Bakalauras finansų įmonių sistemose

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Finansinių įmonių sistemos (FES) yra sudėtinga programa, apimanti įmonių sistemos koncepcijų taikymą analizuojant organizacijų verslo proceso poreikius, daugiausia dėmesio skiriant finansų pramonei. Šiandien, atsižvelgiant į kompleksinį funkcinį verslo procesų pobūdį, reikia holistinio požiūrio į šiuolaikinę organizaciją. Analizuojama finansų, apskaitos ir kitų svarbių verslo funkcijų integracija. Tikimasi, kad išaugs specialistų, išmanančių įmonių informacines sistemas, verslo technologijas ir finansus, paklausa, atsižvelgiant į besikeičiančių pirmaujančių organizacijų pobūdį visame pasaulyje.

Studentai, kurių pagrindinė veikla yra FES, įgyja išsamų integruotų verslo procesų, finansų, informacinių sistemų ir technologijų mokslą. Keletas specializuotų kursų, pritaikytų XXI amžiaus organizacijai, išskiria šį pagrindinį dalyką iš kitų. FES studentai yra išsilavinę finansų valdymo, rinkų ir institucijų, pasaulinių finansų, finansinių paslaugų operacijų, verslo tęstinumo, informacijos saugumo, rizikos valdymo, duomenų gavybos, verslo informacijos ir analizės srityse. Studentai taip pat įgyja žinių apie finansinius ir apskaitos verslo procesus bei technines žinias apie įmonės išteklių planavimo (ERP) sistemas. FES absolventai įgyja stiprių analitinių, techninių ir vadybos įgūdžių, apimančių verslo funkcines sritis. Be to, FES absolventai įgyja reikšmingos komunikacijos žodžiu ir raštu patirties.

Ką mokysi?

Studentai, uždirbantys finansų įmonių sistemų bakalaurą, įgyja išsamų informacinių sistemų analizės, kūrimo ir veikimo išsilavinimą. FES studentai yra išsilavinę finansų valdymo, rinkų ir institucijų, pasaulinių finansų, finansinių paslaugų operacijų, verslo tęstinumo, informacijos saugumo, rizikos valdymo, duomenų gavybos, verslo informacijos ir analizės srityse.

Studentai taip pat įgyja žinių apie finansinius ir apskaitos verslo procesus bei technines žinias apie įmonės išteklių planavimo (ERP) sistemas. FES didieji absolventai turi stiprius analitinius, techninius ir vadybos įgūdžius, apimančius funkcines verslo sritis. Jie taip pat įgyja įgūdžių bendrauti žodžiu ir raštu.

Šios novatoriškos programos ypatybės yra interaktyvios paskaitos, individualios užduotys ir nuodugnūs komandos projektai, padedantys studentams kurti sėkmingą karjerą. Vadovaujant aukštos kvalifikacijos ir patyrusiems fakultetams, studentai bendradarbiauja su vietinėmis įmonėmis kurdami programinės įrangos ir duomenų valdymo problemų sprendimus. Programos kursuose studentai taip pat dirba su projektais modeliuojamoje aplinkoje, naudodami

SAP ir Microsoft duomenų bazių platformos. Universitetų aljansai su SAP (pasauline ERP sistemų rinkos lydere) ir „Microsoft“ suteikia studentams prieigą prie naujausių technologijų.

Pavyzdžių kursai

 • Verslo žvalgyba ir analizė
 • Tarpinis finansų valdymas
 • Taikomi finansai ir apskaita naudojant įmonių sistemas
 • Informacinių sistemų saugumas ir rizikos analizė
 • Verslo procesų integracija naudojant įmonių sistemas
 • Tarptautinis finansų valdymas
 • Finansų rinkos, institucijos ir pinigai
 • Finansų politika ir strategijos

Nepilnametis finansų įmonių sistemose suteikia pagrindą šiose temose ir gali būti derinamas su bet kuria pagrindine Sykes verslo kolegijos dalyve.

Tarptautiniu mastu pripažinta programa

Sykes verslo kolegija yra akredituota AACSB International (asociacija, skatinanti kolegialaus verslo mokyklų verslo asociaciją) bakalauro ir magistro lygiu, garbė, kurią turi tik šeši procentai verslo mokyklų visame pasaulyje. „Bloomberg Businessweek“ tai yra 85 aukščiausia JAV verslo mokykla, o nuo 2007 m. „The Princeton Review“ paskelbta viena geriausių verslo mokyklų pasaulyje.

