Read the Official Description

Groupe ESRK Troyes dizaino mokykla moko studentus dizaino karjerą.

Bakalauro programa siūlo keletą stažuočių ir pedagoginius projektus su įmonių, bendrų dizaino karjerą per trijų variantų: Bendravimas dizainas, produkto dizainas, arba Erdvė dizainas.

Prieinama po aukštosios mokyklos diplomą, Dizaino Mokykla suteikia trejų metų mokymą kūrybinių ir dizaino karjerą. Mokymas remiasi paprastų, kietų principų kūrybos atvirumo ir techninių priemonių, susijusių su verslo pasaulio meistriškumo. Mokymas remiasi esminių pagrindai ir naujų medžiagų, konstrukcijos įsigijimo siekiant plėtoti mokinių kūrybiškumą ir savo realų taikymą.

Ši bakalauro reikalauja pakankamai išmanys prancūzų ir anglų.

3 YEARS plėtoti savo kūrybinį potencialą

1 metai

Metai 1 skirtas pažadinti smalsumą ir plėtoti vaizduotę; Studentai sudaryti jų pirmaisiais metais su 1-mėnesių stažuotės.

Kursai pavyzdžiai: Dizainas Kultūra, pagrindai Įrankiai dizainas, ekonomikos Kultūra, Individualios ir komandinės projektai, meno istorija ir architektūros, istorijos, Taikomosios dailės semiologijos, Išraiškingas dizainas, Piešimo gyvi modeliai, Projektavimas erdvę, kaligrafija, Spausdinimas, teorija spalva, puslapio maketą, Vizualinis identitetas, tomas, Bendroji Ekonomika, Verslo ekonomika, pagrindai marketingo, rinkodaros dizainas, IT Aplinkos, tekstų apdorojimo programa, Photoshop, Illustrator © ©, Acrobat ©, dizainas © ...

2 metai

2 metai remiasi įgyti gilesnį profesines žinias projektuojant ir parenkant pagrindinė tarp: Komunikacijos dizainas, produkto dizainas ir erdvės kūrimo. Studentai turi teisę patirti profesinę stažuotę Prancūzijoje, ar užsienyje (mažiausiai 5 mėnesius - tarp metų 2 pabaigos ir metų pradžioje 3).

3 Metai

Pernai bakalauro siekiama stiprinti gebėjimus ir rengia studentus arba profesinio gyvenimo ar tęsti bent magistro lygio Global Design.

Pastaba: Studentai kreipiasi tiesiogiai į metus 3 turi konkrečią programą.

Program taught in:
Anglų
Prancūzų kalba

See 2 more programs offered by Groupe ESC Troyes in Champagne »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Price
7,200 EUR
per metus ne ES | 6000 EUR per metus ES
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date