Fizikos ir astronomijos departamento Geneseo suteikia galimybę mokytis ir vystytis tokioje aplinkoje, skirtoje kompetencijos. Profesionalūs ir asmeniniai santykiai tarp dėstytojų ir studentų, tiek ir iš klasėje ir laboratorijoje auginamos taikant bendrą departamentų valdymą, departamentų koliokviumų pristatymai, kelionių į profesinius susitikimus ir neformaliuose socialiniuose renginiuose.

Departamentas siūlo ketverių metų fizikos ir taikomosios fizikos programas, o (penkerių metų) 3-2 fizikos ir inžinerijos programą siūlo dešimt skirtingų kolegijų. Baigęs visus bakalauro fizikos didžiųjų gauna arba BA arba BS laipsnį fizikos. Fizikos programa apima bent 12 kursus fizikos ir keturis kursus matematikos, du kitoje laboratorijoje mokslo ir vienas kompiuterių mokslo.

Programos parinktys

Fizikos bakalauro laipsnio turinys ir reikalavimai leidžia rengti bakalauro studijų programos kelias galimybes: pasirengti magistro studijoms fizikoje ar kitose susijusiose srityse, tokiose kaip inžinerija, antrinės fizikos mokymo sertifikavimas, pasiruošimas nedelsiant komerciniam ar pramoniniam užimtumui, kooperatinė inžinerija programos ir tarpdisciplininės didžiosios bendrovės geofizikos ir biofizikos srityse.

Fizikos bakalauro laipsnis yra nukreiptas labiau į studentą, kuris tikisi išeiti į darbo rinką iš karto po baigimo. Šioje programoje, studentai būtų nedidelis arba kompiuterių mokslas, matematika ar kitos mokslo srities ir imtis daugiau taikomosios fizikos kursus, nei yra reikalinga bakalauro laipsnį.

Karjeros galimybės

Geneseo fizikos programa rengia jums platų karjeros galimybes. Du trečdaliai mūsų absolventų tęsti studijas absolventas mokyklos fizikos, inžinerijos, medžiagų mokslo, kompiuterių mokslo, okeanografijos, ir medicinos srityse. Naujausi absolventai dirba techninėse kompanijose, tokiose kaip "Kodak", "Xerox", "General Motors" ir "General Electric", dirbančios kaip projektavimo inžinieriai, gamybos vadovai ir sistemų analitikai. Kiti absolventai yra sertifikuota kaip fizikos vidurinės mokyklos mokytojų ir dirba aukštųjų mokyklų visoje Niujorko valstijoje.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų The State University of New York at Geneseo »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
4 metų
Dieninės
Price
32,540 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date