Bakalauro laipsnį finansų srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Didėjanti investicijų svarba ir didėjantis finansinių paslaugų sudėtingumas lėmė didesnę finansų specialistų paklausą. Tampos universiteto finansų magistrai išmoksta valdyti pinigus tokiose srityse kaip investicijos, įmonių finansai, tarptautinis finansų valdymas, finansų įstaigos ir rinkos.

Finansų studijų programa siūlo mokymą visose verslo srityse per apskaitos, vadybos statistikos, kompiuterinių informacinių sistemų, ekonomikos, rinkodaros ir vadybos kursus. Tai derinama su šiuolaikinėmis vadybos finansų, investicijų, finansų institucijų ir tarptautinių finansų studijomis.

Finansų programos studentai yra pasirengę komercinės bankininkystės, individualių ir institucinių investicijų, finansinių paslaugų, privačios pramonės ir vyriausybės karjeroms. UT finansinė seka taip pat yra geras pasirengimas CFA (Chartered Financial Analyst) arba CFP (Certified Financial Planner) paskyrimui.

Studentai gali dalyvauti „Bailey“ studentų investiciniame fonde. Fondas buvo įsteigtas paaukojus 100 000 USD kapitalo, kurį tvarko studentai, besimokantys taikomųjų investicijų valdymo kursuose (FIN 415). Programa taip pat apima galimybę tapti „Bloomberg“ sertifikuotu.

Be dieninės dienos programos, studentai gali užsidirbti finansų bakalauro laipsnį ne visą darbo dieną naktį, naudodamiesi UT Tęstinių studijų programa.

Nepilnametis finansas gali papildyti bet kurią studijų programą UT. Finansų valdymas yra labai svarbus sėkmei ir ne tik įmonės aplinkoje. Mokslininkams, inžinieriams, pilietiniams lyderiams, ne pelno vadybininkams, mokytojams ir daugeliui kitų reikalingas finansų valdymo supratimas ir įgūdžiai, kad jie galėtų kuo geriau išnaudoti savo išteklius.

Ką mokysi?

UT finansai išmoksta analizuoti ir valdyti finansinius išteklius ir investicijas. Programa siūlo mokymą visose verslo srityse per apskaitos, vadybos statistikos, vadybos informacinių sistemų, ekonomikos, rinkodaros ir vadybos kursus. Tai derinama su šiuolaikinėmis vadybos finansų, investicijų, finansų institucijų, tarptautinių finansų, verslininkystės ir kt. Studijomis.

Tyrimo temos:

 • Apskaitos principų ir metodų taikymas finansinei analizei
 • Finansų rinkų paskirtis ir jų vaidmuo vadovaujant finansų funkcijai
 • Firmų ir vertybinių popierių vertinimas
 • Kaip suformuluoti tinkamas portfelio strategijas individualiems ir instituciniams investuotojams
 • Etinis sprendimų priėmimas finansų srityje
 • Veiksniai, darantys įtaką įmonės kapitalo kainai
 • Kaip įvertinti organizacijos apyvartinio kapitalo politiką

Tarptautinio verslo ir finansų didžiosios įmonės džiaugiasi nuodugniomis finansų studijomis kartu su tarpdisciplinine pasauline perspektyva, įskaitant kalbų mokėjimą, kultūrinį sąmoningumą ir išsilavinimą užsienyje.

Nepilnametis finansas gali papildyti bet kurį studijų kursą. Mokslininkams, pilietiniams lyderiams, ne pelno siekiantiems vadovams, mokytojams ir daugeliui kitų reikia finansų valdymo įgūdžių, kad jie galėtų kuo geriau išnaudoti savo išteklius.

Tarptautiniu mastu pripažinta programa

Sykes verslo kolegija yra akredituota AACSB International (asociacija, skatinanti kolegialaus verslo mokyklų verslo asociaciją) bakalauro ir magistro lygiu, garbė, kurią turi tik šeši procentai verslo mokyklų visame pasaulyje. „Bloomberg Businessweek“ tai yra 85 aukščiausia JAV verslo mokykla, o nuo 2007 m. „The Princeton Review“ paskelbta viena geriausių verslo mokyklų pasaulyje.

Praktinė patirtis

Taikomi projektai įtraukia realų pasaulį į klasę, skatindami studentų sąveiką valdant investicinius portfelius ir priimant įmonių finansinius sprendimus.

„Bailey Studentų investicinis fondas“ yra vienas iš patirtinio švietimo galimybių finansinėje programoje pavyzdžių. Fondą valdo klasių studentai, kurie analizuoja konkrečius vertybinius popierius ir priima visus investavimo sprendimus. Fondo pradžia buvo 100 000 USD maždaug prieš 10 metų ir neseniai buvo įvertinta 180 000 USD.

Stažuotėse ir kituose praktiniuose projektuose pasinaudojama „Tampos“ kaip regioninio verslo ir finansų centro statusu, suteikiant studentams galimybę naudotis tokiomis finansinėmis institucijomis kaip „Citi“, „PwC“, „T. Rowe Price“ ir „Raymond James“ finansinėmis paslaugomis, kurios vykdo reikšmingą vietinę veiklą.

Studentai taip pat bendrauja su verslo bendruomene per klasės konsultavimo projektus, profesionalius kviestinius pranešėjus, išvykas ir tarptautines programas.

Mokymai su technologijomis

Finansų studentai ne tik turi tiesioginę prieigą prie kvalifikuotų dėstytojų, turinčių praktinių žinių, bet ir mokosi naudotis naujausiomis technologijomis - įskaitant SAP komustato duomenų bazę, Oracle „Crystal Ball“ modeliavimo programinę įrangą ir „Bloomberg Professional“ duomenų terminalą. UT aukštųjų technologijų prekybos kambarys studentams siūlo praktinę investicijų valdymo patirtį. Mokymasis naudotis technologijomis suteikia studentams konkurencinį pranašumą prieš kitus pramonės kandidatus.

Ką tu gali padaryti su šiuo majoru?

Finansų industrija siūlo sudėtingas, įvairiapusiškas ir pelningas karjeros galimybes motyvuotiems, darbštiems kandidatams.

Pasikeitimai finansų srityje yra nuolatiniai, todėl reikia tęsti technikos mokslą, vyriausybės reglamentus ir rinkos globalizaciją.

Dėl didėjančios finansų valdymo svarbos ir didėjančio investicijų bei finansinių paslaugų sudėtingumo padidėjo įmonių finansų specialistų poreikis. Finansų studentai yra pasirengę karjerai tokiose srityse kaip komercinė bankininkystė, tarpininkavimas, individualios ir institucinės investicijos, draudimas, finansinė analizė ir planavimas, portfelio valdymas ir dar daugiau.

Pavyzdinius pareigybių pavadinimus sudaro:

 • Finansų vadovas
 • Finansų analitikas
 • Finansų patarėjas
 • Komercinis bankininkas
 • Mažmeninis bankininkas
 • Biudžeto analitikas
 • Finansinių paslaugų partneris

Daugelis finansų absolventų tęsia mokslą per UT magistrantūros programas, uždirbdami finansų magistro laipsnį arba MBA (kuris siūlo finansų koncentraciją), kad galėtų įgyti daugiau žinių tokiose srityse kaip įmonių finansai, investicijų portfelio valdymas, finansų rinkos ir tarptautiniai finansai. . Kiti stoja į visos šalies universitetus, įskaitant Floridos universitetą, Džordžtauno universitetą, Kolorado kasyklų mokyklą, Pietų Naujojo Hampšyro universitetą ir Bruklino koledžą.

TU finansų laipsnis yra geras pasirengimas Chartered Financial Analyst (CFA) egzaminui. CFA paskyrimas yra labiausiai gerbiamas investavimo planas pasaulyje, darbdavių pripažintas kaip galutinis standartas, pagal kurį galima įvertinti investicijų specialistų kompetenciją, sąžiningumą ir atsidavimą. Kai kurie absolventai sėkmingai siekia atestuoto finansinio planuotojo (BŽP) sertifikavimo, pripažinto kompetencijos standarto už kompetentingą ir etišką asmeninį finansinį planavimą.

Priėmimas

Vietinis pirmakursių priėmimas

 • Oficialūs vidurinės ar vidurinės mokyklos nuorašai arba GED rezultatai
 • Negrąžinamas 40 USD paraiškos mokestis
 • SAT ir (arba) ACT balai
 • Užpildyta patarėjo patarimo forma arba mokytojo rekomendacinis laiškas (nebūtina, jei baigėte vidurinę mokyklą daugiau nei prieš dvejus metus)
 • Esė
 • Oficialūs visų įgytų kreditų nuorašai kolegijoje / universitete

Bakalauro tarptautinis priėmimas

Kai studentai priimama iš daugiau nei 100 šalių, UT išdidžiai mano, kad studentai iš viso pasaulio gali tapti pirmakursiais ar priimti į šalį. Reikia įrodyti anglų kalbos žinias. (Ši nuostata netaikoma tarptautiniams studentams iš Karibų Sandraugos šalių, Bermudų salos, Kanados, Jungtinės Karalystės, Airijos Respublikos, Australijos ir Naujosios Zelandijos.)

