Bakalauro finansų

The Chinese University of Hong Kong, Shenzhen

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro finansų

The Chinese University of Hong Kong, Shenzhen

Tai finansų programos bakalauro suteikiančias studentus su analitinių įgūdžių, praktinės patirties ir pasaulio viziją, siekiant patenkinti bankininkystės ir finansų pramonės iššūkius. Studentai gaus giliai suprasti sudėtingų tarpusavio tarp pasaulio ekonomika, kalbant apie prekių, paslaugų ir lėšų, funkcijų srauto ir eksploatavimo tarp jų globalizuotame kontekste.

Ši programa gali būti pirmasis tokio pobūdžio žemyno ir siūlo tvirtą tarpdisciplininį mokymą ekonomikos ir finansų atsižvelgiant į pasaulinės ekonomikos kontekste. -Ų svarbius pasaulinius finansinius centrus, nuolatinius pokyčius Shenzhen ir Honkongo užtikrins ši programa pritraukia studentų iš Honkongo, Kinijos ir likusio pasaulio.

Per bakalauro studijų finansavimą, studentai įgyja šiuolaikinius analitinius, empiriniai ir kiekybinius įgūdžius, tuo pačiu didinant savo komunikacinius įgūdžius. Tai suteikia studentams galimybes, kad jie galėtų efektyviai suprasti ir analizuoti ekonomines problemas ir klausimus šiandien.

Finansų programa Honkonge suteikia griežtą mokymo ir suteikiančias studentus su žinių ir įgūdžių suprasti ekonomines problemas ir analizuoti politikos klausimus iš vietinių ir globalių perspektyvų.

Ši programa suteikia du srautus studentams:

 • Taikomoji ekonomika Stream "
 • Ekonomikos mokslas Stream "

Be to, finansų mokymo pagerina mokinių komunikacinius gabumus, komandinio darbo, ir tarpasmeninio bendravimo įgūdžių, siekiant parengti juos tinkamai platų būsimų karjeros.

Reklaminiai įdomios CUHK Shenzhen


Stipendijų ir kitos finansines galimybes

Įėjimo Stipendijos 4 metus Visi tarptautiniai pareiškėjai bus automatiškai laikomas vienas iš priėmimo stipendijų kartu su Priėmimo sprendimai.

 • 100% Mokestis už mokslą stipendija
 • 50% Mokestis už mokslą stipendija
 • 25% Mokestis už mokslą stipendija

Bus svarstoma remiantis pareiškėjų anglų kalbos lygį, aukštosios mokyklos akademinės veiklos ir interviu. Kandidatai gali būti paprašyta pateikti papildomus patvirtinamuosius medžiagas. Stipendija bus teikiama 4 metus, tiek laiko, kiek įrašas stipendijų savininkai gali išlaikyti savo VPS virš 3,0. Akademinės veiklos stipendijų Siekiant paskatinti geriau akademinės veiklos vykdymą, universitetas suteikia didelės vertės mokslo rezultatus stipendijas.

 • 1 pakopa 80.000 RMB per metus
 • 2 pakopa 40.000 RMB per metus
 • 3 pakopa 20.000 RMB per metus

Šendženas Universiāde Tarptautinė Stipendijos

Shenzhen Universiāde Tarptautinė stipendijų fondas buvo įsteigtas Shenzhen siekiant skatinti Universiāde dvasias, ir skatinti kultūros ir švietimo mainus tarptautiniu jaunimo tikslu.

Fondas siekia finansuoti tarptautinių studentų gauna dieninio akademinį išsilavinimą bakalauro arba virš Shenzhen. Stipendija svyruoja nuo 20.000 RMB 40,000 RMB. Taikymas stipendija yra paskelbta apie balandžio kiekvienais metais.

Anglų kalbos "Mentor stipendiją
CUHK Šendženas siūlo anglų kalbos mokymo galimybę Campus tarptautinių studentų iš angliškai kalbančių šalių. Ji siūlo jiems nemokamą mokslą ir nemokamą nakvynę studentams "4 metų studijas, kaip ilgai, kaip jie tarnauja kaip anglų kalbos Mentor ne centras Savęs prieigos kalbų mokymosi kelias valandas per savaitę. Tik 10 vietų laisvų.

 • Visas Mokestis už mokslą stipendiją (8 valandos per savaitę) + Apgyvendinimas mokestis
 • 50% Mokestis už mokslą stipendiją (4 valandos per savaitę) + Apgyvendinimas mokestis

Darbo STUDIJŲ PROGRAMA Studentų padėjėjai yra labai reikalavo administracijos padalinių ir įstaigų. Studentų padėjėjų darbas yra mokamas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Kinija - Shenzhen, Guangdong
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Kinija - Shenzhen, Guangdong
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla