Oficialus aprašymas

Plačiai taikyti naujus metodus ir platinti dabar teikia didelių naujų galimybių šiandienos produkto dizainerių.

Prekės dizainas yra apie nuolat nagrinėja ryšį tarp vartotojo ir produkto santykius. Yra visų produktų rūšių, ir jie yra visur; nuo grynai funkcinis tiems, kurie padaryti pareiškimą ar papasakoti istoriją. Plačiai taikyti naujus metodus ir platinti dabar teikia didelių naujų galimybių šiandienos produkto dizainerių.

Product Design yra apie nuolat tiria ryšį tarp produktų ir jų naudotojų santykius. Yra visų produktų rūšių, ir jie yra visur, nuo grynai funkcinis tiems, kurie padaryti pareiškimą. Pagal savo esme, produkto dizainas yra visa informacija apie apklausą ir iš naujo tai, kas jau egzistuoja. Tai kodėl produkto dizaineriai kurti prasmę ir galvoti apie išvaizdą.

Besivystančios technologijos jau sukėlė pagrindines diskusijas dėl nusistovėjusių idėjų ateityje dėl gaminių projektavimo, gaminių naudojimą ir produktų ekonomiką. Plačiai taikyti naujus metodus ir platinti dabar teikia didelių naujų galimybių šiandienos produkto dizainerių.

Svarbus aspektas studijų programos yra atradimas ir vystymas - pažodžiui "gauti savo rankas purvinas" - nuo (naujų) medžiagų ir gamybos procesų. Jūs netgi galite žengti dar vieną žingsnį: iki nebijoti išardyti tai, kas jau egzistuoja, tiek fizinė ir konceptualiu požiūriu, taip pat atsižvelgiant į gamybos ir platinimo. Tokiu būdu, jums bus kurti naujas idėjas ir naujus būdus, naudojant produktus; Jūs ištirti nuodugniai praktines pasekmes projektavimas.

Pavyzdžiai šių pasekmių yra matmenys, pavyzdžiui, aplinkos ir socialinį tvarumą. Kaip produkto dizaineris, jūs taip ne tik dirbant su esamomis priemonėmis; Jūs taip pat gali prisitaikyti šias priemones, ar net kurti savo. Tai peržengia paties produkto: produkto dizainas yra ne tik materialius objektus, bet taip pat gali sukelti procesą ar paslaugą.

Apibendrinant: prekė dizaineriai eksperimentiniai, mokslinių tyrimų bazių, bendradarbiavimo bei verslo profesionalai, kurie sugeba įsivaizduoti, kaip produktai gali pakeisti mūsų ateitį.

img

Karjeros galimybės

  • Prekės dizaineris įvairių pramonės šakų
  • koncepcija kūrėjas
  • ir dar..

kurti pionierių

Mūsų sėkmingai Product Design absolventai apima: Suzanne van Beest (nominuotas Electrolux Design Lab konkurse ir išvardyti HOT100) ir Izaokas Monte (laureatas Drempel Award 2013 "ir Henri Winkelman Award 2013; šiuo metu jis yra vadovas gaminio projektavimo departamentas prie dizaino akademija Kolombe / Šri Lanka).

Portfelio kontrolinis sąrašas

Ar jums ...

  • talentingas vizualiųjų menų?
  • nepriklausomas ir atsakingas?
  • skirta ir motyvuoja?
  • verslumo?

Tada aplankyti vieną iš mūsų atvirų durų dienose arba atidaryti vakarą - ir pareikšti savo portfelį! - Ir kreiptis dėl priėmimo.

10-15 darbų atranka, kuri prieš buvo pagal kūrybinio proceso

Pavyzdžiui: projektuoja, objektai, fotografijos, filmai, žaidimai, animacija, mados (priedas), baldai, modeliai, brėžiniai, plakatai, akcijos, paveikslai, tinkamos naudoti daiktai ir skulptūros. Galite skelbti ir pateikti visa tai tvarkingas tradicinis portfelio aplanko, bet jūs taip pat galite naudoti skirtingus metodus: 3D darbas gali būti pareikštas (kartono) box, skaitmeninis darbai gali būti pateikiami ant nešiojamojo ar tabletę.

Atkreipkite dėmesį: Be šių darbų, prašome mums parodyti kai kurių kitų dalykų, kuriuos kūrė. Padaryti atidžiai rinktis tarp šių dviejų. Tokiu būdu, mes galime įvertinti, kiek jūs turite jūsų pačių savybių ir savo darbą pažvelgti.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 10 daugiau kursų Willem de Kooning Academy »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date