Studentai turėtų kreiptis per UT internetinę paraišką. Norėdami peržiūrėti studento prašymą, Universitetas privalo gauti:

 • Oficialūs visų vidurinių mokyklų ar kolegijų kursinių darbų nuorašai, kurių pažymiai išversti į anglų kalbą („Oficialus“ reiškia, kad turite paprašyti savo mokyklos atsiųsti nuorašą tiesiogiai UT priėmimo tarnybai. Jei tai neįmanoma, atsiųskite patvirtintą kopiją. kurį jūsų mokykla pateikia kaip „tikrąją originalo kopiją" po jo nukopijavimo. Jūsų mokyklos pareigūnas turėtų pasirašyti dokumentą kaip „tikrąją originalo kopiją").
 • Negrąžinamas 40 USD paraiškos mokestis
 • Esė, parašyta anglų kalba (nebūtina, jei jau baigėte vidurinę mokyklą ir esate baigę keletą kolegijos kreditų)
 • Užpildyta patarėjo patarimo forma (tik pirmakursiams)
 • Anglų kalbos įrodymas (prašome pateikti vieną iš šių dokumentų):
  • TOEFL: minimalus priimtinas balas yra 550 arba 213 (kompiuterinis) arba 79 (internetinis)
  • IELTS: Tarptautinė anglų kalbos tikrinimo sistema - minimalus įvertinimas 6,5
  • Sėkmingai užpildytas ELS kalbų centrų pasiūlytas anglų kalbos pažymėjimas 112, pridedamas administratoriaus rekomendacinis laiškas ir 500 žodžių rašymo anglų kalba pavyzdys
 • Turimų lėšų pirmaisiais studijų metais padengimo įrodymas
 • Esė (tik pirmakursiams)
 • Biografinio paso puslapio kopija (jei yra)
 • Tarptautinė studentų sutikimo forma (jei šiuo metu studijuoja JAV)

Tarptautiniai studentai, atitinkantys priėmimo reikalavimus, tačiau prieš įstodami į dieninio laipsnio studentus, jiems reikia papildomų anglų kalbos mokymų, gali stoti į vieną iš kelių ESL programų.

Tarptautiniai studentai taip pat privalo pateikti įrodymus, kad turi lėšų pirmaisiais studijų metais ir kiekvienais vėlesniais metais. Išskirtinai stojantiems studentams, turintiems puikių akademinių laimėjimų, skiriamos dalinės stipendijos (4 000–7 000 USD per mokslo metus), kurios padengia tik nedidelę visų išlaidų dalį. Studentai mieste gali dirbti iki 20 valandų per savaitę.

Priėmus universitetą ir patenkinamai užpildžius finansinę pažymą, kandidatams iš UT priėmimo biuro bus išsiųsta I-20 forma. Kandidatai privalo užpildyti I-20 formą, priėmimo akto ir finansinės pažymos kopiją artimiausioje JAV ambasadoje ar konsulate. Po interviu ambasada ar konsulatas nuspręs, ar galima išduoti F-1 studento vizą. Norėdami patekti į JAV, studentams reikia šios vizos pase ir I-20 formoje. Studentai negali atvykti į šalį turistine viza ketindami studijuoti JAV

Tarptautinių programų biuro darbuotojai padeda studentams gauti informaciją apie atvykimą, orientavimą ir patarimus akademiniais, socialiniais, kultūriniais ir užimtumo klausimais.

Pastaba: esant ypatingoms aplinkybėms, visų kategorijų gali reikėti papildomų dokumentų.

Priėmimo terminai

Bakalaurams nustatyti šie terminai:

 • Lapkričio 15 d. - I ankstyvojo veiksmo terminas; sprendimas iki gruodžio 15 dienos.
 • Sausio 15 d. - ankstyvojo II veiksmo terminas; sprendimas iki vasario 15 dienos.
 • Kovo 1 d. - eilinio sprendimo priėmimo terminas; sprendimas iki balandžio 1 dienos.
 • Kovo 2 d. - paraiškos, užpildytos po kovo 1 d., Yra vertinamos tęstiniu būdu.

Vidutinės dieninių bakalaurų išlaidos

Studijos (12-18 kreditų valandos per semestrą):

Iš viso:

19 584 USD
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Tampa’s Sykes College of Business is a leading private institution focused on the development of tomorrow’s global leaders. Our commitment to excellence is reflected in our AACSB acc ... Skaityti daugiau

The University of Tampa’s Sykes College of Business is a leading private institution focused on the development of tomorrow’s global leaders. Our commitment to excellence is reflected in our AACSB accreditation — a recognition that places us among the top 5 percent of graduate business schools worldwide. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited