Bakalauro fizikos

Greenville University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro fizikos

Greenville University

Fizika bando plėtoti bendrą supratimą apie visų materijos ir energijos formų. Šiandienos visuomenė turi apmokyti fizikos asmenis, siekiant išlaikyti aukštą technologinį lygį mūsų visuomenėje. Fizika naudoja matematinius metodus aprašyti procesus ir plėtoja naujas idėjas, kad būtų suteikta inžinieriams įgyvendinti. Fizikos katedra siekia suteikti studentams iš pagrindinių fizikinių principų supratimą ir parodyti, kaip šie principai yra pritaikyti prie daugelio tipų įsidarbinimo galimybes mūsų visuomenėje.

Greenville kolegija

Tiems kryptys fizikos, departamentas yra pasirengęs susitikti su trijų grupių poreikius: studentams, kurie planuoja mokyti vidurinės mokyklos fizikos studentai, kurie planuoja eiti į aukštosios mokyklos fizikos ir studentai, planuojantys vykti dirbti į vyriausybę ar pramoninės laboratorija po baigimo. Studentai gali pasirinkti baigti arba bakalauro laipsnį arba bakalauro laipsnį. Studentai, atitinkantys už bakalauro laipsnį, turi atitikti užsienio kalba reikalavimus, kaip nurodyta bendrojo lavinimo gaires. Studentai, atitinkantys BS laipsnį turi baigti 4 - 8 kredito valandos Praktika sutelkta mokslinių tyrimų patirtį.

Būsimasis vidurinės mokyklos mokytojas turėtų planuoti baigti dešimt kursai major prieš dėstymo patirtį semestrą. Papildoma kursinių apima vieną semestrą PHY 402 vyresnysis fizikos laboratorijos ir PHY 350 mokslo mokymo programos projektų.

Studentai planuoja įvesti aukštosios mokyklos fizikos turėtų tą patį mokymo numatomi vidurinės mokyklos mokytoja per jaunesniojo metus. Per savo vyresnysis metus, studentai verstis nepriklausomo tyrimo su savo profesorių rekomendacijas. Dalis šio nepriklausomo tyrimo turėtų apimti laboratorinį tyrimą mokslinių tyrimų pobūdžio. Šiuo metu departamentas siūlo mokslinių tyrimų patirtį atominės ir branduolinės fizikos. Studentai gali užsiimti on-campus darbą su fakulteto naudojant departamento jonų greitintuvo ir kitų pagrindinių įrangą. Studentai taip pat gali įsitraukti į mokslinių tyrimų Greenville Kolegija daro bendradarbiaujant su Gammasphere grupe Argonne National Lab. Kitas variantas yra dalyvauti NSF finansuoja REU programa, kuri suteikia vasaros tyrimų patirtimi ir studentams įvairiose vietose off-kampusie. Studentai, kurie pasirenka žinutę REU jų PRACTICA kredito turėtų dalyvauti šioje programoje vasarą iki jų vyresniajai metus.

Studentai domisi dirba vyriausybė arba pramonėje, laboratorijose, turi užpildyti pagrindinę mokymo programą. Per vyresnysis metus programa bus nepriklausoma pobūdžio. Ji skirsis nuo aukštosios mokyklos jungiasi studentų parengimą, kad jų savarankiškam darbui bus mažiau teorinė ir apima parduotuvė ir laboratoriniai metodai, taip pat specialias laboratorinius projektus.

Greenville College siūlo inžinieriaus 3/2 programą per bendradarbiavimo sutartį su dviem geriausios inžinerijos mokyklose; Ilinojaus ir Vašingtono universiteto Sent Luise universitetas. Tai penkių metų programos rezultatus į menų Greenville bakalauro ir bakalauro, inžinerijos bendradarbiaujančio mokykloje. Sėkmingas GREENVILLE inžinerijos programa, su tinkama VPS, garantuoja priėmimą į aukščiausios kokybės inžinerijos mokyklose likusias dvejus metus. Patikrinkite indeksą pagal inžinerijos 3/2 Ugdymo turinio informacija.

Absolventai fizikos programos nuėjo į vieną iš trijų karjeros, kaip nurodyta aukščiau. Apie trečdalis nuėjo į aukštųjų mokyklų ir kolegijų mokymo ir trečdalis ėmėsi pozicijas vyriausybės arba pramonėje, laboratorijose. Per pusė absolventų ėmėsi studijų darbą fizikos ir viena šeštoji baigę daktaro programas. Fizikos didžiųjų tyrimas per metus 1974-2004 rodo 81 absolventus, kurie visi įvestus aukštosios mokyklos arba įsidarbino į savo pasirinktoje srityje.

Visi trys įvadiniai kursai skaičiavimas pagrįstas. Studentai gali registruotis į PHY 120 ir MTH 115 skaičiavimas I kartu. Sąvokos, susijusios skaičiavimas yra sukurta anksti PHY 120 vadovėlio ir žinoma, kad studentai gali tvarkyti temas, kurios yra aptarti. Tie studentai, aukštųjų mokyklų fizikos kaip fonas pradėti fizikos seka su PHY 120. Fizika didžiųjų, pre-inžinieriai, ir būsimiems vidurinių mokyklų mokytojai turėtų užbaigti visą trijų patiekalų fizikos seka.

fizika majoras

Fizikos pagrindiniai reikalavimai apima 33-37 kreditų fizikos ir 26 kreditų chemijos, IT Technologijos, ir matematiką. Fizikos pagrindinė gali sukelti bet kuria meno bakalauro arba bakalauro laipsnį.

