Bakalauro gamybos inžinerijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Efektyvumas yra šūkis. Idealizuoti ir optimizuoti gamybos sistemas, dėl kurių žmones ir tvarkyti išteklius, procesus, finansų, medžiagas, įrangą ir informaciją, didinti verslo produktyvumą yra darbas gamybos inžinierius.

  • 05 metų trukmės
  • Diena ir naktis

DARBO RINKA

Galimybės gamybos inžinierius yra neribotos, nes jų žinios yra taikomi įvairiuose pramonės sektoriuose, prekybos ir paslaugų. Brazilijos ekonomika ir jos pasauliniame kontekste modernumas, didelių tarptautinių įmonių ir nuolatinis technologinių atnaujinimo atvykimas yra veiksniai, kad šiluma į rinką ir patvirtina, kad technine ir strategine žvilgsnis gamybos inžinierius poreikį. Įvairių specialistų mokymą ir kuriant holistinį požiūrį užtikrina platų veiklos sritį, kad šios profesinės, žemės ūkio verslo plieno.

Nors studijuoja St Louis, nes pirmą pusmetį tai galima kaupti patirtį per mokamų stažuočių stipendijas tarp 400 R $ ir R $ 724, tarpininkaujant institucijos ir valstybės įmonių per scenos centre. Baigęs Baigiu prasidedančios atlyginimai pranokti R $ 2000. Per karjerą vidutinis atlyginimas viršija R $ 11.000. Studijavimas St Louis yra būti priekyje savo laiką ir siekti iš daugelio pasiekimų ateityje.

ATLYGINIMAS vidutinis mėnesinis ASORTIMENTAS

Pradinis R $ 2000,00 Pilnas R $ 11,000.00

EKSPERTIZĖ

Supratimas sistemos ir įrengimai, vertinti darbo santykius ir žmogiškuosius išteklius, padidinti pardavimus ir produktyvumą, užtikrinant kokybę ir efektyvumą, tai yra gamybos inžinierius kasdien.

Profesinis mokymas FSLF leidžia keliose srityse rezultatus, iš organizacinės plėtros, analizuoti ir apibrėžti bendrovės struktūrą prie verslo ekonomikos, valdyti finansinę gyvenimą. Koordinuoti procesų automatizavimas, planavimo ir gamybos kontrolė; plėtoti kokybės valdymo sistemas, numatyti problemas ir siūlyti sprendimus, naudojant įrankius ir IT keletas veiksmų galimybes. Jūs taip pat galite sekti akademinę karjerą. Ar kada galvojote apie tai buvo mokslininkas ar mokytojas? Teritorija yra labai plati ir choice is yours!

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Developing the society through quality services related to education and culture.

Developing the society through quality services related to education and culture. Skaityti mažiau