Bakalauro grynojo-orientuotas skaičiavimo (BNC)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Naujausi pasiekimai kompiuterių ir telekomunikacijų tinklų padidino tinklų technologijas skaičiavimo drausmės svarbą. Grynasis orientuotas kompiuterija yra gana nauja šaka kompiuterijos, ir tai reiškia paradigmai prie interneto kompiuterių modelį.

Grynasis orientuotas kompiuterija apima sub-specialybių spektrą, įskaitant: kompiuterių ryšių tinklų sąvokomis ir protokolų, multimedijos sistemų, interneto standartus ir technologijas, tinklo saugumo, bevielio ryšio ir mobiliųjų kompiuterių ir paskirstytų sistemų. Po universiteto baigimo, mūsų absolventai gali tikėtis rasti įsidarbinimo privačiame ir viešajame sektoriuose, kur IKT yra naudojamos. Platus karjeros galimybes apima, bet neapsiriboja, tinklo administratorius, tinklo analitikas, konsultantas ir programų kūrėjas interneto ir mobiliųjų aplinkoje. USP siūlo bakalauro Net orientuotas skaičiavimo. Tai ketverių metų profesinis laipsnis.

Bakalauro Net-Centric Kompiuterija ir bakalauro Software Engineering laikinai akredituota Australijos Computer Society. Absolventai iš šių programų bus tinkamos tapti nariai Australijos Computer Society ir suteikiama sertifikuotas Technologas (CT) po nominalios. Jie turės teisę kreiptis dėl pripažinimo Certified Professional (CP) po penkerių metų tinkamu profesinės IKT patirtį.

Iš Net-Centric Kompiuterija bakalauro ir bakalauro programų inžinerijos laipsnių yra
Keturių metų programos, apimančios dvidešimt keturių kursų, aštuoni metu 100-lygio, aštuoni 200-lygio, šeši 300-lygio, po to dar vieneriems metams, kuris susideda iš dviejų 400-lygio kursus ir pramoninio vieta projektą.

BNCbinary-2380422_960_720

Specialūs Priėmimo sąlygos:

Būti leista grynojo orientuotas Kompiuterija ir bakalauro Software Engineering bakalauro asmuo: a) iš Senato pripažinta 7 formą arba lygiavertį egzaminą, praėjo anglų kalbos ir matematikos; arba b) baigė USP fondo programa bent C + kursuose MAF11, MAF12, perdavimą į CSF12 ir bent C LLF11.

Prieš pereidami prie 4 metus BNC ir GSE programos studentai turi sėkmingai užbaigti pirmųjų trejų metų reikalavimus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of the South Pacific (USP) is the premier provider of tertiary education in the Pacific region and an international centre of excellence for teaching, research consulting and training o ... Skaityti daugiau

The University of the South Pacific (USP) is the premier provider of tertiary education in the Pacific region and an international centre of excellence for teaching, research consulting and training on all aspects of Pacific culture, environment and human resource development needs. Skaityti mažiau