Bakalauro finansų valdymo ir paslaugų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauro programos - 3½ metų - 210 ECTS kreditų

Graduate Management Admission Test arba Bakalauro programos finansinio valdymo ir paslaugų yra ideali vieta jums, jei norėtumėte dirbti su sudėtingais konsultavimo, pardavimų ir konsultavimo užduotis per pvz apskaitos.

3½ metų bakalauro programa Finansų valdymas ir paslaugų buvo sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su atstovais iš finansų sektoriaus. Taigi, finansų sektorius turi didelę įtaką tiek programos struktūros ir akademinės programos turinio, o tai reiškia, kad programa atitinka kompetencijas, reikalingas finansų sektoriuje.

Priėmimo sąlygos

Finansų valdymas ir paslaugos

Visos paraiškos yra vertinamos individualiai.

Visi kvalifikuoti kandidatai bus pakviesti į asmeniškai arba per "Skype" pokalbį.

Priėmimo, Akademija įvertins tyrimo rezultatus, darbo patirties būnant užsienyje ir motyvacija. Prašome pridėti kopijas patikros sertifikatus dokumentus bet darbo patirtis (CV), būnant užsienyje ir trumpas laiškas kodėl prašote šią programą.

Anglų testas

Jei neturite Danijos AP laipsnį (Tarptautinė internetu), taip pat turi atitikti mūsų reikalavimus oficialiai patvirtintą anglų kalbos testą. Mes priimame šiuos bandymus su šiais minimaliais rezultatais:

  • IELTS: 6.0
  • TOEFL internetinė: 80
  • TOEFL popieriaus pagrindu: 550
  • Kembridžo tyrimas: CAE A, B arba C
  • Oksfordo Talpinimo testas: 140 (min 70 kiekvienoje dalyje).
  • Oksfordo Prisijungę Talpinimo testas: B2 (70 min kiekvienai daliai.) (Siūlomi verslo akademija Orhusas)

Ne ES pareiškėjams mes priimame tik IELTS ir TOEFL.

Gimtoji kalba yra anglų ir pareiškėjai su Šiaurės stojamuosius egzaminus (įskaitant pareiškėjams kvalifikacinį egzaminą iš JAV, Kanados, Australijos, Naujosios Zelandijos, Didžiosios Britanijos, Škotijos, ar Airijoje) yra atleidžiami nuo anglų testą. Atkreipkite dėmesį, kad pareiškėjai, turintys kvalifikacinį egzaminą iš visų kitų šalių (įskaitant Afrikos ir Azijos šalyse, kur Dėstomoji kalba yra anglų kalba) turi pateikti testą.

Jei turite danų kalbos egzaminą (arba kitoje Šiaurės stojamąjį egzaminą), turite turėti bent anglų B ar lygiaverčiais.

Karjeros galimybės

Finansų valdymas ir paslaugos

Žmonės, kurie kvalifikuoti kaip Bakalauras Finansų valdymas ir paslaugų paprastai baigti darbą su buhalteriai. Ši kvalifikacija su tarptautinio masto suteiks jums tvirtą karjeros pamatai, kad sutampa su vis labiau globalizuotame pasaulyje finansų reikalavimus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Business Academy Aarhus is a School of Applied Sciences

Business Academy Aarhus is a School of Applied Sciences Skaityti mažiau