Oficialus aprašymas

Gyvenimo transformacija dizainas

Mes dabar pozicijoje į tolesnes transformacijas, kad bus labai įtakos mūsų gyvenimus asmeniniu, socialiniu ir ekonominiu lygmeniu laikotarpį.

Kaip yra gyvenimo būdas įtakojo dinamišką pobūdį šiandienos visuomenėse? Kas yra inovacijos poveikį mūsų kasdieniniam gyvenimui? Mes galime pakeisti gyvenimo būdą yra toks būdas, kad jie galėtų geriau įveikti ateities iššūkius?

Gyvenimo Dizaino studentai turėtų būti novatoriška, svajotojas ir ryžtingas.

Studentai susipažįsta su metodų, pavyzdžiui, ateities mąstymo, projektavimo mąstymo ir pasakojimo, ir išmokti taikyti šiuos metodus į savo tyrimus. Jums bus sukurti esminius įgūdžius, pavyzdžiui, konceptualaus mąstymo ir gebėjimo formuluoti ir plėtoti viziją, ir sužinoti, kaip taikyti šiuos įgūdžius projektavimo procesą.

Bendradarbiavimas su kolegomis studentais, tiek ir už jos ribų savo disciplinos, taip pat tarptautinių paprogramių, taip pat yra esminė projektavimo procesą. Kad būtų pasiektas įtikinamas vaizdinis ir komunikacijos savo galutinio produkto arba tirpalo, kuriame stiliaus vaidina pagrindinį vaidmenį, jums bus mokytis vizualinius metodus, tokius kaip fotografijos, garso ir vaizdo žiniasklaidos, web dizainas ir grafikos dizainas. Jūs taip pat bus supažindinti save su (pasigaminimo) metodų, nuo tradicinių amatų pažangiausias technologijas įvairovė.

Mokymo programa adresai platų temų: mobilumas, žinių ekonomika, technologijos, maistas, sveikata, santykiai, mažmeninė prekyba, meno ir kultūros, ir tt Atstovai iš profesionalų rinkoje dalyvaus projektų, kaip klientams ar partneriams, dalintis su jumis savo išsamių žinių ir patirties. Šis specialistas rinka yra labai įvairi, nuo komercinių įmonėms savivaldybių, iš institutų platformas, iš žiniasklaidos viešojoje erdvėje, iš sveikatos priežiūros švietimo. Paskutinis, bet ne mažiau svarbu, jums bus sukurti savitą vizualinį stilių jūsų surenkant išsamią portfelį, kaip jūs pažangą per studijų programą.

img

Karjeros galimybės

 • kuratorius
 • Prekės ir rinkos novatorius
 • Koncepcija kūrėjas / dizaineris
 • kūrybinis strategas
 • Mados iniciatorius ir wizualizer
 • Mados ekspertas
 • Vizualinės komunikacijos specialistas
 • prognozuotojas

kurti pionierių

Mūsų sėkmingai Gyvenimo būdas absolventai apima: Dorianas Jurne blanke & Rose Schildwacht (ROSSI & Blake); Bibi Midlsbras (garbingas paminėjimas TWOTY Artimiausi Talentų); ir Paulien maršrutai (nugalėtojas TWOTY Artimiausi Talentas ir išvardyti HOT100).

Portfelio kontrolinis sąrašas

Ar jums ...

 • talentingas vizualiųjų menų?
 • nepriklausomas ir atsakingas?
 • skirta ir motyvuoja?
 • verslumo?

Tada aplankyti vieną iš mūsų atvirų durų dienose arba atidaryti vakarą - ir pareikšti savo portfelį! - Ir kreiptis dėl priėmimo.

10-15 darbų atranka, kuri prieš buvo pagal kūrybinio proceso

Pavyzdžiui: projektuoja, objektai, fotografijos, filmai, žaidimai, animacija, mados (priedas), baldai, modeliai, brėžiniai, plakatai, akcijos, paveikslai, tinkamos naudoti daiktai ir skulptūros. Galite skelbti ir pateikti visa tai tvarkingas tradicinis portfelio aplanko, bet jūs taip pat galite naudoti skirtingus metodus: 3D darbas gali būti pareikštas (kartono) box, skaitmeninis darbai gali būti pateikiami ant nešiojamojo ar tabletę.

Atkreipkite dėmesį: Be šių darbų, prašome mums parodyti kai kurių kitų dalykų, kuriuos kūrė. Padaryti atidžiai rinktis tarp šių dviejų. Tokiu būdu, mes galime įvertinti, kiek jūs turite jūsų pačių savybių ir savo darbą pažvelgti.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 10 daugiau kursų Willem de Kooning Academy »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date