Naujausi pasiekimai kompiuterių ir telekomunikacijų tinklų padidino tinklų technologijas skaičiavimo drausmės svarbą. Grynasis orientuotas kompiuterija yra gana nauja šaka kompiuterijos, ir tai reiškia paradigmai prie interneto kompiuterių modelį.

Grynasis orientuotas kompiuterija apima sub-specialybių spektrą, įskaitant: kompiuterių ryšių tinklų sąvokomis ir protokolų, multimedijos sistemų, interneto standartus ir technologijas, tinklo saugumo, bevielio ryšio ir mobiliųjų kompiuterių ir paskirstytų sistemų. Po universiteto baigimo, mūsų absolventai gali tikėtis rasti įsidarbinimo privačiame ir viešajame sektoriuose, kur IKT yra naudojamos. Platus karjeros galimybes apima, bet neapsiriboja, tinklo administratorius, tinklo analitikas, konsultantas ir programų kūrėjas interneto ir mobiliųjų aplinkoje. USP siūlo bakalauro Net orientuotas skaičiavimo. Tai ketverių metų profesinis laipsnis.

Bakalauro Net-Centric Kompiuterija ir bakalauro Software Engineering laikinai akredituota Australijos Computer Society. Absolventai iš šių programų bus tinkamos tapti nariai Australijos Computer Society ir suteikiama sertifikuotas Technologas (CT) po nominalios. Jie turės teisę kreiptis dėl pripažinimo Certified Professional (CP) po penkerių metų tinkamu profesinės IKT patirtį.

Iš Net-Centric Kompiuterija bakalauro ir bakalauro programų inžinerijos laipsnių yra
Keturių metų programos, apimančios dvidešimt keturių kursų, aštuoni metu 100-lygio, aštuoni 200-lygio, šeši 300-lygio, po to dar vieneriems metams, kuris susideda iš dviejų 400-lygio kursus ir pramoninio vieta projektą.

BNCbinary-2380422_960_720

Specialūs Priėmimo sąlygos:

Būti leista grynojo orientuotas Kompiuterija ir bakalauro Software Engineering bakalauro asmuo: a) iš Senato pripažinta 7 formą arba lygiavertį egzaminą, praėjo anglų kalbos ir matematikos; arba b) baigė USP fondo programa bent C + kursuose MAF11, MAF12, perdavimą į CSF12 ir bent C LLF11.

Prieš pereidami prie 4 metus BNC ir GSE programos studentai turi sėkmingai užbaigti pirmųjų trejų metų reikalavimus.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 20 daugiau kursų University of the South Pacific USP »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Rgs. 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020, Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020, Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date