Stažuotės

Stažuotėse ir kituose praktiniuose projektuose pasinaudojama tampos, kaip regioninio verslo ir finansų centro, statusu, suteikiant studentams galimybę patekti į tokias institucijas kaip JPMorgan Chase, USAA ir Raymond James. FES studentai yra labai skatinami dalyvauti vienoje ar keliose stažuotėse.

Tinklų kūrimas ir lyderystė

FES didieji raginami dalyvauti vietinių IT profesionalų grupių, tokių kaip Tampa Bay technologijos lyderystės asociacija (TBTLA), veikloje. Studentai kviečiami dalyvauti posėdžiuose ir skaityti pranešimus. Viena iš TBTLA misijos dalių yra mentorystė, daugiausia dėmesio skiriant UT studentams. Tai suteikia studentams šiuolaikišką lauko vaizdą iš vietos IT vadovų perspektyvos ir reguliarias tinklo galimybes.

Lyderystės patirtį galima patobulinti dalyvaujant universiteto miestelio organizacijose, tokiose kaip UT technologijų klubas, kuriame rengiami pranešėjai iš pirmaujančių technologijų darbdavių, tokių kaip „Cisco“ ir „Tech Data“.

Be to, kai kurie studentai yra kviečiami prisijungti prie „Alpha Iota Mu“, nacionalinių informacinių sistemų garbės visuomenės, ir (arba) „Beta Gamma Sigma“, AACSB akredituotų mokyklų nacionalinės verslo garbės draugijos. Narystė BGS yra aukščiausias pripažinimas, kurį gali gauti verslo studentas bet kurioje pasaulio vietoje.

„Phi Kappa“ „Phi“ yra seniausia, selektyviausia ir prestižiškiausia visos disciplinos garbės visuomenė. Aukščiausi studentai yra kviečiami įstoti į jaunesnius ar vyresnius metus.

Ką tu gali padaryti su šiuo majoru?

Šiandien finansinių paslaugų įmonės veikia tarpusavyje susijusių įmonių informacinių sistemų pasaulyje. Šios srities profesionalai yra lyderiai, kurie stengiasi užtikrinti efektyvų ir efektyvų informacinių sistemų, veikiančių visoje verslo įmonėje, naudojimą. Jie garantuoja sistemų, palaikančių verslo procesus, patikimumą ir saugumą, įskaitant kritiškai svarbias įmonės išteklių planavimo (ERP) sistemas. Tikimasi, kad išaugs FES specialistų, išmanančių technologijas, verslą ir finansus, paklausa.

FES laipsnis taip pat suteikia tvirtą pagrindą magistrantūros studijoms. Daugelis FES absolventų tęsia mokslus UT, įgydami verslo analitikos ar informacinių sistemų valdymo magistrantūros studijas.

Darbo pavadinimų pavyzdžiai

 • "Enterprise Systems Analyst"
 • Finansų sistemų vadovas
 • ERP sistemų analitikas
 • Informacinių sistemų projektų vadovas
 • Verslo procesų integratorius
 • Sistemų atitikties specialistas
 • E-komercijos sistemų vadovas
 • Finansinių operacijų specialistas
 • Verslo ir finansinės analizės specialistas
 • Informacinių sistemų saugumo specialistas
 • Finansų sistemų konsultantas

Priėmimas

Vietinis pirmakursių priėmimas

 • Oficialūs vidurinės ar vidurinės mokyklos nuorašai arba GED rezultatai
 • Negrąžinamas 40 USD paraiškos mokestis
 • SAT ir (arba) ACT balai
 • Užpildyta patarėjo patarimo forma arba mokytojo rekomendacinis laiškas (nebūtina, jei baigėte vidurinę mokyklą daugiau nei prieš dvejus metus)
 • Esė
 • Oficialūs visų įgytų kreditų nuorašai kolegijoje / universitete

Bakalauro tarptautinis priėmimas

Kai studentai priimama iš daugiau nei 100 šalių, UT išdidžiai mano, kad studentai iš viso pasaulio gali tapti pirmakursiais ar priimti į šalį. Reikia įrodyti anglų kalbos žinias. (Ši nuostata netaikoma tarptautiniams studentams iš Karibų Sandraugos šalių, Bermudų salos, Kanados, Jungtinės Karalystės, Airijos Respublikos, Australijos ir Naujosios Zelandijos.)

