Bakalauro fizikos

Bilkent University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro fizikos

Bilkent University

Fizikos katedros mokymo programa suteikia išsamią fone fizikos pagrindai ir taip pat yra pažangių pasirenkamuosius kursus, siekiant sudaryti sąlygas studentams atlikti pažangias ir originalus tyrimus šiuolaikinės fizikos ir jos aukštųjų technologijų taikomųjų programų tikslais. Tyrimai atliekami tokiose srityse kaip optoelektronikos, nanomokslo, medžiagų mokslo, puslaidininkiniams įtaisams, ultrasparčiosios optika ir statistinės mechanikos ir yra neatskiriama studentų išsilavinimą. Veiklos sritys fakulteto mokslinių tyrimų ir leidybos apima elektronų tunelinio ir atominės jėgos mikroskopijos ir Kvantinė laidumu ir elektronų mažos dimensionalities. Tyrimai vyksta švari laboratorijos aplinkoje, o pagrindinis dėmesys skiriamas tokiomis temomis dabartinės intereso, mikroelektronikos ir optoelektronikos prietaisų, fotoninių kristalų, ir paviršiaus fizikos atomų rezoliucijos fizikos.

Kodėl reiktų studijuoti ne Bilkent University


Bilkento universitetas buvo įkurta siekiant teikti aplinką mokymuisi ir intelektinio augimo, apimančio mokslai, technologijos, humanitarinių ir menų.


Bilkento siūlo stimuliuojančią mokymosi aplinką ir spalvinga socialinę atmosferą. Jo platus Campus suteikia patogų pagrindą studijų ir užklasinė dalyvavimo, o turinčio yra artimas klestinčią metropolis privalumų. Studentai gali važinėti į kampusie per nemokamomis pervežimo sistemą.


Bilkento universitetas užima 32. steigiamajame Times Higher Education 100 pagal 50 sąrašą geriausių pasaulio jaunų universitetų. Pasak ISI citavimo indeksai, Bilkento toliau pirmauja Turkija skaičius paskelbtus dokumentus per fakulteto narys ir užima aukštą tarptautiniu mastu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Turkija - Ankara, Ankara
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Turkija - Ankara, Ankara
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla