis jam dirbti esminių pozicijų (apskaitos, finansinių, audito firmų ir mokesčių konsultavimo, bankų skyriuose).
Absolventas bus pasirengę savarankiškai spręsti gana paprastas problemas profesionalus, bet taip pat žino komandinio darbo taisykles. Jis gali praktiškai naudoti skaičiuoklę, laikykite apskaitos knygas ir visapusiškai naudotis pagrindinėmis programomis, naudojamomis biuro darbą. Turi pakankamai žinių, kad galėtų atlikti, be kita ko, funkcija nepriklausomas darbuotojas apskaitos skyrius. Dėl savo žinių apie teisės, vadybos ir vykdyti finansinę apskaitą srityje, ji turi galimybę savarankiškai užsiimti verslu. Žinoti užsienio kalbos B2 lygio Europos metmenis kalbų Europos Tarybos ir gali naudoti šią kalbą į specialistų terminologija Finansų, apskaitos ir draudimo srityje. Ji yra pasirengusi imtis antrojo laipsnio ir kai magistrantūros kursus.


Iš tęstinio mokymo galimybių

Absolventas išsilavinimas turi galimybę studijuoti į antrą laipsnį vadybos, finansų, apskaitos ir draudimo, ekonomikos ir kitų susijusių sričių, priklausančių socialinių mokslų srityje ir pasirinktų magistrantūros studijas. Ji yra pasirengusi papildyti savęs pažinimą per "mokymosi visą gyvenimą", tiek formaliojo ir neformaliojo / neformalus formų.

Programa mokoma:
Lenkas

Peržiūrėti 1 daugiau kursų University of Warsaw, Faculty of Management »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date