Read the Official Description

Norite sužinoti viską, kas vyksta aplink jus?

Tada ekonomika gali patenkinti jūsų smalsumą.

Ekonomikoje jums mokytis pajamų, kapitalo ir gerovę. Ekonomika laipsnis apima matematikos ir statistikos su jungtimis į fizinių mokslų, pavyzdžiui, biologijos ir fizikos, taip pat daugelis kitų disciplinų-Politika, teisės, istorijos ir psichologijos.

Mūsų artumo į Niujorką leidžia jums aplankyti pirmaujančių pasaulio ir nacionalinių finansinių institucijų, pavyzdžiui, Niujorko vertybinių popierių biržoje ir Federalinių rezervų banko. Be rengiantis aukštosios mokyklos, ekonomika laipsnis taip pat siūlo didžiulį lankstumą karjeros galite vytis graduation- viską iš rinkos, politikos ar verslo analitikas vertybinių popierių brokerių, banko pareigūno ar aktuarijus.

Ir jėzuitų universitete, jums bus skatinami atkreipti dėmesį į poveikį mūsų ekonominiai pasirinkimai padaryti vienas nuo kito.

Mokymosi tikslus ir misija

Dėl prašymo Ekonomika ir finansai departamento misija yra kurti, pristatyti ir prižiūrėti išsamią bakalauro studijų programas ekonomikos ir finansų, kad būtų veiksmingai skatinti žinios, analitiniai įgūdžiai ir kūrybiškumas, kad suartinti studentus keliais požiūriais ir klausimus, ir kad padėti jiems pasirengti studijuojant ir profesijų ir pareigų įvairovė. Kartu su Šv Petro universiteto misiją, Ekonomikos ir finansų departamentas siekia plėtoti visą asmenį rengiantis mokymosi, vadovavimo, ir paslaugų gyvenimą kitiems įvairialypėje ir pasaulio visuomenei. Iš ekonomikos tyrimas tęsiasi Universiteto misiją parengti studentus būti nusimano ekonominių sistemų bei visuomenei pasirinkimų, kiek jis susijęs su ekonominių išteklių trūkumo.

Tiksliau, departamentas siekia:

  1. Suteikti studentams pagrindinės pagrindą studijavimo ir taikymo teorijas, principus ir metodus, ekonomikos ir finansų disciplinų kritinė mąstymo būdas.
  2. Suteikti studentams iš drausmingas minties ir atviro tyrimo ir gebėjimas sieti ir juos taikyti šiandienos ekonominių ir finansinių klausimų ir problemų dėkingi.
  3. Didinti mokinių supratimą apie šaltinius ir naudojimo duomenimis, kiekybine analize ir mokslinio metodo, kaip jis taikomas ekonomikos ir finansų.
  4. Tobulinti mokinių supratimą apie pasaulinės ekonomikos ir finansų rinkų.
  5. Parengti studentus studijuojant ekonomikos ir finansų ar susijusiose srityse verslo, teisės ir viešosios politikos, ar pradinio lygio pareigas ekonomikos ir finansų privačiame, ar viešajame sektoriuje.
Program taught in:
Anglų

See 5 more programs offered by Saint Peter’s University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration