Bakalauro grafinio dizaino

Lane Community College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro grafinio dizaino

Lane Community College

juosta

Jei jums patinka dirbti su kompiuteriais išspręsti vizualinius ir erdvinius problemas ir sukurti įdomių dizaino paskelbimo spaudoje arba žiniatinklyje, grafinis dizainas karjera gali būti tavo. Kai baigsite mūsų dvejų metų programa turėsite pamatinių įgūdžių prisijungti prie kitų mūsų absolventai yra įdomių srityse kaip reklama, grafinis dizainas, leidiniai, komercinio spausdinimo ir interneto. Jūs išmoksite naują technologiją, stiprus bendravimo ir organizacinius įgūdžius ir baigia savo dizaino studiją su kooperatyvas švietimo stažuočių, teikiančių mokymo srityje ir dažnai veda prie naujų ir pasitenkinimą darbo galimybes.

Ar jums praleisti valandas priešais kompiuterį ir negali laukti, kad gauti savo rankas ant naujausia projektavimo programinės įrangos ... Kodėl gi ne paversti savo hobį į karjerą? Lane Grafinis dizainas programa bus išmokyti jus įgūdžius kurti savo likimą.

juosta

Apie Grafinis dizainas programa

Grafinis dizainas dažnai reiškia ir procesą (projektavimo), pagal kurį yra sukurtas ryšių ir produktų (dizainas), kurie generuoja.

Grafinis dizainas gali kreiptis į meninių ir profesinių disciplinų, kurių pagrindinis vaizdinės komunikacijos ir pateikimo numerį. Įvairūs metodai yra naudojami sukurti ir sujungti simboliai, nuotraukų ir / ar žodžių sukurti vizualinį atstovavimą idėjų ir pranešimus. Bendrojo naudojimo grafinio dizaino apima žurnalų, reklama, produkto pakuotė ir web dizainas.

Su Lane Grafinis dizainas programą, jums tvirtą pagrindą grafinio dizaino pagrindus ir spausdinimo darbą, bet taip pat kurti projektus daugelyje sričių, pavyzdžiui, interaktyvios žiniasklaidos dizainas, web dizainas, judesio grafika, ir dar daugiau įvairovės.

Studentai mokomi pažengusiems kompiuterių ir programinės įrangos profesionalių instruktorių, turinčių patirties keliais meno ir dizaino srityse. Klasės dėmesio hands-on mokymo užtikrinti studentai turi galimybę įgyti supratimą ir pasitikėjimą savo srityje.

Be to, mes siūlome Jums itin vertingą darbo patirtį galimybę per mūsų kooperatyvas mokymo programos (stažuotes), kur Jūs galėsite įsigyti profesionalių ir techninių įgūdžių, reikalingų, kad būtų konkurencinga grafinio dizaino srityje. Iki to laiko, pereisite jums sukūrė bendrą ir nuoseklią portfelį, kuris bus parodyti visi darbdaviai savo talentus grafinis dizainas.

Grafinis dizainas programa ne Lane bus paversti savo dizaino talentą įgūdžių darbdaviai nori!

juosta

Priėmimas į Grafinis dizainas programa

Lane Grafinis dizainas programa yra dvejų metų profesin / techninis programa, todėl tiek į taikomosios mokslo laipsnį bendradarbis ar baigimo sertifikatas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Price
Kaina
3,095 USD
Iš viso Minimali kaina už termino
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Eugene, Oregon
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Eugene, Oregon
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla