Švietimo bakalauras (ankstyvosios vaikystės / Pirminė) (Gimtadienis - 12 metų) laipsnis yra skirtas suteikti EARLY CHILDHOOD kvalifikacijų krikščioniškųjų vertybių kontekste. Šis laipsnis ne tik rengia studentus įvesti mokytojo profesiją ankstyvoje vaikystėje centre, ikimokyklinio ar Infant School, bet taip pat rengia studentus būti atsakingi ir etikos lyderiai amžiaus, kai vaikai turi teigiamų krikščionių vaidmenų modelius.

TRUKMĖ

Keturi metų dieninio arba lygiavertis neakivaizdinių

Pristatymo būdas

  • Miesteliu (ežeras "Macquarie)
  • Nuotolinis mokymas

Akreditavimas

Švietimo (ankstyvosios vaikystės / Pirminis) (gimimo - 12 metų) bakalauro laipsnį akredituota aukštojo mokslo kokybę ir standartų agentūros (TEQSA), Studijų valdybos mokymo ir auklėjimo standartus (BOSTES), o Australijos Vaikų Švietimas ir priežiūros kokybę tarnyba (ACECQA).

CRICOS registracijos numerį Švietimo (ankstyvosios vaikystės / Pirminis) (gimimo - 12 metų) bakalauro laipsnį yra: 083264M

Anglų kalbos reikalavimas mokytojams NSW

Tarptautiniai studentai reikalauja Tarptautinė anglų kalbos testą balą (IELTS) bent 8,0 pagal kalbėjimo ir klausymo, prieš juos naudojamas kaip baigusių mokytojų New South Wales.

Karjera

Absolventai Švietimo bakalauro (ankstyvosios vaikystės / Pirminis) (gimimo - 12 metų), žinoma galite ieškoti darbo šiose srityse:

  • Ilgos dienos priežiūros centrai, kaip kambarių lyderių, Ankstyvosios kūdikystės centrai priežiūros ir įgaliojo priežiūros (po vienerių metų pedagoginio darbo stažą)
  • Mokymas valstybinėse valdžios ikimokyklinio ugdymo įstaigose
  • Mokymas anksto darzelis Mokykla nustatymus
  • Kūdikių mokymas (darželis-2 metai) mokyklų nustatymus
  • Podiplomines bus mokytojus į ankstyvosios intervencijos ir Specialiojo ugdymo aplinkose
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Avondale College of Higher Education »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Duration
4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date