Fizika majoras apžvalga

Fizika kaip disciplinos yra pagrindinis visų gamtos mokslų. Jo prašymai yra akivaizdi visose technologinės pažangos mūsų šių dienų visuomenėje. Studentai rasite mūsų fizikos svarbų puikų pasirengimą aukštosios mokyklos ar sertifikuoti mokymo vidurinėje mokykloje ir vidurinių mokyklų moksleiviams.

Fizika yra gamtos mokslas, kuria siekiama tiksliai paaiškinti materijos ir energijos labai pagrindine lygiu. Matematika yra pagrindinė kalba naudojama srityje bendrauti sąvokas, kad kokybiškai ir kiekybiškai apibūdina gamtos reiškinius, kurie nėra atsakinga tik už fizinį, bet ir cheminius ir biologinius procesus.

Fizika yra griežtai eksperimentinis mokslas, o tai reiškia, kad idėjos ateina tik iš eksperimentų ir stebėjimo. Fizika Specialybių at GC pagerbs fizikos ribas, tačiau taip pat bus skatinami dėti ne ir vertiname ir pripažinti Dievo rankų darbas.

Įėjimas Reikalavimai

Greenville kolegija pripažįsta studentų, kurie trokšta pasiekti liberalią meninio ugdymo evangelikų krikščionių kontekste. Šios bendruomenės nariai yra arba įsipareigojusi Kristaus ar yra simpatiškas į krikščioniškos perspektyvos.

Pareiškėjai yra vertinami atsižvelgiant į jų akademiniai rezultatai, bandymų rezultatais, literatūros, interviu ir dalyvavimas užklasinėje veikloje. Norėdami būti svarstomiems dėl priėmimo, studentai turi pateikti:

 • Baigtas prašymas dėl priėmimo, įskaitant visą atsakymų prie prašymo esė
 • Vidurinis nuorašai
 • Kolegijos nuorašai (jei studentas dalyvavo jokių kolegijas anksčiau)
 • Veiksmas ar SAT balai (reikalingas tik patekti pirmakursių ir perdavimo studentams mažiau nei 30 kolegijų kreditai)
 • Nuorodos (tik jei reikalauja Priėmimo komitetas)

Priėmimo Biuro Apžvalgos kiekvieną failą atskirai, todėl visi studentai, kurie nori studijuoti Greenville kolegijos turėtų baigti paraiškų teikimo procesą. Tačiau Greenville kolegija fakultetas jau nustatytų gairių, kuriuo Priėmimo sprendimai paprastai yra pagaminti, kurie yra:

Pirmakursių:

 • Baigtas aukštasis preperatory mokymo vidurinėje mokykloje
 • Reitingą viršų 50% vidurinės mokyklos klasę
 • AKTAS sudėtinis 18 arba Šeštadienis (matematikos + Kritinis skaitymas) 860
 • Vidurinė mokykla VPS bent 2.25 / 4.0

Pervedimai:

 • Užbaigtos bent 12 perleidžiami kolegijų kreditai
 • Kolegijos VPS bent 2.25 / 4.0

Pastaba: Jei studentas baigė mažiau nei 30 kolegijų kreditus, tada aukštųjų mokyklų įrašų ir testo rezultatai taip pat naudojami siekiant nustatyti įvežimo.

Pastaba: Jei studentas yra ne gimtoji anglų kalba, tada kolegija svarstys vietoj veiksmas ar sėdėdavo pirmakursis TOEFEL ir gali reikalauti, kad dėl lėšų pervedimo studentas TOEFEL.

Tiksli Žinoma paskirstymas nėra reikalingas, tačiau kolegija rekomenduoja bent vienuolika minimaliam šešiolika vienetų gautų būti kolegijoje parengiamieji dalykų. Jis yra labai rekomenduojama, kad atvykstantys studentai turi:

 • ketverių metų anglų kalbos vidurinėje mokykloje
 • kiekvienas metais algebros ir geometrijos
 • dvejus metus užsienio kalba
 • bent vienas iš metų laboratorinio mokslo
 • vienerių metų Amerikos istorijoje.

Tačiau kiekvienas kandidatas bus vertinami remiantis atskirų pateiktų Kolegijai dėl paramos taikymo įgaliojimai pagrindu.

 • Speciali pastaba: Studentas, siekiančių išsilavinimą su Greenville koledžo, kuris pateikia sudėtinį rezultatą 22 d ACT (sudėtinis rezultatas turi būti pateikta raštu dalį bandymą) galės naudoti savo Composite ACT vietoj TAP / Ilinojus pagrindinių įgūdžių testą. Atkreipkite dėmesį, kad ACT sudėtinis rezultatas turi būti pateiktas priėmimo proceso Greenville koledžo metu.

Greenville kolegija pripažįsta studentų etapais pagrindu, todėl nėra konkreti taikomoji terminas. Studentai gauna pranešimą apie priėmimą per dvi savaites po jų priėmimo failas yra pilnas. Priėmimo komitetas pasilieka teisę prašyti asmens, on-campus interviu su pareiškėju, prieš priimant galutinį sprendimą Priėmimo.

Greenville Kolegija turi teisę atsisakyti įvežimo arba readmisijos už bet kokią savo nuožiūra studentas. Kolegija neturi diskriminuoti savo švietimo programas ar veiklą nuo negalios, rasės, religijos, odos spalvos, lyties ar tautybės pagrindu, kuris yra visiškai laikantis VI Pilietinių teisių akto 1964 iš Ilinojaus valstijos įstatymų antraštinę ,

Karjeros galimybės

 • Absolventas / doktorantūros Darbas
 • Tyrimas
 • Architektas
 • Klinikinis mokslininkas
 • inžinerija
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Price
Kaina
34,300 USD
Bakalauro Išlaidos 2016-17.
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Greenville, Illinois
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Greenville, Illinois
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla