Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į McMurry fizikos katedros!

Mes, Drs. Jaučiai Keithas ir Renfro, tikime, kad fizika yra verta patirti pastangų. Norime padėti jums patirti atradimo, siekiant padėti jums pabandyti patenkinti savo smalsumą ir pasidalinti entuziazmo, kuris neišvengiamai atsiradusią dėl išvados, kad smalsumas auga už klausimus maniau tu prašė.

McMurry Fizika majoras

Kaip jums suplanuoti savo bakalauro karjerą, jūs norite turėti tam tikrą, kur jūs einate idėja. Šio tinklalapio tikslas yra apibrėžti kursus, kurie jums reikės į tam kad tenkina sąlyga kursai kiekvienai. Atminkite, kad išvardinti kursai nėra siūlomi kiekvieną semestrą, nei kiekvienais metais.

Kaip aptarta ant fizikos Gyvenimo puslapyje, Fizikos tyrimas reikalauja stiprios matematikos fone. Kompiuteriai taip pat yra labai svarbi fizikos ir fizikos didžiųjų patariama imtis kursus kompiuterių programavimo kalbų, ypač Fortran ir / arba C. laipsnio reikalavimus Fizikos pagrindinis ir fizikos nepilnametis, prašome kreiptis į McMurry universiteto katalogas.

Bendrojo lavinimo Reikalavimai

McMury yra laisvųjų menų institucija. Tai reiškia, kad mes tikime, kad kiekvienas turėtų žinoti kažką apie skirtingų įvairiose srityse. Visi, kas lanko McMurry turi užpildyti tam tikrus kursus, kad gauti savo laipsnį. Be to, kiekvienos studijų laipsnį, jų yra kai kurie bendri Švietimas reikalavimai. Mes rekomenduojame, kad jūs naudojate aukščiau pateiktą informaciją suplanuoti savo ketverių metų pagrindinius kursus, užpildyti savo tvarkaraštį bendrojo lavinimo reikalavimus poilsio, ir tada nuspręsti, jei jūs turite kambarį, kad pridėtumėte į kitas svarbus ar nepilnametis.

Programa mokoma:
Anglų
McMurry University

Peržiūrėti 4 daugiau kursų McMurry University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date