Studentai turėtų kreiptis per UT internetinę paraišką. Norėdami peržiūrėti studento prašymą, Universitetas privalo gauti:

 • Oficialūs visų vidurinių mokyklų ar kolegijų kursinių darbų nuorašai, kurių pažymiai išversti į anglų kalbą („Oficialus“ reiškia, kad turite paprašyti savo mokyklos atsiųsti nuorašą tiesiogiai UT priėmimo tarnybai. Jei tai neįmanoma, atsiųskite patvirtintą kopiją. kurį jūsų mokykla pateikia kaip „tikrąją originalo kopiją" po jo nukopijavimo. Jūsų mokyklos pareigūnas turėtų pasirašyti dokumentą kaip „tikrąją originalo kopiją").
 • Negrąžinamas 40 USD paraiškos mokestis
 • Esė, parašyta anglų kalba (nebūtina, jei jau baigėte vidurinę mokyklą ir esate baigę keletą kolegijos kreditų)
 • Užpildyta patarėjo patarimo forma (tik pirmakursiams)
 • Anglų kalbos įrodymas (prašome pateikti vieną iš šių dokumentų):
  • TOEFL: minimalus priimtinas balas yra 550 arba 213 (kompiuterinis) arba 79 (internetinis)
  • IELTS: Tarptautinė anglų kalbos tikrinimo sistema - minimalus įvertinimas 6,5
  • Sėkmingai užpildytas ELS kalbų centrų pasiūlytas anglų kalbos pažymėjimas 112, pridedamas administratoriaus rekomendacinis laiškas ir 500 žodžių rašymo anglų kalba pavyzdys
 • Turimų lėšų pirmaisiais studijų metais padengimo įrodymas
 • Esė (tik pirmakursiams)
 • Biografinio paso puslapio kopija (jei yra)
 • Tarptautinė studentų sutikimo forma (jei šiuo metu studijuoja JAV)

Tarptautiniai studentai, atitinkantys priėmimo reikalavimus, tačiau prieš įstodami į dieninio laipsnio studentus, jiems reikia papildomų anglų kalbos mokymų, gali stoti į vieną iš kelių ESL programų.

Tarptautiniai studentai taip pat privalo pateikti įrodymus, kad turi lėšų pirmaisiais studijų metais ir kiekvienais vėlesniais metais. Išskirtinai stojantiems studentams, turintiems puikių akademinių laimėjimų, skiriamos dalinės stipendijos (4 000–7 000 USD per mokslo metus), kurios padengia tik nedidelę visų išlaidų dalį. Studentai mieste gali dirbti iki 20 valandų per savaitę.

Priėmus universitetą ir patenkinamai užpildžius finansinę pažymą, kandidatams iš UT priėmimo biuro bus išsiųsta I-20 forma. Kandidatai privalo užpildyti I-20 formą, priėmimo akto ir finansinės pažymos kopiją artimiausioje JAV ambasadoje ar konsulate. Po interviu ambasada ar konsulatas nuspręs, ar galima išduoti F-1 studento vizą. Norėdami patekti į JAV, studentams reikia šios vizos pase ir I-20 formoje. Studentai negali atvykti į šalį turistine viza ketindami studijuoti JAV

Tarptautinių programų biuro darbuotojai padeda studentams gauti informaciją apie atvykimą, orientavimą ir patarimus akademiniais, socialiniais, kultūriniais ir užimtumo klausimais.

Pastaba: esant ypatingoms aplinkybėms, visų kategorijų gali reikėti papildomų dokumentų.

Priėmimo terminai

Bakalaurams nustatyti šie terminai:

 • Lapkričio 15 d. - I ankstyvojo veiksmo terminas; sprendimas iki gruodžio 15 dienos.
 • Sausio 15 d. - ankstyvojo II veiksmo terminas; sprendimas iki vasario 15 dienos.
 • Kovo 1 d. - eilinio sprendimo priėmimo terminas; sprendimas iki balandžio 1 dienos.
 • Kovo 2 d. - paraiškos, užpildytos po kovo 1 d., Yra vertinamos tęstiniu būdu.

Vidutinės dieninių bakalaurų išlaidos

Studijos (12-18 kreditų valandos per semestrą):

Iš viso:

19 584 USD
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Tampa’s Sykes College of Business is a leading private institution focused on the development of tomorrow’s global leaders. Our commitment to excellence is reflected in our AACSB acc ... Skaityti daugiau

The University of Tampa’s Sykes College of Business is a leading private institution focused on the development of tomorrow’s global leaders. Our commitment to excellence is reflected in our AACSB accreditation — a recognition that places us among the top 5 percent of graduate business schools worldwide. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited