Bakalauro fizikos

The State University of New York at Geneseo

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro fizikos

The State University of New York at Geneseo

Fizikos ir astronomijos departamento Geneseo suteikia galimybę mokytis ir vystytis tokioje aplinkoje, skirtoje kompetencijos. Profesionalūs ir asmeniniai santykiai tarp dėstytojų ir studentų, tiek ir iš klasėje ir laboratorijoje auginamos taikant bendrą departamentų valdymą, departamentų koliokviumų pristatymai, kelionių į profesinius susitikimus ir neformaliuose socialiniuose renginiuose.

Departamentas siūlo ketverių metų fizikos ir taikomosios fizikos programas, o (penkerių metų) 3-2 fizikos ir inžinerijos programą siūlo dešimt skirtingų kolegijų. Baigęs visus bakalauro fizikos didžiųjų gauna arba BA arba BS laipsnį fizikos. Fizikos programa apima bent 12 kursus fizikos ir keturis kursus matematikos, du kitoje laboratorijoje mokslo ir vienas kompiuterių mokslo.

Programos parinktys

Fizikos bakalauro laipsnio turinys ir reikalavimai leidžia rengti bakalauro studijų programos kelias galimybes: pasirengti magistro studijoms fizikoje ar kitose susijusiose srityse, tokiose kaip inžinerija, antrinės fizikos mokymo sertifikavimas, pasiruošimas nedelsiant komerciniam ar pramoniniam užimtumui, kooperatinė inžinerija programos ir tarpdisciplininės didžiosios bendrovės geofizikos ir biofizikos srityse.

Fizikos bakalauro laipsnis yra nukreiptas labiau į studentą, kuris tikisi išeiti į darbo rinką iš karto po baigimo. Šioje programoje, studentai būtų nedidelis arba kompiuterių mokslas, matematika ar kitos mokslo srities ir imtis daugiau taikomosios fizikos kursus, nei yra reikalinga bakalauro laipsnį.

Karjeros galimybės

Geneseo fizikos programa rengia jums platų karjeros galimybes. Du trečdaliai mūsų absolventų tęsti studijas absolventas mokyklos fizikos, inžinerijos, medžiagų mokslo, kompiuterių mokslo, okeanografijos, ir medicinos srityse. Naujausi absolventai dirba techninėse kompanijose, tokiose kaip "Kodak", "Xerox", "General Motors" ir "General Electric", dirbančios kaip projektavimo inžinieriai, gamybos vadovai ir sistemų analitikai. Kiti absolventai yra sertifikuota kaip fizikos vidurinės mokyklos mokytojų ir dirba aukštųjų mokyklų visoje Niujorko valstijoje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta December 6, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Price
Kaina
32,540 USD
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Geneseo, New York
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Jungtinės Amerikos Valstijos - Geneseo, New York
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla