Bakalauro Finansų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pasirengti į sparčiai tempas pasaulyje finansų karjeros kvalifikaciją, kad stato savo žinias finansų specializacijų diapazonas.

Jūsų dalykai sukurta siekiant suteikti Jums visapusišką supratimą apie pagrindinių sričių finansavimo, įskaitant įmonių ir tarptautinių finansų, investicijų vertinimo, portfelio valdymo ir rizikos valdymo. Jūs taip pat plėtoti su tvarumo ir verslumo principų supratimą.

Kaip jums pažangą į antruosius ir trečiuosius metus, galite užpildyti specialią finansinių pasirenkant, pavyzdžiui, finansų ir turto planavimo, išvestinių vertybinių popierių, jungimosi ir įsigijimo ir saugumo įvertinimo.

Jūs taip pat turėsite progą išsiveržti išvyką ar stažuotę pasirenkamasis arba baigti savo pasirenkant užsienyje bent vienas iš mūsų partnerių universitetų. Mes turime ryšius su pirmaujančių verslo mokyklų tarp Insbruko universiteto ir Berlyno aukštojoje ekonomikos mokykloje.

Priklausomai nuo jūsų pasirinktų dalykų, galite išplėsti savo karjeros galimybes, baigdami finansų valdymo pagrindus arba išplėsti savo žinias apie ekonomiką ar apskaitą.

Anglų kalbos reikalavimai

IELTS (Academic) balas 6,0, be atskiro Band balas mažesnis nei 6,0; TOEFL knyga-testas - minimalus bendras balas 550 su 5 ar daugiau rašytinių anglų bandymo rezultatas; TOEFL interneto testas - minimalus bendras balas 60 su už SLR 18 minimumo; W 22; Sėkmingai užbaigus anglų tolesnėms studijoms pažengęs 5B (EFS5 UG minimalaus 60 procentų), kuri yra prieinama iš La Trobe Melburnas. Norėdami gauti daugiau informacijos apsilankykite La Trobe Melbourne svetainėje; La Trobe Melbourne Pamatų Tyrimai: 60 procentų galutinio rezultato kurso; Anglų kaip dėstomosios kalbos aukštojo mokslo studijų, gali būti priimtas. Atkreipkite dėmesį: Lietuvių mokomąja į ankstesniame tyrime kalba nebus priimta kaip priėmimo (anglų) už kursus, jei patvirtintas bandymo rezultatas reikalavimas yra virš IELTS 6,5 su ne juosta pagrindu rezultatas mažesnis kaip 6,0. Pearson Test anglų kalbos (akademinė) (PTE): mažiausias balas 57 be bendravimo įgūdžių rezultatas mažiau kaip 50.

Kembridžo sertifikatas Išplėstinė anglų (CAE): B laipsnio arba didesnis.

Kembridžo sertifikatas anglų kalbos mokėjimą (CPE): pass klasė C arba aukštesnė; Arba patvirtintą tarptautinį ekvivalentas.

Akademiniai patekimo į rinką reikalavimai

 • LTM Foundation studijos - 65
 • Aust. Metai 12 (ATAR) 2015 (tik orientaciniai) - N / A
 • Tarptautinė bakalaureato - 24
 • GCE A Levels - 7
 • HKDSE- 2 x 4 lygis
 • Šri Lankos A Levels - CCC
 • STPM - 8
 • Norvegija vidurinio sertifikatas - 3,5
 • Švedija Slutbetyg - G
 • Visi Indijos Sen AB (Best 5 dalykai) - 60
 • Vietnamas (metais 12) - 8
 • Indonezija (SMA) - 7,5
 • VPK Cert. IV - VPS - 2.6
 • GAOKAO - žr svetainę

Jei neatitinkate šių patekimo į rinką reikalavimai jums gali būti domina La Trobe įkūrimo ir studijų diplomo programos, kurias teikia alternatyvus kelias į La Trobe anketa bakalauro programą. Norėdami gauti daugiau informacijos prašome apsilankyti La Trobe Melbourne svetainėje.

Tema sąlyga

3 ir 4 blokų: tyrimas rezultatas bent 25 anglų kalba (EAL) arba 20 bet kurioje kitoje anglų ir matematikos (bet). Pareiškėjai su panašiomis kvalifikaciją, bus svarstomi.

Profesinis pripažinimas

Kai pereisite, jums bus pasirengusi statyti bankininkystės, fondų vertybėmis, draudimo, finansų planavimas, finansų konsultavimo ar net dirbant su Australijos centrinis bankas karjerą.

Karjeros galimybės

Priklausomai nuo jūsų pasirinktų dalykų, galite išplėsti savo karjeros galimybes, baigdami finansų valdymo pagrindus arba išplėsti savo žinias apie ekonomiką ar apskaitą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Univ ... Skaityti daugiau

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Universities in Victoria, one of the top dozen nationally and one of the top 300 internationally. Skaityti mažiau
Melburnas , Bendigo , Albury , Melburnas , Mildura , „Shepparton“ , Sidnėjus + 6 Daugiau Mažiau